AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. Empty
MesajKonu: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyPerş. Tem. 05, 2012 10:36 pm

Daniel Sullivan - Melanié Phoénix.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyPerş. Tem. 05, 2012 11:40 pm

Kurtadam olduğunu öğrendiğinden beri hayatının daha da zorlaştığını hissediyordu genç kız. Bunu bir kişi dahi duyarsa okuldan atılacağını biliyordu, sır olarak saklamaktan başka çaresi yoktu. Bazen çok ağır yükler paylaşılmalı diye düşünüyordu fakat bu sefer yanında kimse yoktu. Her dolunayda dönüşüm geçirmek zorundaydı ve bu okuldan her dolunay kaçması anlamına geliyordu. Hogwarts öğrencileri çoktan yataklarına girmişti. Genç kız yatakhanedeki öğrencilerin uyumasını beklemişti. Derin bir iç çekti ilk olarak, yatağından yavaşça doğruldu. Üzerine uzun siyah bir üst alıp parmak ucunda kapıya doğru yöneldi. Kafasını son kez uzatıp, öğrencilerin yüzlerine baktı. Uyumakta olan öğrencileri gördükten sonra hiç olmadığı kadar dikkatli bir şekilde kapıdan dışarı attı kendini. İlk olarak sağına daha sonra soluna bakarak ortalığı kontrol etti. Bir profesörün görmesi bile hayatını alt üst edebilirdi. Duvara sürünerek indi merdivenleri. Kafasına dikkat çekmemek için geçirdiği şapka yüzünden önünü doğru dürüst göremiyordu, sakarlığının başına dert açacağını düşündüğünden bir o kadar da yavaş yürüyordu. İçindeki düşünceler birbirini kovalıyordu, ilk sıraya oturmak için hepsi yarışıyordu. 'Yüce Tanrım, bugünü atlattığım zaman dünyadaki en mutlu kişi ben olacağım. Sana söz veriyorum.' diye tekrarlıyordu içinden.

Bu iş gözünde o kadar çok büyümüştü ki. Belki de dönüşeceğini öğrendiği için böyle olmuştu, sevgili kuzeni Sophie hayatını alt üst eden şeyi açıklamıştı, ilk dönüşümü kimin güzel gitmiş olabilirdi ki? Merdivenler bittiğinde derin bir oh çekti genç kız. Eskisinden daha seri fakat yavaş adımlarla kapıdan çıktı. Hızını iyice arttırıp, koşarcasına yürüdü genç kız. Rotası yasak ormandı. Orada rahatça dönüşüp, geri dönmeyi planlıyordu. Çok geçmeden yasak ormana girdi genç kız. Çok karanlık bir yerdi burası aynı zamanda ürkütücü. Bazen Gryffindor'lu olmayı bu yüzden seviyordu. Cesaret her şeyin üstesinden geliyordu. Geldiğinden saniyeler sonra, dolunay belirmeye başlamıştı. Anlaşılan dönüşüme az kalmıştı.

En son Melanié Phoénix tarafından Ptsi Tem. 09, 2012 5:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyCuma Tem. 06, 2012 1:00 am

