AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Başlıksız Başlık NO. TRHEE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Marshal Tom Doll
Seherbaz
Seherbaz
Marshal Tom Doll

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Duygu

Başlıksız Başlık NO. TRHEE Empty
MesajKonu: Başlıksız Başlık NO. TRHEE   Başlıksız Başlık NO. TRHEE EmptyÇarş. Ağus. 24, 2022 7:12 pm

Haleluylı Helooo ben duygu, rpye ne zaman başladığımı hatırlamayan ben en az 7 ya da 8 senemin olduğunu söyleye bilirim. Bir kaç sene önce dönmüş sonra sıkılıp gitmiş sonra tekrardan sıkılıp geri dönmüşem vatanımın topraklarına. Her zaman kafa dengi olan biri olmuşumdur ama çabuk sinirlenen ve parlayan ve sonrasında yatışan biriyim. Yeni gelmiş olmama rağmen Max'i buradaki rp hayatımı açmış bulunmaktayım görev rpsi olsa da sorun değil daha nice çoklu tekli rplere diyip ben konudan kaçıyorum. Smile
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Başlıksız Başlık NO. TRHEE   Başlıksız Başlık NO. TRHEE EmptyPerş. Ağus. 25, 2022 12:34 am

helloo duyguuu biz de sıkılıp dönüyoruz sıkılıp dönüyoruz bin yıl boyunca rp yapınca böyle oluyo galiba dbsfjdsfsd max le magda rpsi yapalım bi ara vampir karakterim kendisi Smile))
http://vioreluna.deviantart.com/
Marshal Tom Doll
Seherbaz
Seherbaz
Marshal Tom Doll

MesajKonu: Geri: Başlıksız Başlık NO. TRHEE   Başlıksız Başlık NO. TRHEE EmptyPerş. Ağus. 25, 2022 11:18 am

Olur bebeğim ben her şeye kabulum yapalım canım. Smile
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Başlıksız Başlık NO. TRHEE   Başlıksız Başlık NO. TRHEE EmptyPerş. Ağus. 25, 2022 11:20 am

Hoşgeldin sitemize Duygu. Ben bu sitedeki her on karakterin dokuzunun partneriyim. O yüzden her türlü yolumuz kesişecek. Bol bol güzel kurgular yapalım gökkuşaağı
Marshal Tom Doll
Seherbaz
Seherbaz
Marshal Tom Doll

MesajKonu: Geri: Başlıksız Başlık NO. TRHEE   Başlıksız Başlık NO. TRHEE EmptyPerş. Ağus. 25, 2022 11:28 am

Yapalım bebeğim tabisi yapalım çok isterim, ed'i de gönder yandan yandan lütfen müziklerini dinlemek istiyorum. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Başlıksız Başlık NO. TRHEE

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Başlıksız Başlık NO. ONE
» Başlıksız Başlık NO. TWO
» Başlıksız.
» Başlıksız
» Bir başlık işte...