AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Audrey Proserpina

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Oylum

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:34 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nasıl biri?
Merhaba. Ben Audrey Proserpina Eleusis. Beni muhtemelen tanıyorsunuz, çünkü güzelliğim ve zekamla beni tanımayan biri olduğunu düşünmem. Evet, kendimi beğenmişim ve şımarığım. Öyle olmam gerekiyor, bunu hak ediyorum ve böyle büyütüldüm. Hiçbir zaman pısırık ve pasif olmadım. Ancak her zaman ailemden gelen asilliğimi ve nazikliğimi korurum. Kimseye kolay kolay güvenmem, kimseyle de kolay kolay iyi anlaşmam. Çok iyi bir arkadaşım olmak için, uzun süre beraberlik gerekir. Hatta bazen bu bile yeterli olmayabiliyor. Çünkü herkes bir gün ölebilir ardından ağlayacağım birileri olmasını istemem çünkü şimdiye kadar hiç ağlamadım. Gülmeyi seviyorum. Belki biraz alkoliğim. Bu asilliğimi bozuyor olabilir, ancak yaşıtlarımla içtiğim için genelde problem olmuyor. Ve merhaba, ben Audrey, iğrenç bir ailem var. Annemden hep nefret ettim ve sanırım burada ağlamamız gerekiyor, annemin evli olduğu adam benim babam değil. Evet bebeğim!
Annem sürtüğü, sevgilisinden çocuk yapmış ve babama söylememiş. Her neyse, dedim ya ondan nefret ediyorum zaten. Hogwarts'a geldiğim için mutluyum çünkü bütün bu dramalardan uzağım. Güçlü biriyim ve hırslıyım, istediğimi çoğu zaman elde edebilirim. Muggle'ları küçümsemeyi severim. Sadece muggle'ları değil, bütün ezikleri. Çünkü onlar bunun için varlar. Her zaman birileri üstündür çocuklar, hadi ama.

Kısaca Hayatı.
18 Haziran 1994 gününde, güneşli bir yaz sabahında dünyaya geldi. Doğumu zor bir doğum değildi, ancak büyütülüşü zor sayılırdı. Annesinin bakanlıkta olan yoğun işlerinden dolayı, onu 2 yaşından itibaren dadısı, Destina büyüttü. Yaramaz bir çocukluk yaşadı. Yaşıtı kız çocukları gibi susup oturmazdı. Bu 13 yaşına kadar da böyle devam etti. Her şeyini sadece Destina'ya anlatırdı. Bir gün, Destina'nın, bir trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini öğrendi. Gözlerinde dolma, ilk defa o gün görüldü. Başka kimse görmesin diye odasına kapanıp, 1 ay boyunca düşündü. "Bir gün zaten herkes ölecekse, kimseye değer vermemeliyim. "Daha sonra, Hogwarts'da yeni yaşamına başladı. Kibirliliği, kendini beğenmişliği, hırsı sayesinde, Slytherin'e seçildi. Şuan Slytherinde V. sınıfta.

Neleri Seviyor?
x Ona korkuyla bakılması.
x İlgili bakışlar.
x Sessizlikte nefesini dinlemek.
x Konuşulmak.
x Ayakkabılar.
x Alkol.
x Alkol.
x Alkol.

Spoiler:

En son Audrey P. Eleusis tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 7:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:34 am

İLİŞKİLER
Kurgu.2 adet uyumlu ikon. Hakkımda düşünceleriniz.

Lauren Elle Aldren
Yakın Arkadaş, Akraba
L, seni severim. Kendimi bildiğimden beri seninleyim ve tek güvendiğim arkadaşım sensin. Babamın dıdısının dıdısıymışsın ancak Tanrıya şükür alakanız bile yok. Öyle olsaydı bu kadar yakın olmamız mümkün olamazdı. Her neyse cadı, seninle eğlenmeyi seviyorum, seninle birlikte olmayı seviyorum. Yine de sen de henüz beni incitecek kadar yakınımda değilsin. Kimse değil.

Adam Patrick
Baba
Uzun bir süre babam olduğunu bilmeden yaşadım. Bunda senin bir suçun olmadığını biliyorum, hepsi annemin suçu, benim varlığımdan haberin bile yokmuş. Ama benim için bir hayal kırıklığı oldun öğrendiğimde. Çünkü ben özelliklerimi annemden almışım, sense biraz fazla iyilik dolusun. Bilemiyorum, belki zamanla her şey düzelebilir Baba. Ama 14 seneyi tekrar doldurup düzeltemezsin.

Jeffrey Alex Daniels
Eski sevgili
Neden bu kadar yakışıklısın anlayamıyorum. Eski günler çok güzeldi ve belki yeniden benim olabilirsin. Sadece daha fazla istemem yeterli. Sevgilin olması umrumda değil tatlım. Sen beni çok saf biri gibi görüyorsun ama küçüklükteki Audrey yok artık. Eğer seni daha da fazla istersem, yani buna neden olursan, korkarım o sevgilini kaybedeceksin.

Bastet Thomas
Yakın Arkadaş, Suç Ortağı
B, seni gerçekten severim. Seninle iyi eğleniyoruz bu çoğunlukla yasa dışı oluyor. Bu yüzden seninle takılmanın verdiği haz bir başka. Ama eğer beni sırtımdan bıçaklayacak bir şey yaparsan, bunun ne demek olduğunu görürsün. Sana olan sevgimi aleyhime kullanacak bir hamle yapmamaya çalışırsan iyi olur.

XOXO BITCHES.

En son Audrey P. Eleusis tarafından Salı Ağus. 09, 2011 7:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 7:27 pm

Kısaca kızımsın düşünceleri yazmadım o yüzden. Very Happy
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 7:34 pm

ekledim ^^
Reznov Volodya

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 2:16 pm

Jeffrey Alex Daniels.

Kurguyu biliyorsun.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyPtsi Tem. 04, 2011 5:41 pm

Audrey P. Eleusis demiş ki:
ekledim ^^
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyPtsi Ağus. 08, 2011 9:13 pm

-İyi arkadaş olabilirler beraber başlarını belaya sokarlar hoş olur.(lejantıma uğra)
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptySalı Ağus. 09, 2011 7:47 pm

eklediim.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Audrey Proserpina Empty
MesajKonu: Geri: Audrey Proserpina   Audrey Proserpina EmptyPerş. Nis. 05, 2012 4:49 pm

Üye Muggle olduğu için kilit & arşiv.
http://vioreluna.deviantart.com/

Audrey Proserpina

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Audrey Proserpina-
» Audrey P.
» Audrey Proserpina Eleusis | Slytherin
» Proserpina Riddle
» Audrey.