Yasak ormana geri dönmüştüm. Son zamanlarda yaşadığım olaylar bayağı zorlamıştı beni. Gerçek vampir halimin ortaya çıkması. Birini az kalsın öldürmem. Bunlar büyük olaylardı. Belki de bu yüzden iki gündür kan içmeme rağmen rahat bir şekildeydim. Bütün olanlardan sonra sonunda evime Hogwarts'a dönebilmiştim. Yani yakınlarına. Yasak orman bile artık evim gibi geliyordu bana. Güneş battıktan sonra uyanıyordum artık. O saatten sonra da gece bitip, güneş tekrar doğana kadar asla uyanmıyordum. Etrafta yürüyordum. Bugün hesaplarıma göre tam dolunay vardı. Bu olay benim için bir şey değişmiyordu. Benimki kan ile ilgili bir olaydı. Her zaman olabilecek bir şey. Onlar en azından zamanını biliyorlardı. Bir tepeye doğru yavaş bir şekilde çıkıyordum. Saat 9:50 falan olmasına rağmen dolunay hala ortalarda yoktu bir tepeden belki görünebilir diye düşünüyordum. Tepeye vardığımda oradan da gözükmediğini anlamıştım. Daha büyük yerler vardı ama etrafı en iyi gösterebilen yer burasıydı ormanda. Etrafta sadece üç tane ağaç vardı. Belki ayın yerini görebilirsem diye en büyük ağacın üzerine çıktım ve etrafa bakınmaya başladım. Bulutların arasında az bir şekilde ışık çıkıyordu. Yakında gösterirdi ay kendini. Ağaçtan aşağıya atlarken başka aşağılarda daha başka bir şey görmüştüm bir insana benziyordu. Bu saatte biri burada ne arayabilirdi ki. Ona dikkat ettiğim için ağaca dikkat etmiyordum ve önce bir dala kolum çarptı. Daha doğrusu dal koluma girdi. Kolumdan kanlar akmaya başlamıştı. Çıkardıktan hemen sonra düzelmeyecekti bu sefer çünkü kan içmemiştim iki gündür. O daldan sonra bu sefer sırtımı yüzdü başka bir şey. Kolumun acısından daha dikkatsiz davranıyordum. Yere sırt üstü kapaklanmama neden oldu bu olaylar. Kalkıp üstümü başımı silkeleyip kolumdaki dalı tek bir hareketle hemen çıkardım. Ama hala kan akıyordu. Sırtım ise o kadar kötü durumda değildi. Fazla kan bile akmıyordu. Elimi yaraya götürünce yaranın geçtiğini fark ettim. O gördüğüm şeyin ya da kişinin kim olduğunu öğrenmek istiyordum. Yine aynı hatayı yapmak istemiyordu ama merakım öne çıkıyordu. Hızlı bir şekilde yanına gittim ama hızım bile artık yavaşlıyordu. O insana belli etmeden etrafında bir yerde durdum. Kokusunu aldığımda bunun bir insan olmadığını anladım. Bu bildiğim hiçbir kokuya benzemiyordu. Ama kim olduğunu anlamıştım. Bir kız. Bir öğrenci. Gryffindor'dan. Sanırım geçen sene dördüncü sınıftaydı ama adını hatırlamıyordum. Ondan yavaş bir biçimde uzaklaşıyordum çünkü o da bir insan değildi. Kokumu almamalıydı. Vampir de değildi. Vampir olsa zaten okulda işi olmazdı.

En son Daniel Sullivan tarafından Salı Tem. 10, 2012 4:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 5:56 pm

Genç kız sırtını ağaca dönerek yere oturdu, ağaca sırtını yasladı. Kafasını ellerinin arasına aldı ve derin düşüncelere tekrar döndü. Neden buradaydı, Sophie gelip neden hayatını mahvetmişti? Durduğu yerde sallanmaya başladı genç kız. Hayatına o kadar sinirliydi ki! Doğduğundan beri adeta lanetliydi, bu onun hiç hoşuna gitmiyordu. Baba tarafından bir kuzen, olacak iş değildi. Düşüncelere dalmış olan genç kız bir an olsa da düşüncelerden kendini uzaklaştırdı. Ayağa kalktı ve derin bir nefes aldı. Asasını kontrol etti, düşürmüş olabilirdi, yasak ormana asasız gelemezdi. Genç kız düşüncelerden uzaklaştıktan sonra, kendisine bakmakta olan adamı farketmeyip, ormanda dolaşmaya başladı. O sırada ormanda bulunan kan izlerini gördü ve bu genç kızın yavaşlamasına neden oldu. Gözlerini kıstı ve yere eğildi. Bu koku kan kokusundan daha farklı bir şeye benziyordu ve o koku geriye gittikçe belirginleşiyordu. Daha sonra karanlığın içinde kımıldayan bir kişiye çarptı gözü. Her şey olabilirdi, ilk olarak tereddütte kalmış olsa bile bağırmayı tercih etti. Bu profesör bile olabilirdi ve okul kariyerinin bitmiş olması demekti. "Hey, uzaklaşma!" Bu sırada elinde hazır bulunan asayı sallıyordu. Duraksamakta olan kişinin tekrar yürümekte olduğunu farketti kısa süre sonra. Ve daha hiddetli bir şekilde bağırdı arkasından. "Lanet olsun, dursana!"

