AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Bir Kadeh Viski

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Weaf Percusis

Weaf Percusis

RP Yaşı : 29

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:04 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
John Dillinger

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Weaf Percusis

En son Weaf Percusis tarafından Cuma Mart 18, 2011 8:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:06 pm

Phoneix'den dolayı canım sıkılmıştı ve ilk aklıma gelen eski dostum Johnny'nin yanına gitmek geldi.Ofisine gittiğimde onunda keyfi biraz yoktu.Galiba Amélie'den dolayı onunda canı sıkkındı.Yanına gittim ve:

-Hey düşünceli adam ben geldim ve içmek istiyorum! dedim.
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:09 pm

-Hey düşünceli adam ben geldim ve içmek istiyorum! dedi. Gözlerinde yine o üzgün bakış vardı.Yine bir şeyler olmuştu.Belliydi.

-Hadi kalk gidelim o zaman.Daha ne bekliyoruz ki...
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:32 pm

Odasından acele acele çıkarken dönerek dedim ki;

-Biraz acele et bir an önce bir içkiye ve dosta ihtiyacım var. dedim

En son Weaf Percusis tarafından C.tesi Mart 19, 2011 10:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:41 pm

-Biraz acele et bir an önce bir içkiye ve dosta ihtiyacım var dedi yüksek sesle-Tamam tamam geliyorum dedim gülümseyerek ve paltomu alıp odadan dışarıya çıktık.
Asansöre bindik.Asansörde herkez bize bakıp birşeyler fısıldaşıyorlardı.
Meraklanmıştım ama dönüpte birşey sormamıştım.Asansörden indiğimizde
Gazetecilerin meraklı bakışlarıyla karşılaşmıştık.Weaf baya şaşırmışa benziyordu ama ben alışkındım.
Gazatecilerin hemen arksaında Gelecek Postasında fotoğrafımı ve şu manşeti gördüm:'' Bakanın şiddet uygaladığı doğru mu?''Hay aksi! Scarlott herşeyi basına aktarmıştı.
Gazetecilier abuk subuk sorular yöneltiyorlardı.Bu sırada birkaç seherbaz gelip gazatecileri kenara çekti ve bize yol açtılar.

- Bir saniye dostum! diyip yanından ayrıldım.Gördüğüm gazeteyi elime aldım ve tekrar yanına geri döndüm.Daha sonra okurdum.Şimdi bu sorunu takmak istemiyordum.Benim şuan için rahatlamaya ihtiyacım vardı.Ama yüzümde ciddiyet vardı.O her zaman
- Hadi gidelim burdan dedim .Bakanlıktan çıktık ve nereye gideceksek gitmeye koyulduk. Very Happy

En son John Dillinger tarafından C.tesi Mart 19, 2011 12:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:46 pm

Johnny gazetecilere sinirlenerek hızlı hızlı solumaya başladı.Ve artık gerçekten bir içkiye ihtiyacı vardı.Eski bir puba gidip bar taburelerine oturduk:Ben,Johnny ve Sorunlarımız ...

-En sert içkinden iki tane! diyerek sohbeti açmak için ilk hareketi gerçekleştirmiştim.

En son Weaf Percusis tarafından C.tesi Mart 19, 2011 12:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 7:54 pm

-En sert içkinden iki tane! diyerek konuşmayı başlattı Weaf.
İkimizinde yüzünden belliydi birşeylere kızdığı ya da üzüldüğü.

-Ee dotum! Anlat bakalım neler oluyor ? dedim.Viskilerimizde gelmişti bu arada.Masaya viski şisesi istedim ve şişeyi masaya koydum.Tek içişte bardaktaki bitmişti.Şişeye başlamıştım.

Aşk!Aşk,insana neler yaptırıyordu.Ne yaptığımı bile bilmeden aşkın götürdüğü yere sürükleniyordum.

-Aşk! Ahh be aşk dedim fısıldırcasına..Weaf şaşırmışcasına bana bakıyorlardı.

En son John Dillinger tarafından C.tesi Mart 19, 2011 12:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 8:07 pm

Viski şisesi masaya geldiğinden beri belki iki belki üç bardak içmiştik.Ve yarı sarhoş anlatmaya başladım.;

-Phoneix Phoneix Phoneix ne yapacağımı bilmiyorum Johnny.Ne yapmam gerektiğinide dedim.

En son Weaf Percusis tarafından C.tesi Mart 19, 2011 12:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Percy Zac RBen

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Mert

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyCuma Mart 18, 2011 8:10 pm

RPG OUT : Uyarı -- Kendinizden başka bir karakteri canlandıramazsınız. Örneğin "Percy midesini tutarak tuvalete koşmuştu"...
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyC.tesi Mart 19, 2011 12:49 pm

-Phoneix Phoneix Phoneix ne yapacağımı bilmiyorum Johnny.Ne yapmam gerektiğinide dedi yarı sarhoş bir şekilde.
-Bunu bana mı soruyorsun dedim küçücük bir tebüssümle.
-Evet.Çünkü sen Amié'nin kalbine giden yolu biliyorsun ve bana yardım ederbilirsin dedi yarı sarhoş bir konuşmayla.Halbu ki daha 4 kadeh içmiştik.Ben de yavaş yavaş sarhoş oluyordum ama Weaf kadar değildim.
- Pho zorlu bir bayan onu elde etmek için ölmek gerekir.Ölürsen de bir işe yaramaz dedim dalgadan...Ama ufacık bir tüyo onun iyi ve kötü günlerinde yanında ol.Koru ve sev.Bu benim ilkemdir.
Koru ve sev mi ? Bunu da derden bulmuştum.İlkem gerçekten bu muydu ya da buna yakın bir şey miydi?
-Vee ani kaçamaklar ve süprizleri de unutmayalım dedim
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyC.tesi Mart 19, 2011 12:54 pm

Johhny'in bakılı centilmen bir erkek bakışıydı.Haklıydı ama Phoneix gibi özel biriyle olmak için çok daha fazla şey gerekliydi.Artık tamamen sarhoş olduktan sonra şarkı söylemeye başlamıştım Very Happy Ve Johnny'e dönüp;

-Bu haberler nedir dostum?
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyC.tesi Mart 19, 2011 1:00 pm

-Bu haberler nedir dostum? diye sormuştum.
- Bilmiyorum.Sadece dikkatimi çekti.Sonuçta benimle ilgili bir haber demiştim ve gazateyi elime alıp okumaya başladım.

...Sihir Bakanı John Dillinger assistanı Bayan Scorlett'a şiddet uygalandığı haberini aldık ve bunun üzerine Bayan Scarlett ile bir röpörtaj yaptık.Röportajda Bayan Scarlett'ın dediğine göre Bay Dillinger'ın durduk yerde ona asa çektiği yazıyordu...

Daha fazla okumaya cesaret edemedim yoksa gerçekten kötü şeyler olacaktı.Masa 3 şişe viski söyledim deliler gibi içmeye başladım.Ne olacaksa bana olacaktı.
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyC.tesi Mart 19, 2011 1:12 pm

Masaya 3 şişe viski gelince durumun ciddi olduğunu anladım.Neden Scarlett böyle bişey yapmıştı.Yoksa yazılanlar doğru muydu?

-Sence neden böyle bir şey oldu Johnny?.Gerçek olduğuna inanmıyorum zaten
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Bir Kadeh Viski Empty
MesajKonu: Geri: Bir Kadeh Viski   Bir Kadeh Viski EmptyC.tesi Mart 19, 2011 11:34 pm

Sence neden böyle bir şey oldu Johnny?.
- Bilmiyorum ve bilmekte istemiyorum diyerek şarkı söylemeye başlaidım.Bu halim baya bir gülünçtü.Siyah saçlarım karışmış,üstüm başım-kravatım-dağınıktı.
Tek bildiğim şey Amié beni bu şekilde görse kesinlikle benden nefret ederdi.
İçkilerimizi hala içiyorduk.Bu yerden sıkılmıştım.Weaf'a döndüm ve
-Kalkalım mı nedersin yoksa biraz daha içelim mi ?Kalkalaım manasında işaret yaptı ve ayağa kalktık.Şarkı söyleye söyleğe dışarıya çıktık.

Biz de gariplik mi vardı yoksa sadece uazaktan bakınca deli gibi mi duruyorduk.
- Son -

Bir Kadeh Viski

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Yalnızca Bir Kadeh.
» Stres atmak için viski