AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Tuhaf bir konuşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Metehan Bora Tunç
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Metehan Bora Tunç

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Metehan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tuhaf bir konuşma Empty
MesajKonu: Tuhaf bir konuşma   Tuhaf bir konuşma EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 10:35 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eleanore Rheanna Metehan Bora Tunç
Metehan Bora Tunç
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Metehan Bora Tunç

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Metehan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tuhaf bir konuşma Empty
MesajKonu: Geri: Tuhaf bir konuşma   Tuhaf bir konuşma EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 10:40 pm

Metehan hızlı adımlarla Eleanore'un odasına gidiyordu. Merdivenleri koşar adım indi. Eleanore'un odasının kapısının önünde bir dakika bekledi. Derin soluklar aldı ve kendini toparlardı. Daha sonra odanın kapısını çaldı. İçeri girdi. Her zamank ki gibi masasında oturuyordu. Metehan boğazını temizledi ve:
"Rheanna. Ben iyi değilim. Yardımına ihtiyacım var." dedi.
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Tuhaf bir konuşma Empty
MesajKonu: Geri: Tuhaf bir konuşma   Tuhaf bir konuşma EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 8:46 pm

Güzel bir gündü. Rüzgar tatlı tatlı esiyor ve yaprakları savuruyordu. Pencereden dışarı bakıyordum rahatça. Metehan'ı çağırmıştım yanıma. Onunla konuşmam gerekiyordu. Gülümsüyordum yine de nedenini bilmeden.
Belkide saçımın rengini değiştirdiğimdendir. Sarı belime kadar inen uzun saçlarımın yerini kısa ancak omuzlarıma kadar gelebilen kahverengi saçlar almıştı. "Değişiklik güzeldir." diye mırıldandım. Odama bakındım kısa süre. Bana göre harika bir düzeni vardı. Bir piyano, Slytherin ile ilgili bayraklar vb.
Geçip yerime oturdum. Tam bu sırada:

"Rheanna. Ben iyi değilim. Yardımına ihtiyacım var."

Bakışlarım odama giren gence takıldı. Heyecanlı çocuk! Zarifçe kaşlarımı kaldırdım ve ona baktım.

"Otur bakalım şöyle." dedim elimle bir yeri işaret ederken. "Anlat bakalım derdin ne?"
Benim ona anlatacaklarım bekleyebilirdi.

Tuhaf bir konuşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Konuşma.