AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Cecelia Winslet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Elif

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyCuma Nis. 29, 2011 12:11 pm

CECELİA WİNSLET
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
28 Temmuz 1990 yılında İngiltere'de doğdum. Hayata çok erken yaşta atıldım. Daha 3 yaşındayken babam William'ın ölümü ile hayatın gerçekleriyle yüzleştim. Bu size garip gelebilir ama söylediklerimde samimiyim. Babamın ölümünden sonra öğrendiğim ilk gerçek, bir cadı olduğumdu! Çok küçük olduğum için buna bir anlam verememiştim... Annem Katherina söylemişti bunu. Hayal meyal hatırlıyorum ama sanırım annem ben anlamayınca daha sonra anlatmaya karar vermişti.
Hatta annem bana cadı olduğumu söylediğinde, çizgifilmlerde gördüğüm çirkin cadılar yüzünden ben okadar çirkinmiyim deyip ağlamıştım.
Yedi yaşıma geldiğim zaman annem konuyu yeniden açtı. Henüz kabul mektubum gelmemişti ama annem cadı olduğumdan emindi. Beni eğitmeye başladı. Bazen bu durum beni sıkardı ama büyü yapabileceğimi bilmek beni heveslendirirdi.. Annemden bana babamı anlatmasını isterdim.
Babam fotoğrafçıymış. Bu yüzden fotoğraf çekmeye oldukça meraklıyımdır. Annem ve babam çok büyük zorluklarla evlenmişler. Annemin annesi ve babası safkan oldukları için annemin Muggle biriyle evlenmesine asla izin vermemişler. Zaten her zaman anneme kötü davranmışlar. Anneciğim hep kendini yalnız hissetmiş. Bana büyükannem ve büyükbabamın Slytherin olduklarını söylediğinde buna hiç şaşırmamıştım. 11. yaş günümde kabul mektubum geldiğinde çok mutlu olmuştum. Hogwarts'a gittiğimde ortama hemen uyum sağlamıştım. Zaten arkadaşlarım her zaman çok cana yakın olduğumu söylerler. Ayrıca havalı, güzel, gösterişli olduğumu da söylerler. İstediğim tüm erkekleri etkilemeyi ve elde etmeyi başardım.
Ama ne yazık ki beni güzelliğim için değil beni ben olduğum için seven birini hala bulamadım..

-CECELİA WİNSLET-
*Oldukça cana yakınım, her ortama uyarım.
*Fotoğraf çekmeye bayılırım.
*Macerayı severim.
*Her ne kadar güler yüzlü olsamda her zaman her şeye gülsemde çok feci derecede sulu gözümdür.
*İnsanlara kötü davranmaktan hiç hoşlanmam tabi canımı yakmadıkları sürece.
*Sanırım birazda çapkın olduğum söylenebilir.

*İCON:

En son Cecelia Winslet tarafından C.tesi Mayıs 12, 2012 5:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 61 kere değiştirildi
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyCuma Mayıs 11, 2012 8:40 pm

*İLİŞLİLER*

Clary Bernstein
Kurgu:
Clary ile 5 yaşında tanıştık. Aahh o kadar küçüktük ki ama hiç unutamam o günleri. Clary İtalya'dan gelmişti ve bizim evimizin yanındaki eve taşınmışlardı. Onu balkonda ağlarken gördüğümde çok üzülmüştüm ve ne olduğunu sormuştum.. Babası öldüğü için ağlıyormuş benimde babam ölmüştü.. O an kendimi ona çok yakın hissettim ve o günden beri kardeş gibiyiz.

Adrian Mikael Black
Kurgu:
Adrian okulun en havalı tiplerinden. Hatta en havalısı desek bile olabilir. Kendini beğenmiş, ukalanın tekidir. Tabi ilk zamanlar bu duygularım daha yoğundu ama Clary ile olan ilişkileri ona karşı olan kötü düşüncelerimi en aza indirgedi. Aramızın çok iyi olduğu söylenemez. Tabi bu kötü olduğu anlamınada gelmez. Sadece her fırsatta birbirimize sataşırız o kadar. Ama bilmediği bir şey var. Eğer Clary'i üzerse canını nasıl yakacağımı henüz bilmiyor. Umarım bilmesinede gerek kalmaz.

Katniss Winslet
Kurgu:
Katniss canımdan kanımdan bir parça. O benim biricik kuzenim. Amcam Victor'un tek çocuğu olduğu için çok değer verildi. Bu yüzden şımarık olduğuda söylenebilir. Ama ben onun şımarıklığına bayılıyorum çünkü bende öyleyim ve çok iyi anlaşıyoruz. O benim ailem, onu çok seviyorum.

Olivia Valerie M'éxter
Olivia benim düşmanlarımdan birisi. Birisiyle düşman olmayı sevmem ama böyle tiplerden hiç haz etmiyorum. Eski sevgilim Liam'a asılıyordu. Asılmakla kalmıyor, aramızı bozmak için elinden geleni ardına koymuyordu. Olivia'dan bu yüzden nefret ediyorum. Eğer intikam almak gibi bir düşünceye kapılırsam onu sevgilisiyle ayırmak için ben de elimden geleni ardıma koymam.

