AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Brier L. Oswald İlan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Brier L. Oswald
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Brier L. Oswald

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : L

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Brier L. Oswald İlan Empty
MesajKonu: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyCuma Ocak 17, 2020 12:53 am

Selamlar! Hogwarts Express'in en yeni (gerçekten yeni, burada kimseyi tanımıyorum) üyelerinden biri olarak, karakterim Brier L. Oswald için partnerler (arkadaş, düşman, sevgili veya her ne ise) arıyorum. Henüz geniş kapsamlı bir kurgu oluşturmuş değilim, (eğer şansım yaver gider de bulursam) kurgu yapmak isteyen sizlere göre hikayemi şekillendirmek istiyorum.

Brier L. Oswald'ın veya sert İrlanda aksanıyla R harfini bastıra bastıra söylenen takma adıyla Bree'nin kişiliği, geçmişi, bugünü ve potansiyel geleceği aşağıdaki gibidir. Görece tecrübeli bir yazar olarak, karşıma çıkacak kişilerle kurgu oluşturmayı çok isterim!

• İrlanda'da doğdu, İrlanda'da büyüdü. Bir İrlandalı gibi eğlenceye düşkün, biraz tembel ve dışa dönük. Karakterine fazla kapıldığında insanlara zorbalık yapabiliyor fakat akşam yatakhaneye çıktığında zorbalık yaptığı kişileri düşünmüyor değil. Ona taş kalpli deseler de o kendisinin kalbinin camdan yapıldığını düşünüyor, yeterince sert vurursanız tuzla buz olması işten bile değil.
  • Bree'nin insanlara ve insan olmayanlara sabretme sınırı, tembel kişiliğine bağlı olarak oldukça yüksek. Onun yanında bağırarak şarkı söyleyebilir veya kavga edebilirsiniz. Sizi duymaz bile. İlgisini çekecek kadar abartılı işler yapmanız durumunda ise, tekmeyi yiyebilirsiniz.
  • Tembel yanından bahsetmiştik, şimdi de çalışkan yönünden bahsedelim. Brier'a tam anlamıyla "çalışkan" demek mümkün olmaz çünkü aslında onun sevdiği çalışarak bir şeyleri başarmak değil, hırsa insanların üstüne çıkıp onlardan daha yüksekte olmaz. Eğer KSKS profesörüne öfkelenirse mezun olduğunda KSKS profesörü olmaya çalışması ondan beklenebilecek bir davranış, çocukça da olsa, bunu aşamıyor.
  • Okulun ortalama öğrencilerinden fakat Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersinde yetenekli olduğu bir gerçek. Babası bununla gurur duyuyor, kendisi de zamanında bu dersi "Olağanüstü" ile geçen tek öğrenciymiş.
  • Tüm kişilik özellikleri bir araya getirildiğinde erkeksi bir kişi ortaya çıksa da, oldukça romantik biri. Şıpsevdiliği kendine yakıştıramasa da birinden etkilenmesi için tek gereken bir yarım gülüş, bir yan bakış.
  • Uçuş korkusunu yenmek için Quidditch oyuncusu olmak istiyor. Korkularının üstüne gitmekten tuhaf bir haz alıyor, uçuş korkusu ise hedefine koyduğu yeni korku.
  • Muggle dünyasına karşı konulamaz bir merak duyuyor. Mugglelar vahşi hayvanlarla büyü olmadan nasıl baş ediyorlar? Gerçekten gözlerinin önünde büyülü şeylerin döndüğünün farkında değiller mi? Telefonlar ve diğer elektronik aletler nasıl çalışıyor? Büyü olmadan medeniyetlerini nasıl geliştirebildiler? Her bir soru onun için ayrı bir macera.
  • Gözü pek biri olduğunu da atlamamak gerek. Tehlikeli yaratıklar, karanlık ormanlar ve uluyan kurtlar onun için birer heyecan nesnesi.

Hem tembel, hem maceraperest Brier'ı en iyi böyle tanımlayabilirdim. Eğer sizin kurgunuza uyacak bir karakter olduğunu düşünüyorsanız veya yeni bir kurguya başlamak istiyorsanız, Brier bekliyor! Onun için romantik bir partner veya bir macera arkadaşı bulmak harika olurdu. Not: Belirtmeliyim ki rp dünyasında yeniyim. Bu tür toplulukların varlığını uzun süredir biliyorum fakat hâlâ cevaplanmamış, oyunun gidişatını etkileyebilecek sorularım var. Kurgu yapmaktan bağımsız bir şekilde sorularımı cevaplamaya gönüllü olacak biri olursa hakikaten oldukça mutlu olurum. Tecrübesiz bir rp oyuncusu, göreceli tecrübeli bir yazar olarak, her mesaja açığım!
Spencer Everhart
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Spencer Everhart

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyCuma Ocak 17, 2020 8:16 pm

Ben geldim ama kurgum yok. Aklına bir şey gelirse ona uyabilirim. Soruların için de yardımcı olurum Smile
Rebecca Burnett
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Rebecca Burnett

