AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Christina Katie Sky

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Christina Katie Sky

Christina Katie Sky

Gerçek Adı : Alara.

Christina Katie Sky Empty
MesajKonu: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 2:38 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

»»» Christina Katie Sky «««

Christina Katie Sky, 1990 yılının yağmurlu bir Ekim gününde, Italya'da dünyaya geldi. Muggle bir aileye sahipti. Katie 6 yaşındayken talihsiz ve sebebini 10 yaşına kadar öğrenemeyeceği bir nedenden dolayı babasını kaybetti. Annesi yaşanan bu olayı kolay kolay atlatamayacağından Katie'i büyükannesinin yanına bıraktı. Bir gün gelip onu alacağını söylediyse de, bunu yapabilecek kadar uzun bir yaşamı olmadı. Katie 8 yaşındayken annesinin ölüm haberiyle ikinci büyük şoku yaşadı. Hayatında büyükannesinden başka hiç kimse yoktu onun için. Büyükannesi sessiz bir kasabada yaşadığından pek fazla arkadaşı da olmamıştı. Yaşanan bu olaylar, onu içine kapanık biri olmaya zorladı. 9 yaşına geldiğinde Katie kendinde değişmeler hissediyordu. Etrafındaki çocuklarda gözükmeyen değişmeler. Kısa bir süre sonra, büyükannesinin onun sıradan biri olmadığını açıklamasının ardından, hayatının bir çok döneminde bırakmış olduğu soru işaretlerine cevaplar bulmaya başladı. Önceleri kendi yeteneklerine inanmakta zorluk çekse de, zaman ilerledikçe bunlara alışmış, hatta sevmeye başlamıştı. Büyükannesinin büyü yapması yasaklanmış bir cadı olduğunu ve ebeveynlerini öldürenlerin kendisi gibi yeteneklere sahip insanlar olduğunu öğrendi. Tek fark onların kendilerini kötülüğe adamış olmasıydı. Büyükannesi Katie'e, 11. yaş gününe kısa bir süre kala Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulundan söz etmiş, oraya gitmesini tavsiye etmişti. Katie büyükannesinin bu tavsiyesine uyarak Hogwarts'a geldi. Ravenclaw binasına seçildikten sonra bir çok arkadaş edinerek çevresini genişletti. İlk senelerinde sessiz ve sakin kız olarak tanınan Katie, üçüncü senesinden sonra hırslı, kararlı ve popüler birine dönüştü. Bir kaç erkek arkadaşı da oldu ancak hiçbirine çok bağlanmadı. Karşısına çıkanların sadece gelip geçici olduklarını düşünüyordu. Ancak kalbinin her köşesinde, bir gün gerçek aşkı tadıcağına dair büyük bir inanç beslemekteydi..

♦♦ k i ş i l i k ♦♦

Katie, eğlenceli ve komik biridir. Her yere uyum sağlayabilen biridir. Onun için, görüntü her şeydir. Hayatında ders ve kitaplardan çok, eğlence vardır. Fazla ilgi düşkünüdür. Kimsenin, ününü çalmasına izin vermez. Azimli ve Cesurdur. Bazen düşünmeden konuşur. Ama söylediği şeyin arkasında durur, destekler. Arkadaş ortamına önem verir. Biraz tembeldir, ama zor durumda kaldığında çalışabilir. Bir işin kolayına kaçmak, onun için yapılacak en doğru yol gibi gelir ve kolay yolu seçmek onun için her zaman daha cazip gelmiştir.Ravenclaw'ın onun için tek avantajı, rahatlıkla ön plana çıkabileceği bir bina olmasıdır. Kendini buraya pek ait hissetmemektedir.

İ l i ş k i l e r

Miranda Morrison
Tam anlamıyla harika biri. En yakınım, onunla takılmaktan büyük zevk alıyorum. Seviyorummm!

Crystal Morrison
Gryffindor'un en popülerlerinden biri olması yanı sıra, azimli ve bir o kadar da güzel. Ayrıca eğlenceli ve parlak bir öğrenci.

Amélie Anne Andrea
İnsanın böyle profesörü olunca, tüm derslere giresi geliyor. Tüm kız öğrencilerin kıskandığı bir profesör olmak ne kadar zordur kim bilir! Kesinlikle mükemmel biri.

Clary Bernstein
Clary ile gerçekten yakınızdır. Zaman zaman tartışırız, Bu da ilişkimizin karmaşık olmasını açıklıyor. Şamarcı Söğüt olayından sonra daha yakın olduk. Gerektiğinde hep bana destek çıkar ve beni kollar. Ona çok değer veririm,Gerçekten çok tatlı biridir.

Cedric Clen
Gerçekten çok şirin bir vampir, öyle değil mi? Ve sempatik biri. Bir Muggle olduğum için ondan biraz korktuğumu itiraf etmeliyim, ama sonra ona ısınmaya başladım.

En son Christina Katie Sky tarafından Çarş. Nis. 06, 2011 5:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Miranda Morrison

Miranda Morrison

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ezgi

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 5:07 pm

Ekle beni demek üzereydim, eklemişsin bile. d:
Summer Shacklebolt

Summer Shacklebolt

RP Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 5:26 pm

Crystal Morrison
Kurguyu bilmiyorum ama güzel bir yerler olmalı bence :d
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 5:50 pm

Ne istersen yazmakta özgürsün. Smile
http://felixfelicis.yetkinforum.com/
Christina Katie Sky

Christina Katie Sky

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 9:15 pm

Eklendiniz. (:
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 9:49 pm

Clary Bernstein

Clary'nin düşünceleri:Christina ile bir kaç ortak yönümüz olduğu gibi, çok zıt olduğumuz yönlerde var. Ama gerçekten iyi birisi olduğunu düşünüyorum. Christina İtalyan ve ben de yarı İtalyan sayılırım. Ama onunla İtalya'dan tanışmıyoruz. Hogwarts'ta ilk senelerde tanışmıştık. O da ilk yıllar benim gibi içine kapanıktı. Bu yüzden pek konuşmazdık, fakat III. yılımızda beni Şamarcı Söğüt'ün gazabından kurtardığından beri çok daha yakınız. O ağaç gerçekten psikopat bir şey. Onunla yalnız başa çıkmazdım. Christina olmasaydı ağır bir şekilde yaralanabilirdim. O günden sonra yardıma ihityaç duyduğunda hep onun yanında olurum.
Christina Katie Sky

Christina Katie Sky

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyPtsi Nis. 04, 2011 10:06 pm

Ekledim! (:
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 5:48 pm

Kurgu sana kalmış
Christina Katie Sky

Christina Katie Sky

MesajKonu: Geri: Christina Katie Sky   Christina Katie Sky EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 6:05 pm

Eklendiniz. (:

Christina Katie Sky

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası