AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Mezarlıkta Bir Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Amy Patrice Olvia

Amy Patrice Olvia

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Naz

Mezarlıkta Bir Gece  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Mezarlıkta Bir Gece    Mezarlıkta Bir Gece  - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 06, 2012 2:15 am

Kolları hala belimdeydi, ne istiyordu? Kendisinin bile bildiğinden emin değildim. "Nereye gidiyorsun? İstediğin şey bu sanıyordum." Ah, demek öyle. Gerçektende çok mu belli etmiştim onu istediğimi? Yapmış olabilirdim evet ama sırf ben istedim diye beni öptüğünü yüzüme vurmasına gerek yoktu. Kızardığımı hissettim. Kızarmam yaşadıklarımızdan dolayı değildi, sadece utanç verici şekilde kendimi kötü hissettirmişti bana. Sanki onu zorlamışım gibi hissediyordum şimdi. Ben bunları düşünürken yine o sıcaklığı hissettim dudaklarımda, yalnız sıcaklığı tek hisseden dudaklarım değildi. Bütün vücudum yine onun sıcaklığıyla dolmuştu. Başım dönmeye başlamıştı bu defa. Bunu bana neden yapamıyordu? Neden vazgeçip dönüp sırtımı gidemiyordum, onu bir daha görmemek adına? Öpüşlerine karşılık vermedim, kayıtsızca duruyordum. Ellerim bile kıpırdamıyordu. Oysa onun elleri sırtımdan belime doğru hareket etmeye başlamıştı. Zevk mi alıyordu? İçimden alay ettim. Gülücektim ama dudaklarım onun öpücükleriyle o kadar doluydu ki. Zevk almadığını adım gibi biliyordum. Oda artık benim gibi düşünüyordu. Bir an meselesiydi bu, şuan ikimizde anı yaşıyorduk. Bu anın,gecenin bize getirdikleri buydu. Aşk getirsin isterdim, onu bir daha görmek isterdim, farklı şeylerde hissetmek isterdim. Ama bu gece bana aşk getirmemişti. Farklı şeyler hissediyordum, ve onu bir daha görmek istiyordum evet ama bu yaşadıklarımızın adı yoktu. Aşk değildi o kadar! Uzun sürmüştü bu defa öpüşleri, ama bir an olsun karşılık vermemiştim. Başımı döndüren sıcaklıkla savaşmak zor olsada galip gelmiştim. Yavaşladığını hissettim, sonra ellerinin belimden ayrıldığını ve o sıcaklığın kaybolduğunu. Evet şimdi dudaklarımda dudakları yoktu, yeniden üşüdüğümü hissettim, içimi yine buz kaplamıştı adeta. Yavaşca beni kendinden itti, az önce tekrar öpüşebilicek durumdayken şimdi onu yaşamamız için ikimizinde birer adım atması gerekiyordu. Ama buna gerek yoktu. O bunu istemiyordu, ve benimde adım atıcak halim bile yoktu. "Ben özür dilerim. O insan olan halim geriye geldi. Hem bunu yapamam çünkü bir kız arkadaşım var." Kulaklarım uğuldamaya başladı, gözlerim mi yaşarmıştı? Yo hayır bu olmamalıydı. Gözlerimi yıldızlara diktim, bu ağlamamı engellerdi umarım. Ona bakmıyordum ama eğilip ceketi yerden aldığını anladım. Bana doğru uzatıyordu şimdi ceketini. Yıldızlara bakıyordum sadece. Aslında bu gece böyle olsun istememiştim, ama olmuştu ve artık gecenin sonuydu. Gözlerim yanmaya başlamıştı hemen burdan gitmeliydim. Kendimi rahatlatmalıydım, düşünüyordum düşünüyordum... O benden oldukça küçüktü değil mi? Evet on sekizinde olduğunu biliyordum ama ne kadar süredir vampirdi bunu bilmiyordum. Benden büyükte olabilirdi, yada aynı yaşta olabilirdik. Bilemiyordum, ama küçük olduğunu varsaydım. Yanan gözlerim iyice batmaya başlamıştı. Şimdi gözlerimi yere indirmiştim. '' Ah, şimdi tam bir pisliksin. '' Hızlı adımlarla yürümeye başladım. Mezarlıklar yanımda bir bir kayboluyordu. Yanından ayrılırken omzum omzuna değmişti vurarcasına. Gelir miydi? Yada dur der miydi? Ne oluyordu bana hala onu düşünüyordum. Oysa bir sevgilisi varken o burada beni öpmüştü. Ağlamaya başladığımı anladım. Az önce öpücüklerle ısınan yüzümü şimdi gözyaşlarım ıslatıyordu. Başım dönüyordu, ama yürümeye devam ediyordum. Ailemin mezarının yanında birkaç saniye kadar duraksadım. Ama yürümem gerekiyordu, yoksa heran geri dönebilirdim. Arkama bakmak istiyordum ama buna engel olmalıydım. Neyle karşılaşacağımıda bilmiyordum, belki peşimden gelen bir adamla, belkide çoktan ortadan kayboşmuş bir vampirle.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Mezarlıkta Bir Gece    Mezarlıkta Bir Gece  - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 06, 2012 2:32 am

Yıldızlara bakmaya başlamıştı. Bunu neden yapıyordu. O da bunu yapmak istemiyor gibi görünüyordu. Bana karşı bir şeyler hissettiğin biliyordum. O gün barda kalp atışlarının hızlanma nedeni buydu. Ceketi almamıştı. Bu kötü haberdi. '' Ah, şimdi tam bir pisliksin. '' Umarım bu geceden sonra vampirliğin ne demek olduğunu anlamıştır. Ve bir daha böyle bir şey olmak istemez. Ben bile kendimden nefret ediyordum şu an. Öbür taraf kontrolü alsın ve bu durumu atlatayım diye düşündüm. Ama o pislik bunu yapmıyordu. İçimde kahkaha atıp eğlendiğine ve bir gram onun duygularını düşünmediğine emindim. Ona kontrolü hiç vermemeli kaçıp gitmeliydim. Yürümeye başlamıştı. Yanımdan geçerken omzu benim omzuma çarpmıştı. Ne yapmalıydım. Onun duygularını daha fazla incitmemem gerekiyordu. Burada bomboş durmamalıydım. Koşup önüne geçtim. Hızlı olsa bile şu an cisimlenmekten başka bir şey yoktu benden kaçabilmek için. Kolarımı omuzlarına koydum. Ama bu seferki bir dostun yapacağı birini durdurmak için yapılacak şeydi. "Gerçekten ama gerçekten çok üzgünüm. Onların hiçbirini benim yapmadığımı biliyorsun. O benim bir parçam artık bunu biliyor ve kabulleniyorum ama o asla ben değilim ve asla ben olamam." Bunları ağlamaklı bir ses tonuyla söylemiştim. "Hem seni öpmeye devam edemezdim geri geldiğimde. Sana karşı öyle bir şey hissetmiyorum çünkü. Bu biraz kaba gelebilir ama bunu anlatmanın en ince yolu bu. Lütfen beni affet." Bunları söylerken ise çok ciddi göründüğüme emindim. Ama içim korku doluydu.
Amy Patrice Olvia

Amy Patrice Olvia

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Naz

MesajKonu: Geri: Mezarlıkta Bir Gece    Mezarlıkta Bir Gece  - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 06, 2012 2:51 am

Gözyaşlarımı sildim, onun için ağlamamalıydım. Neden ağladığımıda bilmiyordum ya zaten. Önümden hızlıca bir şeyin geçtiğini hissettim ve şimdi o burada karşımdaydı. Neden geldiğini merak ediyordum, neden hala karşımda olduğunu. Onu şuan görmek istediğimden pek emin değildim açıkcası. "Gerçekten ama gerçekten çok üzgünüm. Onların hiçbirini benim yapmadığımı biliyorsun. O benim bir parçam artık bunu biliyor ve kabulleniyorum ama o asla ben değilim ve asla ben olamam." O değil miydi? Ne saçmalıyordu bu? Gerçektende vampir oldu diye iki kişiliğinin olduğunu falan mı düşünüyordu? Olsa bile bu kişiliklerden bir tanesi kan üzerine olurdu. Oysa ortada kana göre bir şey yoktu. Onu öptü, bunun kan ile ne alakası vardı. Canı kan istiyor olsaydı benim kanımı çok rahat bir şekilde emebilirdi, ama yapmamıştı. İyi olup olmadığına bakmak istedim, şuan iyi olmasa gerekti ki böyle saçma bahaneler sunuyordu önüme. Bir şeyler hissetmediğini biliyordum. Açıkcası bende hissetmiyordum yani hoşlantı falan değildi bu sadece faklılık duygusunu sevmiştim o kadar. "Hem seni öpmeye devam edemezdim geri geldiğimde. Sana karşı öyle bir şey hissetmiyorum çünkü. Bu biraz kaba gelebilir ama bunu anlatmanın en ince yolu bu. Lütfen beni affet." Hala devam ediyordu. Neydi bu çift kişilik muhabbeti? İlkokulda mıydık? Yada lisedeki ergenlerden miydik? Onun yaşının ufak olduğunu hatırlayınca bu saçmalıkları ona bağladım ister istemez. Kendimi konuşucak kadar güçlü hissediyordum artık. '' Geri geldiğinde? Oysa ben senin bir yere gidip geldiğini görmedim. Günler önce domuz kafasındaki sen, beni öpen sen, şimdi saçmalayan sen. Hepiniz aynısının ama umarım bunu anlaman uzun sürmez. '' Şimdi onu geçip ileri doğru bir adım atmıştım. Gözlerim yaşlıydı evet ama yeni oluşan yaşlar değildi bunlar, hayal kırıklığının verdiği o anki yaşlardı. Gözlerimi kırptım ve sildim yavaşca. Arkamı döndüm, şimdi oldukça küçük görünüyordu gözüme. '' Ve seni affetmek mi Daniel? Bunu neden yapayım ki. Ah, Tanrı ve zavallı sevgilin seni affetsin. Çünkü ben senin hiçbir şeyinim. Hoşçakal. '' Yavaşca yürüyordum bu defa. Hemen buradan uzaklaşmak için cisimlenebilirdim. Ama bu defa peşinden gelmiyecek diyordu içimden bir ses, bu defa değil.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Mezarlıkta Bir Gece    Mezarlıkta Bir Gece  - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 06, 2012 3:07 am

'' Geri geldiğinde? Oysa ben senin bir yere gidip geldiğini görmedim. Günler önce domuz kafasındaki sen, beni öpen sen, şimdi saçmalayan sen. Hepiniz aynısının ama umarım bunu anlaman uzun sürmez. '' dedi. Anlamıyordu anlamak istemiyordu. Dediğim gibi vampirliğin sadece güç olan kısmını görüyordu. Domuz kafasındaki bendim. Onu öpen ise ben değildim. Ve ikimiz kesinlikle aynı değildik. Konuşacaktım ama bana inanmayacağını biliyordum şu anda. Şu an çok kötü hissediyordu bunu başka bir zaman karşılaşırsak umarım karşılaşmayız o zaman konuşurduk. '' Ve seni affetmek mi Daniel? Bunu neden yapayım ki. Ah, Tanrı ve zavallı sevgilin seni affetsin. Çünkü ben senin hiçbir şeyinim. Hoşçakal. '' dedi. Bu konuda en azından haklıydı. O benim hiç bir şeyimdi ama ona bir açıklama yapmam gerekiyordu. Yürümeye başlamıştı. Bu sefer önüne geçmek gibi bir niyetim yoktu. Gidecektim bu sefer. Ama son bir defa kolundan tutup bana doğru çevirdim. "Umarım sen haklısındır ve ben sadece bir şizofren ya da dönüşüm yüzünden aklını sıyırmış bir genç olayım. Ama o ben değildim. Bir düşün seni öldürebilecekken kendimi tutamıyorken seni öldürmeyip seni öptüm. Çünkü o benden daha güçlüydü her şeyde. Duygular hariç. Benim böyle bir şey yapmayacağımı biliyorsundur umarım. Seni öldürmeyi yeğlerdim bu kötülük yerine." Bunları o kadar bir soğuklukla söylemiştim ki inanamamıştım. Ceketimi üzerime geçirdim ve onun konuşmasına izin vermeden oradan gittim. Mezarımın başına gelmiştim tekrar. "Umarım olanları görmüşsündür. Başıma ne dertler aştığına bak." Kendimle alay etmek saçmaydı ama kendimi iyi hissettiriyordu. Başka bir yere gitmeliydim. Kimsenin beni bulamayacağı ya da karşılaşmayacağım yasak ormana. Hemen yasak ormana koşmaya başladım.

-SON-

Mezarlıkta Bir Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Farklı bir gece...
» Slythor'la Bir Gece
» Gece Kaçamağı
» Gece ve Deniz
» Gece gezmesi