Rp Out.:
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 6:54 pm

Kızdan uzaklaşmaya başlamışken bir ses duymuş, ya da bir şey görmüş olacak ki bana seslendi. "Hey, uzaklaşma!" diye bağırdı. Bunu gerçekten yapacağıma inanıyordu söylediğine göre. Hem yasak ormanda, gece vakti birini nede durdurursun ki bunun insan olma olasılığı milyonda bir falan olmalı. Kızı dikkate almadan yürümeye devam ettim. Bir kişiyle daha uğraşmak istemiyorum. Bu kişinin insan olmaması ayrı bir artı katıyor. "Lanet olsun, dursana!" Pek niyetim yoktu ama durdum. En azından bu kızı başımdan atmam gerektiğini düşünüyordum. Sesimi değiştirmeyi deneyerek konuştum. Bir de beni tanımasına hiç gerek yoktu. "Buradaki kişilerin tehlikeli kişiler olduğunu biliyorsundur umarım. Bende onlardan biriyim. Bir vampirim. Şimdi insan olduğunu hiç sanmıyorum ama her neysen buradan uzaklaş." Kıza doğru dönmeden söylemiştim bunu. Tekrar konuşmasına fırsat vermeden yürümeye devam ettim. Bir iki adım sonra tekrar durdum. "Buraya bir daha da gelmesen senin için daha iyi olur." Tehditkar bir biçimde söylemiştim bunu. İşe yaramıştır umarım. Bu yasak ormana girişi bu yıl serbest mi bırakmışlardı. Herkes gelebiliyordu. O bulduğum tepeye tekrar çıkmaya başlamıştım. Yavaş olmuştu ama iki dakika içinde çıkmayı başarabilmiştim. Gökyüzüne baktığımda dolunayın ortaya çıktığını görebildim. Kulağım iyi duyabildiği için civardaki kurtların ulumaya başladıklarını duymuştum. Bu olayı da anlayamamıştım. Dolunayın ne özelliği vardı ulumak için? Ve kesinlikle iğrenç bir sesti bu. Yere oturup seyretmeye başladım. Yapılacak daha iyi bir iş yoktu buralarda.

En son Daniel Sullivan tarafından Salı Ağus. 07, 2012 12:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 7:56 pm

"Buradaki kişilerin tehlikeli kişiler olduğunu biliyorsundur umarım. Bende onlardan biriyim. Bir vampirim. Şimdi insan olduğunu hiç sanmıyorum ama her neysen buradan uzaklaş," diyerek cevap verdi genç kızın seslendiği kişi. Genç kız bu sesin sahibinin kim olduğunu bilmeden derin bir nefes aldı. Ondan korkmuyordu, evet vampir olması ürkütücü olabilirdi ama genç kız için düşük seviyede kalıyordu. 'Ben bir kurdum,' diye geçirdi içinden. Kurtlar vampirlerden nefret ederlerdi çoğu kurama göre. Bu onun cesaretinin hızla artmasını sağlayan şeydi belki de. Genç adam bir kaç adım attı ve duraksadı. Genç kız tam ağzını açacakken konuşmasına tehdit edici bir şekilde devam etti. "Buraya bir daha da gelmesen senin için daha iyi olur." Genç kız başını sol omzuna yaşarmışcasına başını eğdi. Bundan daha fazlasını beklemişti, genç kız bu yaşta olmasına rağmen akla gelemeyecek kadar zor durumlarla karşılaşmıştı. Ölmek daha iyi olur diye düşündü, bir bakıma yaşarken ölüydü. Arkasından gitmeyi düşünen genç kız dolunayın belirginleştiğini gördüğünde sinirlerine hakim olamamıştı. Sinirlerinin verdiği gerilme olsa gerek, vücudunun hiç kasılmadığı kadar kasıldığını hissetti. Kamburlaşan bedeninden daha mide bulandırıcı olan şey ona göre ellerinin üzerinde büyüyen ve belirginleşen tüylerdi. Çok geç olamadan formuna dönmek istiyordu, bunun için her şeyi yapardı. Sonunda kurt şeklini alan vücudunu ayın gölgesinde olacak hizzaya getirdi ve gerilmenin verdiği acıyla bağırmaya, ulumaya, başladı. Henüz konuştuğu kişinin bulunduğu yere yakın bir yere vücudunu koydu ve ilk dönüşümünün verdiği korkuyla yerde çırpınmaya başladı, bir bakıma patilerini sallamaya..
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyPaz Tem. 08, 2012 6:13 pm

