AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Clary Bernstein

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 9:42 pm

~Clarissa Bernstein~

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Clary 8 Eylül'de doğdu. Ama hayat onun için doğduğu gün değil, gerçek kimliğini öğrendiği zaman başladı. Clary'nin annesi Emily İngiliz, babası Leonardo ise yarı İtalyan, yarı İngiliz'di. Clary doğduğunda İngilitere'de yaşıyorlardı. 2 yaşına geldiğinde babasının ısrarları üzerine büyükannesi Regina'nın yanına İtalya'ya yerleştiler. Clary İtalya'da mutlu bir hayat yaşıyordu. Ta ki babası ölene kadar. Babası öldüğünde henüz 5 yaşındaydı. Annesi babasının ölümü ile birlikte adeta yıkılmıştı. Artık onları İtalya'da tutacak bir sebep kalmamıştı. Clary ile birlikte İngiltere'ye geri döndüler. Clary babasının nasıl öldüğünü bilmiyordu. Annesi sadece bir kaza olduğunu söylemişti fakat Clary'nin 11. yaşgününde aldığı mektupla gerçekler bir bir açığa çıkmıştı. O bir cadıydı. Annesi, babasının bir büyücü olduğunu söylemişti ona. Ve de bir ölüm yiyen tarafından öldürüldüğünü. Halbuki Clary daha ölüm yiyenin ne olduğunu bile bilmiyordu. Bunca yıl her şeyi kendinden sakladığı için Clary annesine çok öfkelenmişti. Annesinin karşı çıkmasına rağmen Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmeye karar verdi. Babasından kalan mirasla okul masraflarını karşıladı. Okulda ilk sene pek arkadaş edinemedi. Aslında oldukça canayakın olabiliyordu. Ama önce karşısındaki insanlara alışması gerekiyordu. 2. ve 3. senelerinde ortama daha çok alıştı. Yaz tatillerinde İtalya'ya büyükannesinin yanına gidiyordu. Annesine sadece mektup yolluyordu. Çünkü ona olan kızgınlığı geçmek bilmiyordu. Aslında Clary'nin bilmediği çok daha fazla şey vardı. Okulun yeni senesinde babası hakkında hiç tahmin edemeyeceği şeyleri öğrenecekti.

~Clary~
    -İlk tanıştığı insanlar onun soğuk olduğunu düşünselerde, onlara alıştıktan sonra çok canayakındır.
    -Çok fazla kitap okur.
    -Derslerinde başarılıdır.
    -Morali bozuk olduğunda birisi onu daha fazla sinirlendirirse kırıcı olabilir.
    -Çok iyi sır tutar.
    -Yeniliklere açık ve maceraperesttir.
    -Hayalgücü kuvvetlidir.
    -Her zaman güler yüzlüdür.
    -İngilizceden ayrı olarak, orta seviyede İtalyanca ve birazda Fransızca bilir.
    -Oyunculuk yeteneği vardır.

~İconlar~

En son Clary Bernstein tarafından Perş. Tem. 12, 2012 3:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 114 kere değiştirildi
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 10:38 pm

~İlişkiler~

Cecelia Winslet
    Benim en yakın arkadaşım, kardeşim, dostum ve sırdaşımdır Cecelia. 5 yaşından beri onunla arkadaşız. Babamın öldüğünü sandığımız zamanlar da annemle İngiltere'ye taşınmıştık. Cecelia'nın evi de tam bizim evin yanındaydı. Beni ağlarken görmüş ve yanıma gelmişti. Ona babam öldüğü için ağladığımı söylemiştim ve o da bana kendi babasının da öldüğünü söylemişti. Etkileyici ve destek verici sözleriyle benim ayakta kalmamı sağlamıştı. "Bizi sevenler asla bizi terk etmezler. Onlar buradadır -kalbimizde-." Cecelia'nın bu sözlerini hala hatırlar ve etkisini hissederim. Her zaman yanımda olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor. O adeta benim kardeşim gibidir.

John Aldrich Windsor
    John Amca'nın yeri bende bir başkadır. Her zaman bana destek çıkmıştır. Babam onun için bir baba gibiymiş. Bu yüzden babam ölmeden önce beni ona emanet etmiş. Ama yine annemin yalanları yüzünden bunu daha sonra öğrendim. Aslında John Amca benim vaftiz babamdır. Genç, ama yaşından daha olgun birisi olduğu bir gerçek. Bakan olduğu için kalabalık ortamlarda ona Mr. Dillinger diyorum fakat bu bizim bir abi kardeş gibi olmadığımızı göstermez. O gerçekten çok iyi bir insan.

Rose Windsor
    John Amca ve Amélie'nin kızı. Yani bir nevi benim kardeşim. Onu her zaman çok sevmişimdir ve onunda beni aynı şekilde sevdiğine inanmışımdır. Hep bir kardeşim olmasını istemiştim. Ne kadar öz kardeş olmasakta ben onu öz kardeşimmiş gibi seviyorum.

Antonio Carlevaro
    Antonio ile İtalya'dan arkadaşız. O benim ilk arkadaşım. Büyükannemin evinin yakınlarında oturuyor. Küçükken hep dışarı çıkar oyun oynardık. Büyüdük ama yine de görüşmeye devam ediyoruz tabii ki. Onu Hogwarts'da görünce hem şaşırmış, hem de sevinmiştim. Roxanne'le çıkması benim pek umrumda değil. En büyük düşmanım bile, Antonio ile olan dostluğuma bir engel teşkil etmez.

Roxanne Delacroix
    Roxanne ile birbirimizi pek sevmezdik. Sadece Antonio ile yakın arkadaş olmamızı çekemezdi fakat aramızda öyle büyük bir nefrette yoktu. Tabi bu benim düşüncem-di-. 4. sınıfta kavga ederken, yüzüme babamı öldürenin kendi babası olduğunu söyleyene kadar. Yüzündeki zafer kazanmış ifadeyi asla unutmam. Bu da yetmezmiş gibi bunun bir yalan olduğu ortaya çıktı. Zamanı geldiğinde ona bunu ödeticem. Onunla işimiz daha bitmedi.

Amélie Anne Andrea
    Amélie bir zamanlar Astronomi Profesörü'ydü. Ta ki gerçek yüzü ortaya çıkana kadar. Ondan bunu hiç beklemezdim. John Amca ile evlilikleri beni çok mutlu etmişti ama şimdi her şey mahvoldu. Yine de Amélie'ye ne kadar kızarsam kızayım onu hala seviyorum. O bana bir profesörden çok bir abla gibi yaklaşmıştı. Onun hakkında ne düşüneceğimi ben de bilmiyorum.

Eleanore Rheanna
    İksir dersine bayılırım. Bazen zorlayıcı oluyor fakat azimle çalışıp başarıyorum. Profesör Rheanna ise iksirler konusunda bir uzman. Bana bazen katı davrandığı oluyor fakat benim disiplinli bir şekilde çalışmam ve sonunda başarmam için böle davrandığını biliyorum.

Leonard Malcolm
    I. sınıftaydık ve ben ilk uçuş dersi için oldukça heyecanlıydım. Uçuş dersi Profesörü süpürgelerimize binmemizi söylediğinde, hemen süpürgeme atlamıştım. Profesörün anlattığı şeyleri dikkatle dinlemiştim ve yavaşça havalanmaya başlamıştım. Bir an da havalanmaya başlayınca öyle sevinmiştim ki dengemi kaybettim. Tam düşeceğim sırada Leonard beni tutmuştu. Tutmasaydı kesinlike yere çakılıcaktım. O günden beri onunla çok iyi arkadaşızdır.

Katheryn Wilson
    Katie, gerçekten çok iyi birisidir. Onunla İksir dersinde tanışmıştık ve takıldığı yerlerde ona yardım etmiştim. Katie ile arada sırada sohbet etmek ve dertleşmek bana iyi gelir. Onunla konuştuğumda çoğu derdimi unuturum. O gerçekten sahip olacağınız sayılı iyi arkadaşlardan biridir.

Francisco Auésten
    Sürekli benimle uğraşması gerçekten sinir bozucu ve bu durum gün geçtikçe daha da katlanılmaz bir hal alıyor. Gerçi benimde boş durduğum söylenemez. Yüzündeki o öfkeli ifadeyi görmek benim içinde eğlenceli bir hal alıyor bazen. Gerçekten bu Slytherinliler hiç çekilmezler. Hepsi yılanın teki!

Bastet Thomas
    Bu kız tam anlamıyla bir baş belası. Bir gün kurdunu görünce doğal olarak korkmuştum. Aynı sahibi gibi iticiydi. Bende kendimi korumaya çalışmıştım. Bastet'da bunu görünce öfkelendi. Tartışmaya başladık ve o günden beri birbirimizi pek sevdiğimiz söylenemez.

Martius Griswold
    Martius ile çekişmeli bir arkadaşlığımız var ama ben onunlayken gerçekten eğleniyorum. II. sınıftayken Biçim Değiştirme dersinde profesörün sorduğu sorulara ikimizde el kaldırmıştık. Profesör onu kaldırınca ve Martius'da bilince biraz gıcık olmuştum. Daha sonraki sorularda onu geçmek için hızlı davranmıştım. Yani kısacası arkadaşlığımız böyle başlamıştı. Zamanla bu gıcık durum, tatlı bir rekabete dönüştü. Hatta iddaya girmişliğimiz bile olmuştu. Kim sınavda daha yüksek not alacak gibi fakat aynı zamanda bilemediğim bir şey olunca direk Martius'a sorarım. Asla beni geçtiğinde ona kızmam. Tamam, belki bir zamanlar kızıyor olabilirdim fakat artık Martius'un başarıları beni sevindiriyor. Onunla arkadaş olduğum için mutluyum.

Francesca Bilton
    Bir gün KSKS dersine yetişmeye çalışırken Francesca ile çarpışmıştık ve çarpmanın etkisi ile yere kapaklanmıştık. Tabii herkes de bizimle dalga geçmişti. Çok utanç vericiydi ama yine de o günden beri iyi arkadaşızdır. Bazen ona derslerinde yardımcı olurum. Benden küçük olabilir ama bu arkadaş olamayacağımız anlamına gelmez. Francesca bir ara Leonard'a aşıktı. Hala aşık mı emin değilim. Onunla sırlarımızı paylaştığımız için biliyorum bunu. O gerçekten iyi bir kız.

Sekmet Nil Woodwille
    Bir gün kütüphanedeyken uyuyan bir kıza rastlamıştım. Tahmin edeceğiniz üzere bu kız Sekmet'di. Onu uyandırdıktan sonra önünde duran parşömenlere şöyle bir göz atıp yardım isteyip istemediğini sormuştum. Anlaşılan ödevini yapmakta zorlanmıştı. İyi ve sevecen bir kızdır. Ödevine yardım ettiğimden beri beni pek bir sever oldu. İyi anlaşırız yani.

Jordoan Lovebad
    Jordoan, benden iki yaş küçük olsa bile gerçekten onunla iyi anlaşıyorum. Kitaplar konusunda o da benim kadar bilgili. Bazen kitaplarımızı takas ettiğimiz oluyor. Onunla kitaplar hakkında konuşmak bana iyi geliyor.

Aleksandra Targaryen
    Aleksandra Hogwarts'a ilk geldiğinde ona elimden geldiğimce yardımcı olmuştum. Dertlerini dinlemiş ve sıkıntılı olduğu derslerde ona yardım etmiştim. Gerçekten iyi bir kız ve bazen onunla sohbet etmesi hoşuma gidiyor. Çok yakın olmasak bile iyi anlaşırız.

Anastacia Bouveir
    O da yardımcı olduğum Gryffindorlular'dan biri. Bina başkanı olmak böyle bir şey. Anastacia gerçekten iyi bir öğrenci ve iyi bir arkadaş. Onunla fazla konuşmuyor olsak da bazen halini hatırını sorduğum olur. Tabii o da aynı şekilde karşılaştığımız da bana selam vermeden geçmez. Başarılı bir Gryffindorlu'yu her zaman sevmişimdir.

Melanié Phoénix
    Mel ile birçok ortak yönümüz var. Babalarımız konusunda yaşadığımız benzer şeyler bizi iyi birer dost ve sırdaş yaptı. Bana babası hakkında olanları anlattıktan sonra ben de ona destek olmak için elimden geleni yaptım. Başımdan geçenleri anlatım ve onu asla pes etmemesi için yüreklendirdim. O gerçekten tam bir Gryffindorlu. Cesur ve iyi bir arkadaş. Onunla tanıştığım için mutluyum.

Syrena Rogers
    Syrena, gerçekten de çok pozitif birisidir. Onun yanındayken kendinizi kötü hissetmeniz neredeyse imkansızdır. Etrafına saçtığı pozitif enerji, sizin de kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Kendimi kötü hissettiğimde onunla sohbet etmek gerçekten de bana her zaman iyi gelmiştir. Benden bir yaş küçük olmasına rağmen onunla iyi anlaşırım. Yaşına göre olgun birisidir ve benim gibi maceraperest olması iyi anlaşmamız için başka bir nedendir.

