AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Roxanne Delacroix

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:19 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Başına en kötüsünün geldiğini mi düşünüyorsun? Benim düşmanım olmadan, en kötüsünü yaşamış sayılmazsın.
Hırs, umursamazlık, inatçılık, kibir, yalan, dolan... Hepsi bir kişilikte toplanıp saf büyücü kanıyla birleşince işte bu çıkıyor ortaya; tamı tamına bir Slytherin. Herşeyimle ters görünebilirim ama bu sizi yanıltmasın. Hamlelerimi bir değil bin kere düşünürüm, ne yaparsam üste çıkacağım, ne yaparsam istediğimi alacağımı bilir ve buna göre davranırım. Şimdiye kadar isteyipte alamadığım olmadı, bu yüzden şimdi her zamankinden daha acımasızım. İstediğim şeyi aldığımda birilerinin canı mı yanacak? Varsın yansın. Umrumda olduğunu gerçekten söyleyemem. Önemli olan benim tatmin olmam, benim iyi hissetmem. Belkide insanlar, özellikle düşmanlarım ve bulanıklar, benden bu yüzden korkmalı.

Bir kere, beni Hogwarts'ın uçsuz bucaksız koridorlarında dimdik yürürken görürseniz anlarsınız kendime olan güvenimi, içimdeki gücü. Bunda görünüşümünde etkisi var tabii. Uzun saçlarım, buz mavisi gözlerim ve harika fiziğimle, giydiğim herşeyin içinde rahat hisseder ve davranırım. Yapmak istediğim birşey varsa tutmam kendimi. Yasak yada zarar verici olması umurumda bile olmaz. Bana sadece dışarıdan baktığınızda, yanlızca güzel ve güzelliğine güvenen boş kafalı biri olduğumu sanabilirsiniz. Sizinle bir kez konuştuğumda ise bu ilk izlenim silinir gider. Evet, sinir bozucuyum, insanları aşağılarım ve küçük düşürürüm. Ama büyücü tarihi, aritmansi, bir iksir tarifi, sihirli bir bitkinin faydaları ve zararlarını bilmemin yanında felsefeye, düşünceye dair birçok kitap okuduğumu ve ufkumun sandığınızdan geniş olduğumu anlarsınız. Benim için güce varan denklemde bilgininde yeri büyüktür. Hırsın, yılmamanın olduğu gibi.

Birde diğer yönüm var. Eğer benimle arkadaş olmaya yettiğinizi kanıtlayacak bir davranışta bulunduysanız, bazen bir cümle bile yeter, o zaman sizi kollayıp eğlendirecek biri olduğumu görürsünüz. Tabii gelecekte çıkarlarımın yolunu kesecek olursanız, bunun devam edeceğini söyleyemem. Aşk mı? Dışarıdan kalpsiz görünebilirim ama benimde hislerim var. Hatta duygularımı oldukça yoğun yaşayan biriyim. Eğer birini sevdiğimi düşünürsem, ilerlediğim yolda onuda yanıma alırım. Bana ihanet etmediği sürecede güvende olur.

En son Roxanne Delacroix tarafından Ptsi Mart 28, 2011 6:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://vioreluna.deviantart.com/
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:24 pm

cant be tamed
Iliskiler
    Antonio Carlevaro
    Şimdiye kadar en değer verdiğim insan belki de... Kıvrak zekası ve mizah anlayışıyla yanından hiç ayrılmamak istememi sağladı. Onu gerçekten seviyorum ama bunu onun yanında değilken gizlemek için elimden geleni yapıyorum; bağlılık zayıflık göstergesidir.

Joyce Payne
    Okulun başından beri tanışıyoruz tabii ki. Ama onu asıl tanımam, V. sınıfın şöleninde başladı. Birbirimize çok benzememiz onun yanında rahat hissetmemi sağlıyor. Onunlayken ciddi anlamda eğleniyoruz, üstümüze tanımam.

Phoneix Griotte
    Ravenclaw sorumlusu olması ona ilk dersinden itibaren kötü kötü bakmama neden oldu. Ama içten içe farklı kişiliğiyle beni güldürürdü. Birgün beni, yine, ailem yüzünden ağlarken yakaladı ve farkında bile olmadan ona herşeyi anlattım. Aramızda özel bir bağ var.

Bryanna Cyrus
    Çevresindeki herkesle yakın arkadaş olabilen birisi değilim. Ama Bryanna'da bana benzeyen çok şey var. Bu yüzden onunla çok vakit geçiriyorum ve eğleniyorum. En yakın arkadaşım diyebileceğim tek kişi o.

Matthew Rhydderch
    Tamam, cidden yakışıklı olduğunu kabul ediyorum ama bu Gryffindor olduğu için ona sürekli sataşmama engel değil. Birbirimizi gördükçe kötü kötü bakışıyoruz ve bir ödev için falan eşleştirildiğimizde çoğunlukla tartışıyoruz.

Blair Lillian Payne
    Profesör Platts'le aramın iyi olması onu sinirlendiriyor. Bende bu duruma baıylıyorum.

Anastasina A. Galibina
    Sözlüğümde adı, ezeli rakibin tam karşısında yazıyor. Ders yada güzellik, iki konudada birbirimizin cidden ezeli rakibiyiz. Ona karşı kullanmak için sürekli koz peşindeyim. Birgün onu takip bile edebilirim. Kim bilir, neler öğrenirim?