Gerçek Adı : naz

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyCuma Ocak 17, 2020 8:21 pm

öncelikle hoş geldiin :3
rebecca slytherin’in vurucusu, quidditch konusunda bu kadar istekliyse bree de buradan bir şeyler çıkabilir diye düşündüm ama becky’nin bundan bi çıkarı olması gerekebilir
bree heteroseksüel mi? değilse romantik bir partner için önerebileceğim karakterlerim var çünkü :’)
Brier L. Oswald
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Brier L. Oswald

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyCuma Ocak 17, 2020 11:10 pm

Spencer Everhart demiş ki:
Ben geldim ama kurgum yok. Aklına bir şey gelirse ona uyabilirim. Soruların için de yardımcı olurum Smile

Merhaba! Beraber bir şeyler bulabiliriz belki? Genç kızların sevgilisi olduğun yazıyor, tek taraflı da olsa ilişki yazmaya bayılırım bu ikiliden bir şeyler çıkar mı acaba :> Sorular için ise sana ulaşacağım, çok teşekkürler!

Rebecca Burnett demiş ki:
öncelikle hoş geldiin :3
rebecca slytherin’in vurucusu, quidditch konusunda bu kadar istekliyse bree de buradan bir şeyler çıkabilir diye düşündüm ama becky’nin bundan bi çıkarı olması gerekebilir
bree heteroseksüel mi? değilse romantik bir partner için önerebileceğim karakterlerim var çünkü :’)

Hoşbulduk! Bree de Gryffindor Quidditch takımına girecek - planım bu yönde. Çıkar ilişkileri yazmaktan hoşlanırım, bu konu hakkında bir şeyler oluşturabiliriz ^^ Evet, Bree heteroseksüel. Kadın karakterlerle heteroseksüel harici ilişki yazamıyorum, eğer erkek karakterim olsaydı önerilerini beklerdim. Kurgu konusunda ulaşacağım, iyi bir şeyler çıkacağı hissine kapıldım ^^
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyC.tesi Ocak 18, 2020 1:30 am

Hoşgeldin tekrar Smile Kathleen ile Brier’in dışadönük ve tembellikleri epey benziyor şurda çok eski olsa da katie yi anlatan başlık var > [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kesinlikle iyi arkadaş olmaları gerektiğini düşünüyorum Katie bir yaş küçük olsa da... Quidditch’te oynuyor bu arada attığım başlıkta yazdığı için tekrar detay vermiyorum ama beraber başlarını belaya sokabilirler hehe bu arada ksks yeteneği sebebiyle düello kulübüne de katılabilirler birlikte?

Sorularını cevaplama kısmı için de gönüllüyüm Razz
Desharious Brown
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Desharious Brown

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyC.tesi Ocak 18, 2020 11:41 am

Muggle dünyasına karşı konulamaz bir merak duyuyor. Mugglelar vahşi hayvanlarla büyü olmadan nasıl baş ediyorlar? Gerçekten gözlerinin önünde büyülü şeylerin döndüğünün farkında değiller mi? Telefonlar ve diğer elektronik aletler nasıl çalışıyor? Büyü olmadan medeniyetlerini nasıl geliştirebildiler? Her bir soru onun için ayrı bir macera.

Bu maddeye bayıldım. Çünkü Desharious büyüzooloji'ye karşı bir ilgisi var ve bu konuda Newt Scamander gibi bir kitap yazmak istiyor. Bu konuda beraber çalışabilirler.
Brier L. Oswald
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Brier L. Oswald

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Brier L. Oswald İlan   Brier L. Oswald İlan EmptyC.tesi Ocak 18, 2020 4:02 pm

Kathleen Hart demiş ki:
Hoşgeldin tekrar Smile Kathleen ile Brier’in dışadönük ve tembellikleri epey benziyor şurda çok eski olsa da katie yi anlatan başlık var > [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kesinlikle iyi arkadaş olmaları gerektiğini düşünüyorum Katie bir yaş küçük olsa da... Quidditch’te oynuyor bu arada attığım başlıkta yazdığı için tekrar detay vermiyorum ama beraber başlarını belaya sokabilirler hehe bu arada ksks yeteneği sebebiyle düello kulübüne de katılabilirler birlikte?

Sorularını cevaplama kısmı için de gönüllüyüm Razz

Hoşbulduk! Konudan anladığım kadarıyla Kathleen ve Bree birbirlerinin ikizi gibiler :> Düşündüklerimi buraya saçmayayım, özel mesajdan ulaşıyorum hemen, Kathleen'i bayağı sevdim!

Desharious Brown demiş ki:
Bu maddeye bayıldım. Çünkü Desharious büyüzooloji'ye karşı bir ilgisi var ve bu konuda Newt Scamander gibi bir kitap yazmak istiyor. Bu konuda beraber çalışabilirler.

Birlikte çalışma konusundan muazzam kurgular çıkabilir, ulaşıyorum!

Brier L. Oswald İlan

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Leanna ilan.
» petrenko kawalski ilan
» Kaliya | İlan
» louisto ilan.
» İlan Panosunun Kullanımı