AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Küçük Masum Bir İksir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ellisha D. Hargrove
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Ellisha D. Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Yağmur

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Küçük Masum Bir İksir - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Masum Bir İksir   Küçük Masum Bir İksir - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 05, 2017 5:41 pm

"Bir an aşağı inmeyeceksin sandım." Eh, normalde olsa inmezdim ama değiştiğimi, büyüdüğümü söylemiştim ve büyümüş Ellisha çocuk gibi yataktan çıkmayıp, bütün gün trip atmazdı. "Benim sorunum sensin Ellisha. Kız kardeşi bir Gryffindorla bakışan bir ağabey nasıl olur da iyi olabilir? Bir de adını filan istettin. Kesin o kibirli Gryffindorlular arkamdan gülüyorlardır. Beni mutlu eden tek şey sensin Ellisha. Ne zaman yanıma geldin de sana vakit ayırmadım? Benim için önemli olduğunu biliyorsun. İki sene sonra sen bu sınava hazırlanırken aynısını ben de yapacağım. Geleceğim ve benimle ilgilenmediğini söyleyerek başından aşağı gözyaşlarımı salacağım." Gülmeme engel olamadım. Hiçte öyle olmayacaktı. "Yalan söyleme.. Bundan iki yıl sonra ben sınava hazırlanırken, sen kim bilir hangi ülkede, kiminle olacaksın... Burada olmayacaksın bile! Bir de diyorsun ki 'Ben de başına gelip benimle ilgilenmediğin için ağlayacağım.' Öyle olmayacak işte." Cidden, bundan iki yıl sonra Elijah çok büyük ihtimalle maçlara gidiyor olacaktı. Daha az görüşecektik... Nasıl olcaktı, bilmiyorum ama onun için harika şeyler olacağına eminim.

SON

Küçük Masum Bir İksir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Büyük Olan Küçük Sır.
» Hani Sonsuza Kadar Arkadaştık Küçük Hanım?
» Küçük bir eğlence.
» Bir Küçük Günlük
» Iksir Dersi Başvuruları