AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Tex amcası ve birtanesi.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Reznov Volodya

Tex amcası ve birtanesi. Empty
MesajKonu: Tex amcası ve birtanesi.   Tex amcası ve birtanesi. EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 6:03 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rose Dillinger
&
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tex Slytherin.
Reznov Volodya

MesajKonu: Geri: Tex amcası ve birtanesi.   Tex amcası ve birtanesi. EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 6:26 pm

Yasak Orman'da yürüyordum.Canım sıkılmıştı.Yapraklara tekme atıyordum ve çıkan seslere gülümsüyordum ve geçmiş düşünüyordum.Geçmiş, asla aklınızdan çıkmayan birşey.Geçmiş, kendini kullanarak size rahat vermez.Ne zaman sizi yanlız görse.Güçsün yanlarınızı kullanır.Keşke, hiçbirşey böyle olmasaydı.İyi bir muggle babam olsaydı.Düzgün, bir hayat yaşasaydım.İşte ben bu nedenle asla, çocukları sınırlamam.Çünkü onlar bir daha çocuk olamıyıcaklar.Çocukluklarının kıymetlerini bilmeleri lazım.Bunu da onları kısıtlayarak da yaşatamazsınız onlara.Ağzım da bir ritim tutturuyordum aynı zamanda."Na,na,na,na..." İyiler sadece iyiler tarafından anlaşılabilir.Kötülüğü ise herkes, anlıyabilir.Bunları söyleyince aklıma Rose geldi.Acaba bizim ufaklık şu anda ne yapıyordu.Onu, gerçek amcasıymışcasına seviyordum.Çünkü onun gözlerinde, benim kaybettiklerim yer alıyordu.Sevinç ve neşe.Fakat o her güldüğünde, benimde gülümseyesim geliyordu.Onun gözlerinin bir diğer özelliği ise, neşeyi sana aktarıyor.Bence o gelecekte çok iyi bir büyücü olucak.Uzaklardan bir ses geliyordu ve birde yapraklardan bir haşırtı geliyordu.Biri üstüme doğru koşuyordu sanırım.Tetikte bekliyordum.Hışırtıların sesi daha fazla artmaya başladı ve bir ses geldi."Tex Amca ! " bu Rose'di.Arkasından bir ses daha geliyordu."Rose yavaşla." bu Amélie olmalıydı.Ağaçların arkasından çıktı.İşte o şirin yüz...
Rose Windsor
Çocuk
Çocuk

RP Yaşı : 10
Gerçek Adı : Top secret

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tex amcası ve birtanesi.   Tex amcası ve birtanesi. EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 6:53 pm

Öğlen uykumdan erken uyanmak için yatağıma yatmadan önce başucumdaki saati kurdum ve tam bir saat sonra uyandım. Annem aşağıda bilgisayarının başında bir şeyler yapıyordu. Yanına oturdum ve saçlarıyla oynamaya başladım. Tıpkı barbielerimin saçı gibi yumuşacıktı. Annem bana baktı ve bilgisayarını kapatıp beni kucağına aldı. "Prenses, sen bir istiyorsun?" dedi. Kafamı salladım ve : "Tex amcamı görmek istiyorum, çok özledim onu" dedim gülümseyerek. Yüzümde o yavru kedi bakışları vardı. Annem bu bakışlara hiç karşı koyamıyor...

Arabaya bindik annemle ve Yasak Ormana doğru gitmeye başladık. Annem ile arabada olmayı seviyordum. Birlikte Barbie şarkısını söyleyerek ormana gelmiştik. Annem arkamdan yavaş yavaş geliyordu bense koşuyordum. Tez Amcamı gördüğüm an "Tex Amca" diye bağırdım. "Rose yavaşla." dedi annem ama Tex amcama doğru hızlıca koştum ve kucağına atladım..

- Seni çok özledim diyip sarıldım.
Reznov Volodya

MesajKonu: Geri: Tex amcası ve birtanesi.   Tex amcası ve birtanesi. EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 7:33 pm

İşte o şirin yüz karşımdaydı.Rose.Gülümsedim."Seni çok özledim." dedi ve sarıldı.Bende ona sarıldım.Kafasını okşamaya başladım.Onu kucağıma aldım ve klübeye doğru götürürken "Sen gidebilirsin Amélie.Merak etme, ona iyi bakıcağım.Onunla hiç şeker yemiyeceğiz. dedim ve gülümseyerek Rose'e göz kırptım.O da gülmeye başladı.Onu klübenin içine götürdüm ve bir sandalyeye oturttum.Eğlenceye başlamadan önce, biraz enerjiye ihtiyacımız var sanırım.Dolabı açtım ve Binbir Çeşit Fasulye Şekerlemesi çıkarttım.Bir tabağa koydum.Yanınada biraz Muggle Meyve suyu çıkardım.Muggle Meyve Suyunun ne olduğunu anlamamış gibi görünüyordu."Bu bir Muggle içeceğidir.Meyve Suyu.İç, bence tadı güzeldir." dedim.İçti, beğenmemişe benzemiyordu."Tam da seni düşünüyordum." dedim.Güldü.Şekelermeleri bitirmesini bekledim.Onu, yemek yerken bile izlemek çok hoştu.Yemek yemesi bile şirin bir şekilde oluyordu.Yemeğini bitirmişti.Ayağa kalktı ve ona elimi uzattım.Elimi tuttu.Ona gülümsedim ve "Şimdi ne yapalım ? Hadi, bu gün senin günün olsun.Ne istersen onu yapacağız." dedim ve gülümsedim.
Rose Windsor
Çocuk
Çocuk

