AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Kurgu şe'edek, RP atak.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Philomela Gaia

Philomela Gaia

Gerçek Adı : İlkin.

Kurgu şe'edek, RP atak. Empty
MesajKonu: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 8:26 pm

Merhabalaar. Smile
Şimdi ben Hufflepuff öğrencisi olmaktan gurur duyan adaletli bir kızı canlandırmaktayım, ehe. Saftır bu kız, herkese inanır çünkü fazla iyi niyetlidir. Adalete her zaman güvenmektedir, tarafsızdır. İki tarafın da haksız olduğunu düşünmektedir çünkü. Ona göre dünyanın yaşanılabilir bir yer olması için herkesin dost olması gerekmektedir, kavga olmamalıdır dolayısıyla taraflar da olmamalıdır. İyi niyetlidir işte, inanır, güvenir, sever, aldanır. Hıı, biraz da paragözdür. Öyle aham şaham özellikleri yoktur aslında, sıradan bir şeydir. Sadece binasına fazla bağlıdır.

Valeria A. Lowell, Ravenclaw V. - Onun iyi biri olmadığını bütün Hogwarts gibi ben de biliyorum. Hatta kötü olduğunu. Ama konuşuyoruz, paylaşıyoruz. Yeni bir şeyler öğrenmek istediğinde bana geliyor. [kullanan]
Francesca VanderBilton, Hufflepuff IV. - Gerçekten iyi anlaşıyoruz. Sinirli olduğu her an yanındayım. Benim masumluğumun ona huzur verdiğini söylüyor. Eğer öyleyse gerçekten mutlu olurum. [huzura dayalı dostluk.]

En son Philomela Gaia tarafından Salı Haz. 07, 2011 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Keith Matt McMillen

Keith Matt McMillen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Osman

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyPerş. Haz. 02, 2011 8:32 pm

Repe yapalım İlköön. Very Happy
Gia Benedetto

Gia Benedetto

RP Yaşı : 26
Gerçek Adı : Beg

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyPerş. Haz. 02, 2011 8:38 pm

Karakterim seni kullanıyor olabilir. Yani bir şeyler öğrenmek istediğinde seni buluyor. Sende onun iyi biri olmadığını bildiğin halde her dediğine inanıyosun. Uygun mudur?
Francesca Bilton

Francesca Bilton

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Sena

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 12:26 am

Senin yanındayken masumluğun bana huzur veriyormuş, Very Happy hatta senin olduğun her yer huzur doluyormuş falan. Very Happy Bende sinirli olduğumda senin yanına gelip, hikayelerini dinleyip sakinleşirmişim. Böyle birşey olabilir. Smile
Mikhaîl Jovovich

Mikhaîl Jovovich

RP Yaşı : 17.
Gerçek Adı : S. #5

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 3:28 pm

Senin için bir hesap açmak istiyorum, İlkin.
Karakterlerinin kurgularına aşığım ahaha. =D Süper bir kurgu bularak iyi bir rp çıkarabiliriz. =D
Nyx M. Cassandra

Nyx M. Cassandra

RP Yaşı : 23
Gerçek Adı : Yumak

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 4:01 pm

kurgu problem olmaz...Rp yapmayı iste buluruz.
Philomela Gaia

Philomela Gaia

Gerçek Adı : İlkin.

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptySalı Haz. 07, 2011 8:56 pm

Yapalım Osmantoo. Smile
Tamamdır Begüm, tamamdır Sena. Wink
Süper olur Suu. Very Happy
Peki Ekin, PM'leşelim. Wink
Swan Ermolai

Swan Ermolai

RP Yaşı : 25.
Gerçek Adı : S. #3

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptySalı Haz. 07, 2011 9:01 pm

PM'den konuşak anlaşak. ahahahah =D

Very Happy
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Kurgu şe'edek, RP atak.   Kurgu şe'edek, RP atak. EmptyPerş. Nis. 05, 2012 5:06 pm

Üye Muggle olduğu için kilit & arşiv.
http://vioreluna.deviantart.com/

Kurgu şe'edek, RP atak.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası