AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

MissDixon.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
September Lethe Scott

Gerçek Adı : Merve

MissDixon. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: MissDixon.   MissDixon. - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:52 pm

ne olabilir ki kurguları??
Ryan Scott

Ryan Scott

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: MissDixon.   MissDixon. - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:53 pm

Sen bizim tek tabancamız olabilirsin. Karargahımızı bile belirledim. Striptiz klubünün altında bir geçit. Kimsenin aklına gelmeyecek bir yer. Aramızdan seni görmekten mutluluk duyarız tek tabanca Cool
Zia Amelié Pierce

Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: MissDixon.   MissDixon. - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:55 pm

Yalnız cidden örgüt kursak ya. Adminlerden biri de isterlerse örgütün başı olur, haksızlık olmasın diye. Çünkü buradaki herkes örgütün başı olmak ister sonuçta Razz Bence örgüt kurma işi çok iyi, kendi mekanları falan olur böyle. Vuhuuu. Bu arada ben bu Diamontina karakterini çok sevdiğim için, ünlüsü olsun, kurgusu olsun; düşman olmak istemiyoruuum. Very Happy Anlaşsınlar bence. Hatta eski dost bile olabilirler. Tabi istersen Razz
Ryan Scott

Ryan Scott

MesajKonu: Geri: MissDixon.   MissDixon. - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:56 pm

Eşit bi oylama yapabiliriz aslında herkes kendisinden başka birine oy verir fazla oyu alan kazanır kimse itiraz edemez. Fakat sağlam işler çıkaracağımızı hissediyorum Cool
Zia Amelié Pierce

Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: MissDixon.   MissDixon. - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:58 pm

Hımm. Olabilir. Tüm suikastçılar chatbox'a gelse oradan halledebiliriz aslındaa. Very Happy
Ryan Scott

Ryan Scott

MesajKonu: Geri: MissDixon.   MissDixon. - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 10, 2012 10:59 pm

Tamam hepinizi bekliyorum o zaman gelin suikastçılar! Cool

MissDixon.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3