RP Yaşı : 10
Gerçek Adı : Top secret

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tex amcası ve birtanesi.   Tex amcası ve birtanesi. EmptyPerş. Mayıs 12, 2011 3:01 pm

"Sen gidebilirsin Amélie.Merak etme, ona iyi bakıcağım.Onunla hiç şeker yemeyeceğiz dedi ve bana dönerek göz kırptı.

Yaşadığı eve geldiğimizde beni bir sandalye ye oturttu ve dolabı açtı. İçinden bir şey çıkardı ve en sevdiğim Bin bir çeşit Fasulye şekerlemelerini çıkardı. Şaşkınlıkla ona bakıyordum.

"Bu bir Muggle içeceğidir.Meyve Suyu.İç, bence tadı güzeldir."

Gülümsedim ve bardağa döktüğü meyve suyu içtim ve tabi şekerlemeleri de yedim. Şekerlemeler bana mutluluk veriyordu ama annem ile babam yedirmiyorlardı. Neden yedirmediklerini bir türlü anlayamıyordum.

- Lezizmiş dedim gülerek.

"Tam da seni düşünüyordum."

- Bunu hissettim dedim ve gülmeye devam ettim. Birkaç şekerleme daha attım ağzıma ve:

- Annemi ikna etmek çok kolay oldu. Babam olsaydı nasıl ikna ederdim bilmiyorum dedim ve tabaktaki son şekerlemeleri de ağzıma attım.

"Şimdi ne yapalım ? Hadi, bu gün senin günün olsun.Ne istersen onu yapacağız."

Napabilirdik ki? Parmağımı şaklattım ve:

- Oyun oynamalıyız. Saklambaç ya da daha farklı birşey. İster misin Tex Amca? dedim şirinlikle.
Reznov Volodya

MesajKonu: Geri: Tex amcası ve birtanesi.   Tex amcası ve birtanesi. EmptyPerş. Mayıs 12, 2011 7:22 pm

"Lezizmiş" dedi gülerek.Bende gülümsedim."Annemi ikna etmek çok kolay oldu. Babam olsaydı nasıl ikna ederdim bilmiyorum" dedi. Onun babasını düşündükçe içimde büyük bir kötülük hissi doğuyordu.İçimi yatıştırmaya çalışıyordum.Rose'nin önünde bir canavara dönüşmek istemiyordum.Bana birşeyler olduğunu o da farketti.Ona çaktırmamaya çalışıyordum, fakat belli oluyordu.Kendimi toparladım ve gülümsedim.O da gülümsedi.Kılpayı kurtarmıştım.O"yun oynamalıyız. Saklambaç ya da daha farklı birşey. İster misin Tex Amca?" dedi.Şirinlikle bana bakıyordu."Ah, evet olur tabii ki. konuşmakta zorlanıyordum.Hala içimde garip birşeyler vardı.Ne olduğunu anlıyamıyordum.Onu kucağıma aldım, birşey anlamasın diye Kara Orman'a çıkardım ve "Hadi saklan.Fazla uzaklara gitme." dedim ve zorla gülümsedim. O gittiğinde merdivenlere oturdum ve iyileşmeyi bekledim.Fakat gitgide kötüye gidiyordum.Rose bana yaklaştı ve iyi olup olmadığımı sordu.Zorlanarak güldüm ve başımı salladım.Kendimi, bir vampire dönüşecek gibi hissediyordum.O sırada yaprak hışırtıları gelmeye başladı.Kendimi toplardım ve ayağa kalktım.Rose'a güldüm ve onu kucağıma aldım ve onu sevmeye başladım.Hışırtılara doğru baktım.Gelen Amélie idi.Geldi ve kucaklarını açtı.Ben de Rose'a gülümsedim ve onu annesinin kucağına verdim.Annesini özlemiş gibi görünüyordu."Güle güle Rose " dedim ve arkasından el salladım. Kendimi hemen klübeye attım. Şimdi durumum daha iyiye gidiyordu. Yatağıma yattım ve uyumaya çekildim.
~ RP Sonuu ~
Kurgum değiştiği için biraz kısa oldu.Kusura bakmayın.

Tex amcası ve birtanesi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası