AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

uğramayanı banlıyormuşum....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Roselyn Gilmour

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 7:13 pm

Ben bir mafya karakter açacağım, Katerina. Lord'a aşık olup celişin ayağını kaydırmaya çalışabilir *-*
coni bing'le kurgu istiyorum bi' de onu yazmamışsın çok tatlı bişey ya ihtiyacın olan kurgu var mı:d
Yeni açtığım slytherin vi. sınıf erkek karakterimle rox ex olabilir, Brencis F. Auonius
Clementine synnove'ya kafayı takmış olabilir, böyle hep bir kuul hareketler ben kimseyi umursamam havalarına falan kıl olmuştur:d
Synnove ve culi eski sevgili olsun zaten şuanki sevgilisi de jüli lkdfgkşaldf
Annabel var köken, magdayla kanka olabilirler

daha da bulamadım............
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 7:18 pm

Madem eski sevgili tarzı birşeyler arıyorsun. 
 Hmm.  Gel sana Rox ile adrian arasında ufak çaplı bir aşk yazalım. Rox kaçar adrian kovalar. hırçın sarışın. Bu arada bizim bir cezamız vardı. O cezaya bir türlü kalamadık.

Hogwarts'ta bir savaş kurgusu. bak bunu yazmaya meyilliyim okullar kapanmadan, şöyle kanı bol bir rp olsun.. bol bol ölelim.

Sunny Day 

Metehan'a ayarlarız. Yada birisiyle sağlam bir düello. bilirsin iyi yazarım.

Ama tabi benle kurgu yapmak istemezsen o başka..
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 7:54 pm

yemin ederim son üç mesaja yarım saat yazdım gerizekalı chrome yüzünden baştan yazıyorum...

Edoş aşkım ben yarım bıraktığım Rp'leri yazmaya çalışıcimm bugün, o yarımları azaltınca koşucam sana. Ayrıca Can gelince haber ver basma Rp'sini yapalım. Wink

Saneem o Katerina süper olur!!! Resmen hayallerimdeki kurguymuş erkek için kavga etmek dsadosanıdsa Coni'yi yazmadım çünkü tek yönlü düşündüm abimiz SAPIK. Kurgu bulamayız diye ama bulursan yapalım tabiş. Veaaa Rox'a bir eks daha çok mıtlıyım!! Syvonne Clem'in taktığı öğrenci, Julinin de gördükçe laf attığı eksi o zaman. Anna Magda da (Y)

Ve Şeref :)Bizim Rox ve Adrian ceza Rp'si var yahu kaldık cezaya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ama en son ben yazmamışım ona devam ederiz. Benc Adrian ve Rox arasında bu ceza Rp'sinde değişik bir yakınlaşma olabilir ama Rox ordan çıktıktan sonra hırçınlaşır tabi ezeli düşmanının sevgilisi Adrian dısadas Ayrıca Clary ortadan kaybolmuş bir iz bırakmadan gibi kurguda, yakınlaşma fln olunca gerekirse yanlış yazma da... Ve Metoş için Jenna'yla kurgu yapabiliriz Jen Ravenclaw. Sunny'nin erkek arkadaş kurgusu var şimdi ondan şeyapamadım. Smile)
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 9:21 pm

YA LAVINIA O AYAĞINI KAYDIRMAYA ÇALIŞAN KARI OLSUN MU AQ
Cherrie Chavalier

Cherrie Chavalier

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : sanem

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 9:31 pm

AYAĞINI KATERINA KAYDIRCAMAYA ÇALIŞCAK by
Diana Blundell

Diana Blundell

RP Yaşı : Yirmi beş.
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 15, 2013 10:35 pm

hı peki
zaten di her türlü lordişinin canı bi tanesi
YALNIZ MELİSA YOKKEN KENDİ KENDİME KURGU YAPMA KEYFİ <333
banla beni bekir
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 22, 2013 11:51 pm

Şu ceza vakti rp sini hala bekliyorum. Bir ara müsait olduğunda el atıver lütfen. Jenn ve Metahn için bir şeyler düşünsek fena olmazdı. Bir kaç şey var aklımda..
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 23, 2013 5:14 pm

Andreas mıdır nedir acaba onla kurgusu mu olsa Edgard'ın :PTamam kötü şaka. Very Happy
Magda ile rplerimiz olacaktı, bebe yapmaya çalışacaktık olmayacaktı, sonra biz daha çok uğraşacaktık hani? Very Happy
Şu Biçim Değ. Prof. Eleanore'u sevebilir mesela. Sonuçta o da biçim değiştirebiliyor ya. Ordan şeyettimdi. Sen iyiki yazmışın haa bak kurgumuzun eksik olduğu karakterler de varmış.
Ayrıca Hart ailesi olarak nerde rpmiz? Ve sen Dexter'ı nasıl eklemezsin? Canım oğlumu :DOnun kurgusu olmayacak mı .D Gariban mı o Razz

Steven içinse herkes ona aşık olsa bana uyar. Stev herkese yeter bayanlar sakin olun 8)Ama sonuçta karanlık lord o bir değil de iki sevdiği olsa bir şey olmaz. Sevin onu sevgisiz kaldı bu aralar. Üvey kızı da ayrı alemde. Very Happy
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: uğramayanı banlıyormuşum....   uğramayanı banlıyormuşum.... - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 03, 2014 5:08 pm

" hi how are you? "
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com

uğramayanı banlıyormuşum....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2