Roxanne Delacroix
Rox tam bir baş belası. Slytherin olması yetmezmiş gibi, babasının en yakın arkadaşım olan Clary'nin babasını öldürmesi de cabası. Ondan o kadar çok nefret ediyorum ki yüzünü bile görmeye tahammül edemiyorum. Onun da benden nefret ettiğinden hiç şüphem yok. Birbirimizi her gördüğümüzde laf dalaşına gireriz. Bunun sona ereceğini de hiç sanmıyorum.

Jordoan Lovebad
Jordoan anlaşılması zor biri. Onunla daha önce konuşmuşluğumuz yoktu. Hogwart'da defalarca görmüştüm ama kendi halinde biri olduğu için muhabbet etme gibi bir fırsatım olmamıştı. Bu sene yaz kampında yalnız başıma dolaşırken onun da yalnız olduğu bir anda yanına gittim ve konuşmaya başladık. Arkadaşlığımız bu şekilde başladı. Ama aramızda arkadaşlıktan öte bir şey yok.

Francisco Auésten
Francisco, Roxanne'nin üvey kardeşi. Bu yüzden aramızda ister istemez bir gerginlik var. Bunun dışında aramızda problem yok. Hatta ortak yönümüz bile var. Francisco'da benim gibi fotoğraf çekmeyi seven birisi. Bir gün etrafta dolaşırken onun manzarayı çektiğini gördüm. Makineyi doğru dürüst tutamıyordu, bu yüzden sinir olmuştum ve yanına gidip bir kaç taktik vermiştim. Çünkü her halinden bu işe meraklı olduğu anlaşılıyordu. O günden beri Roxanne yüzünden gizli gizli fotoğraf çekmeye çıkıyoruz. Çok eğlenceli vakit geçiriyoruz.

Bastet Thomas
Bastet'le ilk zamanlar aramızın iyi olduğu söylenemezdi. Ama bana hiçbir zaman laf söylememesiyle, sataşmamasıyla dikkatimi çekiyordu. Defalarca kavga etmek için laf söyledim ama o üzerine bile alınmıyordu. Bu artık çok fazla dikkatimi çekince gidip onunla konuşmaya karar vermiştim. En yakın arkadaşı Zia'ya çok benzediğimi öğrendim. Bu yüzden bana yakınlık hissediyordu. Bir Slytherin'li olmasına rağmen ben de artık ona düşmanlık beslemiyordum. Okulda birlikte görülmemiz tuhaf kaçacağından selamlaşmakla yetiniyoruz. Fırsat buldukça da görüşüyoruz. Ayrıca kurdunu çok seviyorum.

Eklenmek için;
Ad & Soyad:
İcon:
Kurgu:

En son Cecelia Winslet tarafından Salı Mayıs 29, 2012 7:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Plácido Barboza
Vezne Memuru
Vezne Memuru
Plácido Barboza

Gerçek Adı : Cihan

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyCuma Mayıs 11, 2012 8:51 pm

Düşmanın olabilirim.Kurguyu sen hazırlar mısın aklıma hiçbir şey gelmiyor.
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyCuma Mayıs 11, 2012 9:11 pm

Eklendin canım (:
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 4:25 pm

Sen bende eklisin ona göre yazarsınn. Iconlarda burda.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://vioreluna.deviantart.com/
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 4:57 pm

Ad & Soyad: Jordoan Lovebad
İcon: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurgu: Aklıma pek birşey gelmiyor ama. Yaz kampında tanışmış arkadaşlar olabilriz
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 5:51 pm

Eklendiniz Smile
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyPaz Mayıs 13, 2012 1:54 pm

Spoiler:

Rox. ile aranız da olan kavga Francisco'ya yansıyor. Çünkü üvey kardeşler. Onun dışında hiç bir sorunları olmaya bilir. Mesela Francisco da fotograf çekmeye bayılır. Oradan bir arkadaşlık gibi bir şey olabilir ya da ne bileyim Very Happy Takıl işte kendine göre Very Happy
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 6:51 pm

Tamamdır eklendin. Very Happy
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 10:11 pm

Iconlar:

Celila Bastet'in anlaşabildiği tek Gryffindor. Çünkü en yakın arkadaşı Zia'ya çok benziyor. Aynı zamanda Sasha'yı -kurdumu- seven nadir insanlardan.

-Lejantıma beklerimmmm
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptySalı Mayıs 29, 2012 7:13 pm

Eklendin Smile
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Cecelia Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Cecelia Winslet   Cecelia Winslet EmptySalı Haz. 12, 2012 10:00 pm

Ad & Soyad: Aleksandra Targaryen
İcon: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurgu: hiç aklıma gelmiyor, ama Iron Mask konserinde ikimiz sahneye çağrılmıştık oraya bağlantılı olarak bişeyler ekleyebilirsin, iyi bişeyler olsun yeter Smile

Cecelia Winslet

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası