AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Luke Grim Evarfort

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Luke Grim Evarfort

Luke Grim Evarfort

Gerçek Adı : Luke

Luke Grim Evarfort Empty
MesajKonu: Luke Grim Evarfort   Luke Grim Evarfort EmptyPtsi Ağus. 25, 2014 4:04 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Luke Grim Evarfort
    Diğer karakterleriniz: Cody Biller, Filch Grillfoy.

Karakteriniz

1. Seçilmek istediğiniz bina(-lar): En az 2 bina belirtebilirsiniz. Gryffindor, Ravenclaw
    2. Sınıf: V
    3. Kan Durumu: Safkan
    4. Karakteriniz ve Geçmişi: Luke 1.75 boyunda 60 kilo ağırlığında, kısa sarı saçlı, masmavi gözlü birisidir, Luke'un babası gerçekten kaliteli bir büyücü olan Ravenclaw mezunu Nick James Evarfort'tur. Annesi ise gerçekten çok zeki bir cadı olan Gryffindor mezunu Allice Evarfort'tur, Luke annesi ile babası sayesinde gerçekten fazlasıyla elit bir büyücü olarak yetişmiştir..
    5. Güçlü: S
    6. Zayıf: T

Örnek Roleplay

Balette 1.50 boyunda 32 kilo ağırlığında sarışın masmavi gözlü bir çocuktu. Balette'ın uzun süredir içine girme hayali kurduğu tarihi bir ev bulunuyordu, bu ev tabii ki de ''Josephine caddesi''nin sonundaki evden başka bir ev değildi, Balette böyle esrarengiz olaylarla uğraşmayı çok seven vampirlere, kurt adamlara ve yatağın altındaki canavar dünyasına inanan hayalperest zihin yapısına sahip çocuklardan birisiydi. Bu tür şeyler onun için her zaman oldukça ilgi çekici olmuştu, Balette planını gece uyumadan önce yapmıştı, tek yapacağı şey evin arka kapısından içeriye geçmek olacaktı sonrasında evi biraz gezip dışarıya çıkacaktı bu macera için sabırsızlanan Balette bir an önce uyumaya karar verdi ve gözlerini kapatıp kendisini uyku perilerine bırakıverdi. Sabah annesinin sesiyle uyanan Balette hemen yatağından kalkıp gündelik kıyafetlerini giydi odasından dışarıya çıkıp alt kata inmek için meşe merdivenlerin başına geldi ve hızlıca merdivenlerden inmeye başladı, Balette'ın sakarlığı üzerindeydi merdivenlerin bitmesine tam 6 basamak kalmıştı ki, Bu çok acıttı ! Olamaz ! Balette sersemlemiş bir şekilde ayağa kalktı canı gerçekten çok yanmıştı ama her zaman ki gibi merdivenlerin suçu olduğunu düşünüyordu. Balette hemen kahvaltı masasına oturdu gerçekten çok heyecanlıydı tabağındaki yiyecekleri o kadar hızlı yemişti ki annesi bile şok olmuştu tabii ki de bunun tek bir sebebi vardı o da ''Josephine caddesi''nin sonunda ki harabe eve girecek olmasıydı. O gün Balette'a göre olduğundan daha hızlı başlamıştı kahvaltıdan sonra koşa koşa evden çıkan Balette bisikletine binerek ''Josephine caddesi''nin sonuna doğru sürmeye başladı bir kaç dakika içinde caddenin sonuna varan Balette daha fazla heyecanlandığını hissetmeye başlamıştı bile, koşarak harabe evin bahçesinden içeriye adım atan Balette arka kapıya geldiğinde kapının kilitli olduğunu fark etti evin etrafında bir kaç tur atan Balette kısa süre sonra harabe evin kırık bir camı olduğunu fark etti bu onun için çok riskli olsa da bu riski göze alarak camdan içeriye girecekti. Küçük bir uğraşın ardından camdan içeriye girmeyi başaran Balette az miktarda ışığın vurduğu evin salonuna bakarak;
    Aman Tanrım ! Burası ne kadar da vasat durumda, buraya neredeyse bir asırdır girilmemiş olmalı. Sanırım bir tarihi eser buldum !
    Balette sonunda çok uzun süredir kurduğu hayalini gerçekleştirip evin içine girebilmişti Balette evin içinde biraz dolaşmak isteyerek bir iki adım attı ne olduğunu anlamadan zemin çöküverdi, Balette başını çok sert çarptı ayrıca bu yüzden bayılmıştı da. Balette gözlerini yatağında açmıştı yanında annesi vardı, Anne bana ne oldu böyle ?Annesinden aldığı cevap ise; Sen yaramazlıklarına bir ara vermeyecek misin? Tabii ki de caddenin sonunda ki harabe eve gittin zemin çok eski olduğu için çöküverdi sende bodrum katına düştün, saat çok geç olmuştu seni oldukça merak ettim nerede olduğunu öğrenebileceğim en rahat yer olan arkadaşın Jack'in evine gittim o da bana bugün böyle bir çılgınlık yapacağını anlattı, hemen babanı aradım seni bulmak için o eve girdik tabii ki de zemin çökmüştü ve sen döküntülerin üzerinde baygın halde yatıyordun, bir daha sakın böyle bir şey yapma küçük adam ölebilirdin ! Balette annesinin bu sözleri karşısında küçük bir ders almış rolü yaparak annesinin odadan çıkmasını bekledi bir kaç dakika sonra Balette'ın istediği olmuştu ve annesi onu yalnız bırakarak odadan dışarıya çıkmıştı, annesinin odadan dışarıya çıkmasını fırsat bilen Balette hemen yatağından kalktı ve penceresini açarak çatıda yürümeye başladı sonrasında çatının ucundan aşağı sarktı ve kendini bıraktı hiçbir yara almadan sokağa çıkabilmişti tabii ki de tekrar o eve gidecekti, çünkü Balette yaşadığı olaylardan hiç ders çıkarmazdı...
Seçmen Şapka
Dungeon Master
Dungeon Master
Seçmen Şapka

RP Yaşı : Aranızda "Hogwarts: Bir Tarih" okuyan kimse yok mu?

Luke Grim Evarfort Empty
MesajKonu: Geri: Luke Grim Evarfort   Luke Grim Evarfort EmptyPerş. Ağus. 28, 2014 6:15 pm

Gryffindor v. Sınıf

Luke Grim Evarfort

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Dave Tale Evarfort
» luke.
» amazing luke.
» amazing luke.
» amazing luke.