Clary Bernstein
    Gryffindor olması bile ondan hoşlanmamama yetiyordu. Birde geçen sene çıkıp bana diklenince ciddi anlamda tartışmaya başladık ve her zaman yaptığım gibi karşımdakinin canını en çok ne acıtacaksa onu yaptım. Babasını öldürenin, kendi babam olduğunu itiraf ettim. O günden beri karşılıklı kötü kötü bakışıyoruz. Canını acıttığıma memnunum. Heran kavga çıkabilir ama hazırım. Hatta Antonio'nun yakın ve eski arkadaşlarından biri olduğunu düşünürsek benim açımdan gayet eğlenceli olur.

Crystal Morrison
    Clary'nin yanında gezinen sünepe Gryffindorlardan biri işte. Pek umurumda değil kendisi. Ama bana bulaşacak olursa ağzının payını alır.

Francine Maya Spalding
    Antonio'nun en yakın arkadaşı. En önemlisi de bir muggle doğumlu, yani bulanık. Sevgilimle bu kadar yakın olmaları beni rahatsız ediyor. Ondan hoşlanmadığımın farkında. Yanlızca Antonio ile birlikteyken ona karşı iyiyim, yanlızkense -dürüst olayım- burnundan getiriyorum.

Percy Zac RBen
    KSKS profesörü olması onunla iyi anlaşmamdaki tek etken diyebilirim. Dersine ilgim var, ödevlerini yapıyorum, bu yüzden aramızda diğer bina sorumlularıyla olduğu gibi bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Weaf Percusis
    Muggle Bilimleri Profesörü olması açıkçası onu pek sevmememe sebep oldu. Ama Profesör Griotte ile aralarında bir yakınlık olduğunu biliyorum, bu yüzden ters bakışlar atmıyorum ve koridorda rastladığımda nazikeç selam veriyorum.

İkişer icon, karakterlerimizin tanışma kurguları, Roxanne hakkında düşünceler, işte kurguyu oluşturabilecek birşeyler yazmanız yeterli ^^

En son Roxanne Delacroix tarafından Ptsi Mart 28, 2011 6:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:34 pm

Ad-Soyad: Clary Bernstein

İcon:[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kurgu:Clary'nin babası bir ölümyiyen tarafından öldürüldü.O ölümyiyen de Roxanne'nin babasıdır.Aslında Clary bunu bilmiyor.Ama 4. sınıftayken Roxanne ile bir tartışma sırasında,Roxanne bunu öfkeyle Clary'nin yüzüne bağırarak söylemiştir.

Roxanne hakkında Clary'nin düşünceleri: Normalde de onu asla sevmemiştim.Ama en azından ondan nefret etmiyordum.Ta ki babamın katilinin onun babası olduğunu öğrenene kadar.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:47 pm

Tamamdır ekledim. Geliyorum şimdi lejantına.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:50 pm

tmm:)
Crystal Morrison

Crystal Morrison

RP Yaşı : on altı
Gerçek Adı : İlay

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:54 pm

Kurgu düşman olsun. Gry olduğum için nefret et. Belki sonra daha güzel bir kurgu bulabiliriz.

Buda Francine için ;

Kurguyu biliyorsun zaten Smile
Antonio Carlevaro

Antonio Carlevaro

RP Yaşı : 15

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 8:58 pm

Sevgilii Smile
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 9:05 pm

Şey bizim kurguya şeyi de ekle Antonio ile çocukluk arkadaşıyız aynı zamanda komşuyuzda.İşte o konuda bişiler yazabilirsin.Smile
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 9:11 pm

Tamamdır herkes eklendii What a Face
Bryanna Cyrus

Bryanna Cyrus

Gerçek Adı : irem

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPerş. Mart 03, 2011 5:53 pm

çok yakın arkadaş olalım biiiz :lol!:
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPerş. Mart 03, 2011 8:28 pm

Resimler nedense bende görünmüyor -hiç kimsenin- Ben başka bir iconla ekledim bebek kurguda değişik istersen haber ver Wink
Anastasia A. Galibina

Anastasia A. Galibina

RP Yaşı : On altı.
Gerçek Adı : Aslısuğ.

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPerş. Mart 03, 2011 10:04 pm

Ezeli rakip. Ders ve güzellik konusunda olsun birbirimizin cidden ezeli rakibiyiz. Hem Gryffindor & Slytherin düşmanlığına da katkıda bulunmuş oluruz. Şu ana kadar birbirimize laf atmaya kalkışsak, ikimizden biri galip gelmemiş olur. Yani ikimizde sürekli birbirimizin sırlarını yocalıyoruz, kendimize karşı birkaç koz bulmaya çalışıyoruz.
http://bonniebon.blogcu.com/
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyPerş. Mart 03, 2011 10:09 pm

Ekledim Smile
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyÇarş. Mart 09, 2011 7:02 pm

En sevdiğin öğretmenin Very Happy Her zaman arkanı kollayacak.
Elisa Pearce

Elisa Pearce

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : MeLiSsa

Roxanne Delacroix  Empty
MesajKonu: Geri: Roxanne Delacroix    Roxanne Delacroix  EmptyÇarş. Mart 09, 2011 8:05 pm

Roxanne'yı çok seviyordu.Ta ki Roxanne'nin Elisa'nın yüze karşı ''sen slytherin'e ait değilsin '' dedikten sonra konuşmuyorlardı.Elisa hatasını anlayıp özür dilemesini bekliyordu ama dilemeyeğini biliyordu...

Roxanne Delacroix

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Roxanne Delacroix
» Roxanne Delacroix
» Roxanne Delacroix
» Roxanne Delacroix
» Delacroix