AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

# Katherine.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

# Katherine.  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 4:16 pm

Tamam yaparızzz yaa:D benim de puanlamam ve yazmam gerekn 6548432132165 tane rp var ama senlede yaparız sorun yok:D:D
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Esin the first.

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 5:09 pm

Ahaha. Very Happy Tamam çekil git, işin bittiğinde tekrar rahatsız ederim ben seni. Razz
David Durden

David Durden

RP Yaşı : 33
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Sophie A. Ellwood'um.

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:03 pm

: Öncelikle kendi kurgum üzerinden başlıyorum. Ölüm Yiyenler olaraktan, bunun ailesini öldüren kişiler çıkabilir ordan burdan, onu arayan gruptan olabilir, veya ailesinin önceden arkadaşı veyahut düşmanı olan birileri olabilir. buradan yola çıkarak : Ivanın geçmişi pek parlak değil karanlığın lanetini üzerinde taşıyor. Bir dönem aileni öldürenler arasında bulunmuş olabilir yada onlara ulaşması kolay olabilir fakat kendini yeniden o dünyaya atmak istemiyor değişik bir ilişkileri olabilir bu yönden?
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:17 pm

Kendi kurgunu da okudum zaten, bana kalırsa iyi bir kurgun var ama üstte yazdığını biraz yorumlamak lazım. Razz Kath'in ailesinin öldürülmesi, Ivan yaklaşık iki yaşındayken falan gerçekleşiyor olması gerek. Sen -eğer kurgunda Ölüm Yiyenlerle tanışmak var ise- Katherine'in geçmişini biliyor olabilirsin, bir şekilde öğrenmiş olarak. Böylece ikiniz birbirinize katlanamazsınız ancak geçmişini bilen tek kişi olduğun için Kath, bir koz bulmak amacıyla seni araştırır ve 'izi' bulabilir. Böylece bir çeşit anlaşma yapılır, iki tarafta sessiz kalma veya birbirini kollama anlaşması yapabilir. Bundan rp bile çıkarabiliriz aslında. Ha, nasıl tanışmış olurlar onu bilemiyorum tabi.

Şimdi, sabah altıdan beri uyanık olduğum için salladığım kurgunun ne derece düzgün veya uygun olduğunu bilmiyorum, eğer olmaz dersen pmden konuşabiliriz, öhm.
David Durden

David Durden

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:30 pm

Valla bende bu gün 3 saatlik bir uykuyla ayakta durmaya çalışmaktayım Very Happy kurgun güzel öyle olsun:D o zaman şöyle ki tanışmaları biraz tesadüfi olsun. Ivan Hogwartsdan pek çıkmasada dışarıda olup bitenlerden haberdar ve senin varlığını da bilsin. Ölüm yiyenlerden nefret ediyor aslında ama izi yüzünden onlarla iç içe olmak zorunda kaldığı olmuştur. Ivanın ilk izini yaşadığı zamanda katherine ailesini kaybediyor. O zamanlar pek zararlı değil ıvan küçük daha Very Happy neyse hoş senin kurgu rp yapmalıyız Very Happy
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:40 pm

Oley, ilk adamakıllı kurgum bu olsa gerek. Razz Bilgisayar değiştirdiğimde mesaja eklerim, ablamın bilgisayarını ele geçirdim ve hiçbir şey yazamıyorum bunda. -.- Rp yapalım evet, bayağı rp çıkarabilme ihtimalimiz var aslında. Razz
David Durden

David Durden

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:44 pm

Bundan güzel şeyler çıkar bence Very Happy Sen doğru bilgisayarı ele geçirince şeeyedersin o zaman Very Happy uygun olduğun bir vakitte de rp yazmaya başlarız heves ettim şimdi bu karakterin ilk rpsi olucak Very Happy
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyCuma Tem. 06, 2012 10:51 pm

Benim aylar sonra ilk rp olsa gerek. Razz Pm uçuyorum ben o zaman.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 9:00 am

Bebeğim cevap vermedin ama alınmadım hıh. -gizlitripatıyorumayıks- Ee, naber naptın nettin. Razz

Neyse konuya dönüyorum. Geberesiye dost olacadfık herhalde. Napcaktık unuttum. Razz
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 11:25 am

Dur bi' ayarlıycaz o işi, dün akşam işim çıktı tepki vermeyi unuttum. Very Happy
Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

RP Yaşı : on altı.

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 1:59 pm

LEzbiyim ben. Aramızda ne olabilir hmm. Sana ilgi duyabilirim.
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 3:34 pm

Vay, gördüğüm nadir karakterlerdensin. Razz Bi'de sağır bi' karakter görmüştüm, o da hoştur mesela, yapmak lazım.
Bana uyar, biraz açmak lazım, o zaman eklerim. Pm veya buradan konuşalım. Razz
Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 8:19 pm

Ben değişik bir kişiliğim bunu kabullenin artık. Very Happy
Tamamdır pm atıyorum.
Gem Asmund

Gem Asmund

Gerçek Adı : Pondik.

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 8:45 pm

Hayır! Bu duruma el atıyorum! Partnerim kimseye ilgi duyamaz! Evil or Very Mad

O zaman Gem'le de kurgu yap, affedeyim Razz
Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

MesajKonu: Geri: # Katherine.    # Katherine.  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 8:47 pm

köküne kadat haklısın partnerim, ikimizde ilgi duyalım assdgfgjhk.

# Katherine.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Similar topics

-
» Katherine. | Esin.
» Katherine Rhonda.