AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aleksandra Targaryen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Aleksandra Targaryen Empty
MesajKonu: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 8:28 pm

Aleksandra Targaryen

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Annesi Aleksandra doğduğunda öldü, bu yüzden babası da ağır depresyona girdi ve Aleksandra'ya hiç ilgi göstermedi, onunla konuşmadı. Bu da Aleksandra'nın hayatının büyük bir kısmında yalnız olmasına yol açtı. Annesinin küçük bir kopyası gibidir. Bu yüzden babası onunla konuşmak yada ona bakmak bile istememiştir. Küçükken, babası ona bir asa vermiştir ve o asayla kendisini öldürmesini sağlayacak büyüyü ona söyletmiştir. Bu yüzden Aleksandra kendisini asla tam olarak affedemez ve zamanla her şeye karşı umursamaz bir tavır takınmaya başlar. Kendi iç dünyasında yaşamaya başlar ve o dünyanın kapılarını asla kimseye açmaz. Ta ki Hogwarts'a gelene kadar. Aleksandra hayatını değiştiren bu okula geldiği ilk andan itibaren büyük bir değişik göstermiştir, hayata bakış açısı ve davranışları değişmiştir, dostlukları güçlenmiştir. İnsanlar onu genellikle garip, çılgın ve deli biri olarak tanır ve hatırlarlar. Okulu birbirine katmada ve kurallara aykırı gelmede üstüne yoktur. Rusya'da doğmuştur ancak orada hiç yaşamamıştır. Hayatının bir kısmını İngiltere'de bir kısmını Amerika'da yaşayarak geçirmiştir.

x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
~On beş yaşında.
~Safkan bir büyücü.
~Genellikle durduk yerde dans etmeye ve şarkı söylemeye başlar.
~Kitap okumayı, müzik dinlemeyi çok sever.
~Esprilidir.
~Açık havada gezmeyi, yağmur yağarken yatağında oturup kitap okumayı ya da koltuğa kıvrılıp film izlemeyi çok sever.
~En sevdiği erkek oyuncu Johnny Depp, en sevdiği kadın oyuncu Helena Bonham Carter, en sevdiği yönetmen Tim Burton ve en sevdiği grup The Beatles'tır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
~Tim Burton'ın tüm eserlerini izlemiştir ve istisnasız hepsini çok sevmektedir.
~Oynamış olduğu birçok film vardır, Hogwarts'da olmadığı zamanlar dışında oyunculukla uğraşmaktadır.
~En sevdiği hayvan penguendir.
~Dik başlıdır, insanların onu yönlendirmelerini ya da ona ne yapması gerektiğini söylemelerini sevmez. Bazıları arkadaşları hariç.
~Güvenilirdir, sır tutabilir.
~Dert dinleme konusunda çok iyidir, kendisi dışında herkese iyi tavsiyeler verir.
~Canı sıkıldığı zaman çok içer ve etrafı dağıtır.
~Kendisine iyi davranan herkese aynı şekilde iyi davranır.

İconlar

Eklenmek için adınızı yazın, iconunuzu gönderin ve istediğiniz kurguyu belirtiin Smile

İlişkiler

Christen B. Clarkson: Imm nasıl anlatsam? O her şey. Onunla her şeyi yapabilirim. Dans etmeyi, sevmeyi, eğlenmeyi tam anlamıyla ondan öğrendim ben. Bana hayatımın çok güzel bir zamanında geldi, onsuz ne yaparım hiç bilmiyorum. O benim maço erkeğim, en değerliim! Seviyorum onu. Ay durun gidip dans edeceğim onunlaa!!!

Anastacia Bouveir: Onunla konserde karşılaştık ve birbirimize hemen ısındık. Onun çok tatlı ve anlayışlı bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. Onunla her türlü deliliği yapabilirim. Birlikte vakit geçirmekten gerçekten hoşlandığım insanlardan biri o. Onunla hiç ayrılmak istemiyorum!!

Melanié Phoénix: Mel! O benim için çok şey ifade ediyor. Hogwarts'a geldiğim ilk günden beri birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimize çok benziyoruz. İkimiz de genellikle hüzünlü ama çatlağız, ki bu iki zıt şey birleşince harika şeyler ortaya çıkıyor. Sevgilimle ayrıldığımda ve depresyona girdiğimde, iyi hissetmemi sağlayan da Mel'in ta kendisidir. O yüzden, öperim onu!

Brian Walters: Onu nasıl anlatsam ki... Biz onunla suç ortağı, kanka, dost, kardeş gibiyiz. Birbirimize her şeyi anlatırız ve her şeyi beraber yaparız. Okuldaki her türlü iğrençlik, bela, dağınıklık bizden sorulur. Beraberken çok ama çok eğleniriz ve birbirimizi kolayca güldürüp morallerimiz kötü olduğunda birbirimizin moralini düzeltebiliriz. O kaybetmek istemeyeceğim dostlarımdan.

Steve Chase: O benim için çok değerli. Onu gördüğüm ilk andan beri çok hoş buluyorum. Tanıdığım ilk andan beri de çok değer veriyorum. Onunla birlikte tüm delilikleri yapabilirim, birbirimizi daha yeni yeni tanımaya başlasak da onun yerinin doldurulamaz olacağından eminim. Onunla birçok ortak noktamız var ve bizi birbirimize bağlayan bir sürü şey var. Onunlayken geçmişimi unutuyorum ve kendimi hep geleceği hayal ederken buluyorum. Onunla bir süreliğine yollarımızı ayırmış olsak da Steve'in yeri bende bambaşkadır.

Edgard Davin: Iron Mask grubunun konserinde, sahneye çıkmaya hak kazandığımda tanışmıştık. Kendisinin zaten hayranıyım, bence çok yetenekli bir sanatçı.

Francisco Auésten: Okulda nam salmış ününden ve kendisinden haberdarım, ancak kendisiyle tanışmadık henüz. Dışarıdan tipik bir Slytherin'li gibi görünse de, bence o diğerlerinden farklı, daha iyi biri olabilir. Olabilir mi?

Madison Alexis: Madison! Hufflepuff'tan ve son derece tatlı biri. Ona çabucak güveniverdim. Onunla dertlerimi paylaşmak, onunla konuşup vakit geçirmek bana iyi geliyor. Umarım hep beraber oluruz!

Alexander Nathan Cline: Alex...benim için çok değerli. Bir derdi olduğunda hep bana gelmesi, paylaşması gereken şeyler olduğunda ilk bana gelmesi beni hep çok mutlu eder. Ayrıca ikimizin de lakapları aynı, bu da çok hoşuma gitmiştir hep.

Katheryn Wilson: Katheryn, benim için değerli. Onunla vakit geçirmekten çok hoşlanırım. İkimiz de birer kitap kurdu olduğumuzdan genellikle hep kütüphaneye gideriz. Onun gibi bir kütüphane arkadaşım olduğu için mutluyum. Ayrıca o da benim ibi hayal kurmaktan hoşlanan biri. Onunla birlikte olmak benim için her zaman çok eğlenceli.

Dean Ackles: Dean benim en yakın dostlarımdan biri. Ona gerçekten çok değer veriyorum. O kadar değer veriyorum ki barlardan onu toplarken ve ardından ayıltırken gıkımı bile çıkarmıyorum. Olsun, napalım dost değil mi işte, iyi haline de kötü haline de katlanıyoruz!

Clary Bernstein: Clary, Hogwarts'a ilk geldiğimde bana çok yardımcı olmuştu. Dertlerimi ve sıkıntılarımı dinlemiş, bana hep iyi tavsiyeler vermişti. Çok yakın olmasak da, birbirimizi seviyoruz ve birbirimize saygı duyuyoruz. Sonuçta binadaş değil miyiz, Gryffindor ailesinin tipik özelliğidir bu!

Jordoan Lovebad: Onunla pek yakın olmasak da iyi anlaşıyoruz, ara sıra kütüphanede karşılaştığımız da oluyor.

Reyna Lana Regina: Steve'den dolayı Ravenclaw'ları daha da bir sever oldum. Reyna da o çok sevdiklerimden biri. Onunla pek fazla takılmasak da arada muhabbet ettiğimiz olur ve birbirimizi gördüğümüz yerde selam vermekten çekinmeyiz. Bir konuda yardıma ihtiyacım olduğu zamanlarda hep yanımda olan insanlardan biridir Rena.

Nymeria Arya Stark: Nymeria hem çok kafa bir kız, hem de çok anlayışlı. Onunla hem eğlenip, hem de dertleşebiliyorum. İkimiz yaşadığımız şeyler açısından birbirimize çok benziyoruz ve acılarımızı garip ve bazen de hoş olmayan davranışlarımızla dindirmeye çalışıyoruz. Nymeria ile vakit geçirmekten her zaman zevk almışımdır.

En son Aleksandra Targaryen tarafından C.tesi Ekim 20, 2012 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 40 kere değiştirildi
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 8:34 pm

Bir şeyler karaladım ama olmadı gibi istersen bir bak Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 8:38 pm

Yo, olmuş bencee Very Happy bi rp yapalım daha sonra yalnız, mesela bina farkına rağmen tanışsınlar kaynaşsınlar arkadaş olsunlar? Very Happy
Dimitri V. Raskolnikov

Dimitri V. Raskolnikov

Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 8:41 pm

oluurrr Very Happy Ama çok kaynaşmasınlar Very Happy Francisco için iyi olmaz Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 8:43 pm

tamaam Aleksandra için de fazla kaynaşmamaları daha iyi olur Very Happy sadece arkadaş olsunlar selam falan versinler o kadarr Very Happy
Madison Alexis

Madison Alexis

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Merve

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 11:21 pm

Beni de ekle ^^'
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com/t1439-madison-alexis
Steve Chase

Steve Chase

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 12:19 am

Eklemişsiin Very Happy bende hemen ekliyorum partnercan Very Happy
Chloé Collinson
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Chloé Collinson

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : İrom.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 12:25 am

Teşekkürler beni de eklediğin için. Very Happy
https://twitter.com/CrypticDreamer
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 12:52 am

rica ederiiim ben de teşekkür ederimm Very Happy
Steve Chase

Steve Chase

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 5:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ikon değişimi yapsana Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 3:36 pm

Yaptııım Very Happy
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 7:45 pm

beni de ekle:d

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ikonlar burada:D
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 7:59 pm

Eklediim:)
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf
Reyna Lana Regina

Gerçek Adı : Böğ.

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyÇarş. Tem. 04, 2012 1:37 am

Spoiler:
Takıl kendince Very Happy
Janice Marchant

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptySalı Tem. 10, 2012 2:47 pm

Lejantımda var kurgu.

Aleksandra Targaryen

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Aleksandra Targaryen
» miss Targaryen.
» Aleksandra Targaryen
» Aleksandra Targaryen. ♥
» Mr. Targaryen.