Otururken bazı sesler gelmeye başladığını fark ettim. Kurtların uluması gibi bir şey diye düşündüm başta ama bu bir çığlıktı. Öyle güçlüydü ki başımı ağrıtmaya başlamıştı. Sesi çok net duyuyordum. Ellerim işe yaramayacağını bilmeme rağmen kulaklarıma gitti. Bu ses neydi böyle? Daha önce böyle bir şey hiç duymamıştım burada. Çığlık sesi kesilmişti sonunda. Tam elimi kulağımdan çekerken daha güçlü bir ses geliyordu. Bu da bir ulumaydı ama çok yakından geliyordu. Ne olduğunu görmek istediğim için yerimden kalkıp aşağıya inmeye başladım. Kurt kokusunun nasıl bir şey olduğunu biliyordum o yüzden kokuyu takip etmeye başladım. Bulduğum koku ise daha güçlü bir kurt kokusuydu. Ve kesinlikle iğrenç kokuyordu. Kokunun sahibini bulduğumda tuhaf bir şey vardı. Yerde çırpınıyordu. Ve tam olarak kurt değil gibi gözüküyordu. Gözümü kapatıp açtığımda yanıldığımı anlamıştım. Tamamı kurt olan bir vücut karşımda çırpınıp duruyordu ve uluyordu. Uluması yakında olunca daha kötüydü. Kulak zarımı patlatacak kadar yakıyordu canımı. Beni anlamayacağını biliyordum ama konuşmaya başladım. "Hey kuçu kuçu çeneni kapat, ulumayı kes." O ana kadar aya bakan yüzü beni yeni fark etmiş gibi bana doğru dönmüştü. En azından susmuştu. Ağzındaki salyalarla bana sinirli bir biçimde bakıyordu. Daha önce kurt görmüştüm ama bu gördüklerim karşısında en büyük olanıydı. Onu öldürmek istemiyordum ama bana saldırmayı denerse diye savunma pozisyonu almıştım. Belki korkar diye vampir formuma dönüşüp ona doğru hırladım.

En son Daniel Sullivan tarafından Salı Tem. 10, 2012 4:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyPtsi Tem. 09, 2012 5:20 pm

Genç kız, bu olaydan tek rahatsız olanın kendisi olmadığını farketti. Az önce tanıştığı çocuk yanına gelmişti ve sinirli gözüküyordu. İşaret parmağıyla kulaklarını tıkıyordu, keskin dişleri gözüküyordu. "Hey kuçu kuçu çeneni kapat, ulumayı kes." Genç kız, o sırada masumluğundan uzak olduğunu anlamıştı. Aya bakan yüzünü, çocuğa döndürdü. Sinirliydi ama çocuğa değil, kendine sinirliydi. Çocuk, kurtadam olanın genç kız olduğunu farketmemiş olacaktı ki, vampir formuna döndü ve genç kıza doğru hırladı. Genç kız, ayağa zaten güçlükle kalkmıştı ve dört ayakla yürümenin zorluğunu çok iyi anlamıştı. Bir adım atar atmaz yere yığıldı ve kendinin ne kadar büyük olduğunu yere yığılınca dört bir yana dağılan yapraklardan anladı. Aynı güçlükle ayağa kalktı ve gözlerini kısıp, yüzünü masum bir yüz ifadesine dönüştürdü. Başını öne eğdi ve kısık bir ses tonuyla hırladı. Bir bakıma; 'Ben iyi biriyim bana zarar verme,' diyordu. Genç kız çocuğun etrafında iki tur attıktan sonra, tekrar yere yığıldı ve yardım beklermiş gibi ön patilerinin arasına kafasını aldı ve çocuğa bakmaya başladı.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptySalı Tem. 10, 2012 4:25 am

Kurt bana baktıktan sonra ayağa kalktı ve yürümeye başladı ama daha ilk adımında yere düşmüştü. Bu ne yapıyordu. Bacağında sorun falan mı vardı acaba. Tekrar ayağa kalktı. En azından azimli bir kurttu. Yerde kalıp miskince yatabilir ve bütün gece bağırabilirdi. Bu istediğim en son şeydi zaten. Kısık bir sesle hırlamıştı. Yüzü de değişmişti. Bu yaptıkları çok tuhaftı. Bu sefer doğru düzgün yürüyebilmişti. Etrafımda tur atıyordu. Ona dokunmadım çünkü o, o ayaklarla bana saldırmaya çalışırsa o daha ilk hamlesini yapamadan kendini yerde bulurdu. Etrafımda iki tur attıktan sonra tekrar yere yığılmıştı. Etraftaki bütün yapraklar yanlara doğru saçılıyordu. Dikkatli baktığımda fiziksel bir yara yoktu ortalarda. Kan kokusu da gelmediğine göre bir yaralanma olayı yoktu. Sanki yürümeyi yeni öğrenen bir bebek gibi davranıyordu. Ama bu kalıpla biraz zordu onun için aynı şeyi söylemek. Ön patilerini kafasının arasına aldı ve bana doğru bakmaya başladı. Hala vampir halimde olduğum için korkuyordu, ya da yardım bekliyordu. Yüzümü tekrar normal hale getirdim ve yanına gittim. Yaklaştıkça koku iyice fazlalaşıyordu. Kanı akıyor olsa bile o iğrenç kanı içmezdim. Neden böyle koktuğunu da çözmemiz gerekliydi. Yanına gidip eğildim ve havayı daha iyi bir şekilde kokladım. Kalp atışı duyuluyordu. Çok hızlıydı ama onun için normaldi herhalde bu. Kan ise sadece onun içinde ve sekiz kilometre ötedeki at adamlardan geliyordu. Kırık falan varmı diye bacaklarını kontrol ettim. Normal dokunuyordum ama ondan hiç ses çıkmıyordu bunu yaparken. "Pis kokulu problemin yok gözüküyor. Ama ben sadece vampirim, veteriner değil. Kalkmayı dene." dedim. Umarım beni anlıyordur yoksa çok rezil olurdum. Onu kaldırmayı denemeye başladım.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 8:45 pm

Yüzünü tekrar normal hale getiren çocuk, yavaş adımlarla genç kızın yanına geldi. Yaralandığını düşünüyor olsa gerek, genç kızın patilerini kontrol ediyordu. "Pis kokulu problemin yok gözüküyor. Ama ben sadece vampirim, veteriner değil. Kalkmayı dene." Çocuk bunları dediğinde genç kız sabrının tükendiğini hissetti. Evet vampir olabilirdi -ki bundan korkmuyordu- fakat genç kızın yanında küçük bir kertenkeleydi. Savaşmayı, hatta yürümeyi daha önce denememiş olabilirdi genç kız. Fakat kendini toparlaması gerekiyordu, bu aşağılanma sadece kendine yapılmamıştı tanımadığı tüm kurt alemine yapılmıştı. ''Lanet olsun, ne kalın kafalısın!'' derken ki hırlaması vampirin geri gitmesine neden olmuştu. Cesaretini ve gücünü şimdi daha kuvvetli hissediyordu. İlk olabilirdi fakat bu son olmayacaktı. Çok zor bir durumda kalırsa da ulumasını devam ettirip yardım çağırabileceğini biliyordu. Genç kız, her zamankinden daha güçlü bir şekilde ayağa kalktı. Kaşları daha çatık ve yüzü gergindi. Yeteneklerinin farkında değildi, her şeyi yapabilme yetkisine sahipti. Şu an on beş yaşındaki bir kız değildi. Gerçekten asil bir kurttu. Ayağa kalktığında hazırlıksız bulunan vampirin üzerine atladı ve tişörtünden kopardığı bir parçayı ağzında parçaladı. Gerçekten kızmıştı ve dişlerinin keskinliğinin farkına varmıştı.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyPerş. Tem. 12, 2012 3:05 am

Yerde öylece yatıyordu ama konuşmamdan sonra herhalde dediğimi anlamış olmalı ki çok güçlü bir şekilde hırladı. O kadar etkili değildi ama hem kulağım için hem de saldırmasın diye geri çekildim. Birde uluma devreye girmişti. Ona saldırmamak için kendimi zor tutuyordum. Ölmesine gerek yoktu boşu boşuna. Ayağa kalkmıştı. Yüzü çok garip görünüyordu. Demin bir adım atamayan kurt benim söylediklerimden sonra canlanmıştı. Ve ben bunu söylediğim için kendimden nefret ediyordum. Yine birini, bir şeyi merak ettiğim için saldırıya uğrayacaktım. Bu huyum yüzünden ölüyordum zaten hep. Ben daha ne olduğunu anlayamadan üzerime çıkmıştı ve tişörtümün bir parçasını koparıp, ağzında parçalamıştı. Onu öldürecektim kesinlikle onu öldürecektim. En azından onu öldürürsem bugün ormana gelen kişiler gibi savunmasız kişileri öldüremezdi. Tamam kız bir cadıydı ama bu kurt ise çok hızlıydı ve güçlüydü. Ama kurt tam olarak bir şeyi bilmiyordu ben daha hızlı ve daha güçlüydüm. Tişört dışında fazla bir zarar vermemişti. Sanki tek yaptığı gözümü korkutmak gibiydi. Onu önce elimle iktirdim. Bu sırada üzerimde olan pençeleri tişörtümü çizdi ve bu sefer kanamaya başladım. Biraz benden uzaklaşınca bacaklarımı topladım ve kurtta iki bacağımla güzel bir tekme attım. Uçup demin ki yerine sırt üstü düşmüştü. Tek yaptığım şey onu daha çok sinirlendirmekti. Ama o sinirlendikçe, bende sinirleniyordum. Yüzümü tekrar vampir halime getirdim. Emin değildim ama bu şekilde olduğumda kendimi daha güçlü hissediyordum. Belki o zaman içimdeki vampir kontrolü yavaşça ele geçiriyordu ama ben kazanmasına izin vermiyordum. Kurdun bütün hırlamalarından ve ulumalarından daha büyük bir şekilde hırladım. Bu yaptığım onun kulaklarına nasıl tepki verecekti bakalım. Saldırı pozisyonuna geçip onu beklemeye karar verdim. Oyun oynamak eğlenceliydi.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyCuma Tem. 13, 2012 8:53 pm

Genç kızı, eliyle güçlü bir şekilde ittiren çocuğun vücudundaki çizikler kanıyordu. Genç kız, ondan uzaklaştığında çocuk kendini topladı ve genç kızın bacaklarına güçlü bir şekilde iki tekme indirdi. Yattığı yere sırtüstü düşen genç kızın kımıldayacak hali kalmamıştı. Sağ bacağının, sağ arka patisinin, kırıldığını hissediyordu. Genç kız oldukça sinirlenmişti, çocuk da sinirliye benziyordu. Tekrar vampir haline gelen çocuk genç kızın yaptığı gibi hırlamaya başlamıştı. Saldırı pozisyonuna çoktan geçmişti ve saldırıya hazır bir şekilde bekliyordu. Genç kız ayağa kalkacağını pek sanmıyordu. Fakat iki bacakla hareket ettiği gibi üç bacakla da hareket edebilirdi. Yavaş yavaş ayağa kalktı ve kaşlarını çatıp dişlerini çocuğa doğru gösterdi. Gerçekten çok sinirliydi ve bu sefer gücünün sınırını zorlayacaktı. Arka bacaklarındaki desteği ön bacaklarına vererek çocuğun üstüne atladı ve yerde uzun süre nötr bir şekilde birbirlerine saldırdılar. Genç kız gerçekten yorulmuştu. Dolunayın bitmesine çok az bir süre kalmıştı ve eski haline dönecekti. Gücünün bittiğini hissettiği an yere yığıldı ve her şeye hazırlıklı bir şekilde bekledi. Artık hareket edemiyordu, çocuğun ona saldırıp, saldırmaması önemini yitirmişti. Genç kız bacağına aldığı darbelerden sonra iki bacağının da kırıldığını hissediyordu. Gözlerini yavaş yavaş kapadı ve kendini bir vampirin ellerine bıraktı.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 4:29 am

Kurt yavaş yavaş kalkıyordu yerinden. Bu sefer ciddi hasarları var gibiydi ama yılmadan kalkmıştı. Onu yok etmem gerektiği için kendimi kötü hissediyordum aslında. Kalkar kalkmaz kaşlarını çatmış bir vaziyette, dişlerini gösterdi. Bende aynı vaziyetteydim. Sadece benim dişlerim onunkiler kadar gösterişli sayılmazdı. Saldıracağını biliyordum ama yine beni devirmeyi başarmıştı. Bunun hazırlıkla ilgili olmadığını anlamıştım. Çok güçsüz durumdaydım. Yerde öylece fazla bir şey yapmadan dövüşüyorduk. Yara izlerim gerçekten yavaş bir biçimde kapanıyordu ama kurt onun hemen yenisini açıyordu. Bende kan akmamasına gayret ederek ona vuruyordum. Eğer kanı üzerime değerse kendimi öldürürdüm. Dövüş sırasında arka bacaklarında bir sorun olduğunu fark ettim. O yüzden o da en az benim kadar güçsüzdü. Birden üzerimden çekilip yere düştü. Buna ne oluyordu böyle. Bu şekilde kavganın eğlencesi çıkmazdı ama. Kurt gözlerini kapatmıştı. Kesinlikle önemli görünüyordu bu olay. Bir kurtta bir yukarıya bakıyordum. Bu bir tuzak değildi emindim. O yüzden biraz rahattım. Yukarıya tekrar baktığımda dolunayın geçmek üzere olduğunu anladım. Yanına çömeldim ve neden yardım için diğer kurtları çağırmadığını düşünmeye başladım. Hemen gelebilirlerdi yardımına. Ama o yalnız dövüşmüştü. Onu şu an öldürmem gerekiyordu ama yapmak istemiyordum. Ona ne yapacağıma yarın karar verecektim. Ama diğer iki ayağından bile güç alsa kaçabilirdi. O yüzden öndeki iki bacağını da tek hareketlerle kırdım. Çok acıtmış olmalıydı. Demin dövüşte fark etmemiş olmalıydı. Ulumasına artık alışmıştım. Güneş doğduğunda burada olamayacağımdan onu da yanımda götürmeye karar verdim. Sürüyerek onu kaldığım mağaraya kadar taşıdım. İçeriye hiç güneş girmediği için burayı seçtim. Onu taşırken son gücümü de harcamıştım. Artık tamamen güçsüzdüm ve önümdeki her kana hırçınlıkla saldıracaktım. O yüzden avlanmak için dışarıya çıktım. Bir kaç kötü kokmayan kurt yakalamaya gittim.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 5:05 pm