Ivan Andersan Arshlander
    Ivan'ın aslında iyi birisi olduğunu düşünüyorum ya da kesinlikle kafayı yemeye başladım. Onun hakkında gerçeği biliyorum ve ona destek olmak için elimden geleni yapıyorum. Onu asla ama asla yargılamıyorum. Çünkü bazen insanın elinde olmadan kötü şeyler yapabildiğini çok iyi biliyorum. Tamamen iradesi dışında yaptığı şeyler için onu nasıl suçlarım? O gerçekten iyi bir dost. Nasıl ben ona destek oluyorsam, o da aynı şekilde bana destek olur. Başım sıkıştığında yanına gidebileceğim bir dostumun olduğunu bilmek gerçekten huzur verici.

Isaac Lincoln
    Isaac ile Larissa'yla çıkmadan önce tanışıyordum. Onu o zamanlarda severdim. Ne kadar insanlardan uzak durmaya çalışsa da onun güvenini bir şekilde kazandığımı düşünüyorum. Onunla sohbet etmek her zaman hoşuma gider. Bazen uzaklaştığında ise ona ulaşmak gerçekten zor oluyor. Yine de kendisi sevdiğim bir arkadaşımdır.

Reyna Lana Regina
    Düzenlenecek.

Eklenmek için;
    Ad & Soyad:
    İcon:
    Kurgu:

En son Clary Bernstein tarafından Paz Tem. 29, 2012 8:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 26 kere değiştirildi
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 11:58 pm

Yenilendiiiii:D
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyPaz Şub. 19, 2012 1:25 am

&Katheryn Wilson.

&[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

&Bir iksir dersinde birlikte grup olunca tanışmışsınız, sen Katie'ye bazı sorunlarında yardım etmişsin falan. Kendi binasında en çok güvendiği kişilerden biri olarak görüyor seni. Pek sık olmasa da arada birbirinizle dertleşiyorsunuz ve Katie senin oldukça yardımsever biri olduğunu düşünüyor, gibisinden bir şeyler olabilir mesela. Razz
https://twitter.com/CrypticDreamer
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyPaz Şub. 19, 2012 11:34 am

Tamamdır, ekleniyorsun:D
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptySalı Nis. 03, 2012 7:35 pm

Seninle sık sık uğraşmaktan zevk alan biri. Düşman tarzında bişiler yazarsın tatlım Very Happy
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptySalı Nis. 03, 2012 7:55 pm

tamamdır ekliyorumm:D
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 9:20 pm

Ad & Soyad: Jordoan Lovebad
İcon: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurgu: Kütüphanede karşılaşmışsınız. İkinizde Çok fazla kitap okuduğunuz için Muhabbet koyulaşmış. Ve iyi arkadaşlar olmuşsunuz. Ayrıcana Jordoan Clary ile sürekli kitap alışverişi içinde.
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyPaz Mayıs 13, 2012 1:44 pm

icon ve ad değişimi:

Spoiler:

Francisco Auésten
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 7:01 pm

Jordoan ekleniyor ve Francisco değiştiriliyorr:D
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyPtsi Haz. 11, 2012 6:56 pm

Ad & Soyad: Aleksandra Targaryen
İcon:[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurgu: Ben yeni geldiğim için benimle ilgilendin, arada sırada sana dertlerimi anlatırım, çok yakın olmasak da iyi anlaşırız falan Very Happy kendin de ekleyebilirsin buna benzer şeylerr Very Happy
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyPtsi Haz. 11, 2012 11:16 pm

Anastacia Bouveir

Bana ilk geldiğimde biraz yardımcı olmuş olabilirsin mesela Very Happy Ama şimdi pek konuşmuyor olabiliriz Very Happy
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyCuma Haz. 15, 2012 11:38 am

Iconlar:

Alındım ama benim iconum gözükmüyor Crying or Very sad
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 7:45 pm

Herkes eklendi ve düzenlendi:D
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Clary Bernstein Empty
MesajKonu: Geri: Clary Bernstein   Clary Bernstein EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 10:28 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sırlarımızı paylaşmıştık, küçük ama iyi bir arkadaş gibisinden. Very Happy
http://melaniephoenix.tumblr.com/

Clary Bernstein

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Clary Bernstein
» Clary Bernstein
» Clary'nin destan gibi hayatı~