AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

miss Hart

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Harmony Hart

Harmony Hart

Gerçek Adı : Selis

miss Hart - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: miss Hart   miss Hart - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 24, 2012 1:27 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi ben bir şey diyeceğim, sevgili günlükcan! Ben Brian'a deliler gibi aşığım evet, ama Adrian'a karşı da bir şeyler hissediyorum galiba. Ya. Uf. Neden her şey bu kadar zor olmak zorunda ki? Yani ikisine karşı da bir şeyler hissediyorum, ve durumun böyle olması kendimi berbat hissetmeme neden oluyor. Galiba gerçekten batmış durumdayım. Crying or Very sad

Harmony.
Harmony Hart

Harmony Hart

MesajKonu: Geri: miss Hart   miss Hart - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 24, 2012 7:50 pm

Sanırım kişisel bir bloga geçme zamanı geldi. Önümüzdeki günlerde birçok şeyin doğru tarafını, birçok şeyin açıklamasını sizinle paylaşacağım. Dedikodulardan bıktım. Madem bir şeyler öğrenmek istiyorsunuz, burayı okuyun. Daha fazla kafanızdan saçmalıklar uydurmayın. Etrafımdaki herkesi çok üzüyorum. Beck gittiğinden beri hayatıma hiçbir erkek girmemişti. Brian en başından beri benimleydi, ancak şu seneye kadar ona hiç alıcı gözüyle bakmamıştım. Onu gerçekten sevmiştim, ancak o beni çok kırdı. Bana vermiş olduğu sözü tutmadı. Korkutuğum başıma geldi ve ona güvenerek yaptığım hatanın bedelini çok ağır ödüyorum. Tam da onunla aramız açılmışken, Adrian ile aramızda gelişen tuhaf ilişki beni de daha düşündürüyor, daha da strese sokuyor ve daha da kötü hissetmeme neden oluyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, lanet olsun! Hayatımda bana yol gösterecek tek bir dostum bile yok. Beck olsa en azından bana yapmam gereken şeyi söylerdi, bana yalnız olmadığımı hatırlatırdı. Ancak şimdi bunu yapacak kimse yok, ikizimle de bu olaylar yüzünden aramız limoni. Kendimden nefret ediyorum. İşlerin bu hale gelmesi ve okuldaki dedikodular beni deli ediyor. Brian ile bir an önce konuşmam ve bu işe son verip vermediğimi, onu affedip affetmediğimi bilmesini sağlamam gerekiyor. Onu daha fazla bekletemem. Şimdilik gidiyorum, ancak geri geleceğimden emin olun.
Harmony Hart

Harmony Hart

MesajKonu: Geri: miss Hart   miss Hart - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 9:30 pm

Kendimi nasıl hissetmem gerektiğini bilmiyorum. Ancak doğru olanı yaptığımı biliyorum. Brian için de, kendim içinde en doğrusunu yaptım. Belki onu unutmam çok zamanımı alacak, ama bir gün onu unutacağım. Bu ne kadar acı verse de bunu başarmak zorundayım. Onun da zamanla beni unutacağını, belki bir başkasına aşık bile olacağını biliyorum. Bunu hissediyorum. Beni unutmasını umuyorum, Brian'ın acı çekmesi hayatımda isteyeceğim son şey. Kendimden ve her şeyden nefret etmem endişelenmem gereken bir şey mi, yoksa böyle zamanlarda böyle hissetmek normal mi? Merlin aşkına, dostlara ihtiyacım var.
Harmony Hart

Harmony Hart

MesajKonu: Geri: miss Hart   miss Hart - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 27, 2012 2:08 pm

Logan. Benim için anlamı çok büyük.

miss Hart

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Hart Ailesinin Tek Oğlu Henry Hector Hart
» Kathleen Hart
» Henry Hector Hart
» miss Targaryen.
» miss Targaryen.