Genç kız, erkenden sırtındaki ağrıyla uyandı. Gözlerini zorlayarak açtığında Hogwarts'ın sıcak yatakhanesinde olmadığını farketti. Dün geceyi hatırladığında her şeyin farkına varmıştı. Ayağa kalkmaya çalışsa da yapamayacağını anladı, dün ayakları kırılmıştı. İçinden dün geceye lanetler okuyordu ve artık Hogwarts'a dönmeliydi. Derlseri kaçırması bir yana, atılma ihtimali de vardı. Hastane kanadına gitmek için can atıyor durumdaydı ve gerçekten sıkılmıştı. Ellerini sürüyerek biraz ilerledi ve daha fazla dayanamayacağını anladığında yasak ormanda duyulabilecek kadar yüksek bir çığlık attı. Sophie burda olabilirdi ve bu gerçekten mükemmel bir şey olurdu. Çok geçmeden bir şeylerin kıpırdadığını fark eden genç kız eski yerine kadar elleriyle süründü ve karşısına çıkacak kişiyi merakla beklemeye başladı. İşte şimdi korumasız ve yalnızdı.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.   Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil. EmptySalı Ağus. 07, 2012 12:36 am

Bir kurt ile savaştıktan sonra normal bir tane öldürmek gerçekten iyi oluyordu. Bacaklarını kırdığım için kaçıp kaçamayacağını da düşünmüyordum. O kadar susamıştım ki zamanın nasıl geçtiğini fark edememiştim. Kendimi kaptırmış olduğumdan neredeyse güneş doğana kadar avlanacaktım. Ama içgüdülerim son anda devreye girmişti ve mağaraya gitmemi söylüyorlardı. Mağaraya döndüğümde kurdun hala uyuduğunu fark etmiştim. Belki can acısından ölmüştür diye düşünmüştüm ama kokusu belli olurdu. Aynı zamanda hala kan akışını hissedebiliyordum. Tekrar gece olana kadar uyumanın güzel olacağını düşünüp mağaranın ilerisinde bir yere yatmıştım. Uyanmamın tamamen imkansız olduğu saatlerde bir çığlık sesiyle uyanmıştım. Bu kız sesinin mağaradan geldiği çok belliydi yarı uyuyor olsam bile. Yerimden kalkıp mağaranın çıkışına doğru dikkatli adımlarla yürüyordum. Sonunda kurdu bıraktığım yerde onun yerine çıplak bir kız olduğunu fark ettim. Bu ormanda gördüğüm cadıydı sanırım. Onun yerine ileri bakarak ona doğru yürüdüm ve üzerimdeki paltoyu çıkarıp onun üzerini kapatacak bir biçimde attım. Her şey daha mantıklı gelmeye başlıyordu. Gece ormanda dolaşan bir kız. Sonrasında tamamen hiç alışık olmadığım bir kurt. Hiç görmeme rağmen bu kurt adamların gerçekliğini ispatlıyordu. Onlarda vampir türü kadar gerçekmiş. Eğilip yüzüne baktım. Bir Hogwarts öğrencisi olduğunu bildiğim için yüzümü vampir haliyle değiştirdim. "Sana ormandan gitmeni burada kötü kişiler olduğunu söylemiştim. Onlardan biri olduğun kimin aklına gelirdi. Bir kurt adam doğrusu kadın olmalı. Geceyi hatırlıyor musun? Bunu yapıp yapamadığınızı bilmiyorum çünkü. Bacaklarının kırıklığı geçer geçmez gidebilirsin. Seni öldürmeyeceğim küçük kurt." Bunu bu kızı tanıyor olabileceğim için yapıyordum. Yerimden kalkıp, arkamı dönüp yürümeye başladım.

Bazen, bazı şeyler zordur. Ama imkansız değil.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki