AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

Karşılaşma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 11:23 pm

- Hadi ama, bir günlük çapkınlıktan bir şey çıkmaz. Gel beraber gidelim. Hem sarışın olan sana fena bakıyor. dedi.

- Ah roy anlamıyormusun. Şu an onun nasıl acı hissettiğini biliyorum. Hafifte olsa bende hissediyorum. Ama yalnız olmak istemiyorsan sadece yanında durabilir ve rol yapabilirim. dedim.

O sırada da içtiğim biranın son yudumunu aldım.
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

RP Yaşı : 29

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 11:36 pm

- Ah roy anlamıyormusun. Şu an onun nasıl acı hissettiğini biliyorum. Hafifte olsa bende hissediyorum. Ama yalnız olmak istemiyorsan sadece yanında durabilir ve rol yapabilirim.

Gözlerine baktım. Aşkla bakıyordu. Bu duyguyu iyi bildiğimden onu rahat bırakmaya karar verdim. Onun yanına gitmeye ihtiyacı vardı.

- Peki Adam. Ben hatunlarla ilgileniyor olacağım. Fikrini değiştirirsen sen de gel. Görüşürüz.

Bardağımı elime alıp kızlara doğru ilerlerken, Adam'a son bir bakış attım.
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 11:50 pm

- Peki Adam. Ben hatunlarla ilgileniyor olacağım. Fikrini değiştirirsen sen de gel. Görüşürüz. dedi. Ve o tarafa gitti.

İyice sarhoş olduğumdan emindim. Artık gitme vaktimdi. Ona son bir bakış attım ve kapıdan çıktım. Asamı çıkarım Hogwarts'a ışınlandım. Sonra ise göle doğru gittim. Daha gelemeyeceğini biliyordum. Ama yinede bekliyordum.

Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2