AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Herkes Gider mi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Anastasia A. Galibina

Anastasia A. Galibina

RP Yaşı : On altı.
Gerçek Adı : Aslısuğ.

Herkes Gider mi ? Empty
MesajKonu: Herkes Gider mi ?   Herkes Gider mi ? EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:50 pm

Ben bunu yaşamaktan korkuyorum artık. Dün gece gördüğüm kabustan itibaren bu ölüm denen şeyden korkuyorum. Sevdiğimin ölmesini, onu kaybetmeyi göze alamam. Biliyorum. O olmadan yaşayamayacağımı ve gülemeyeceğimi biliyorum. İşte ben bundan korkuyorum. Ya onu kaybedersem ? Ya onsuz kalırsam?
-.-
dinleyin.
-.-
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://bonniebon.blogcu.com/
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Herkes Gider mi ? Empty
MesajKonu: Geri: Herkes Gider mi ?   Herkes Gider mi ? EmptyPaz Nis. 03, 2011 12:20 am

Herkes bir gün ölür. Fakat bence şimdiden bunları düşünmen büyük bir hata. Böyle kötü şeyler düşünerek, önünde geçirebiliceğin güzel hatıraları mahvetme. Herşeyi sırasıyla düşün. Bugün çok mu mutlusun? Yarın bu mutluluğun biteceğinden korkma. Yarın olsun onu ozaman düşünürsün. Kısacası demek istediğim anı yaşa. Tabi bu anı yaşama olayınıda abartma. Bunu derken ileriye yönelik düşüncelerde bulunma demiyorum. Sadece kötü şeyleri düşünme. Yani öyle işte. Bunları söylüyorum, fakat bazen banada bunalım mod geliyor. Yani OLURUNA BIRAK diyim. Bilmiyom ya saçmalamaya başladım yine ben. Susıyım en iyisi. Takma kafaya hiç bişiyi. Kafiyeli oldu sonu SmileSmile tamam nese sustum. Sakinimmm:D

Herkes Gider mi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Kim Dean İle Baloya Gider?
» RP Puanlamaları! Herkes Okusun!
» Huffle puff olarak lütfen herkes gelsin :)
» Herkes yeni atmış bir kıskanma yaşadım bende sıkıldım bende atıciğim