AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 04, 2012 11:54 am

OHANZİ!!!! CEK SEVİYOSUN! ÖLİYİM Mİ??????????!!!!!!!!! VUHUĞ. TAMAM SAKİNİM. CAPSLOCK AÇIK DEĞİL SADECE BÖYLE YAZMAK İSTEDİM AMA SHİFT TUŞUNU BOZACAM. Hah geldim. Smile Seni yerim ki, takımıma da ölürüm.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 04, 2012 11:09 pm

Alaaaağm. Üsttekini okudukça içim gıcıklanıyor. Çok özledim be öküzüm. Sen de hayvansın ha. Kaç gün oldu gelmedin Crying or Very sad

Bence günlüğüm artık bana küstü. 1 aydır falan yazmıyorum. Artık koşup gidip yazmam lazım. Çok boşladım çoook.
Ayrıca bu Kimi ni Todoke'yi yirim. Nasıl bir animedir, nasıl bir shoujodur arkadaşım?! Tabisi ondan önce gelecek Lovely Complex var ama yine de Kimi no Todoke = Can.
Bir de hayırlısıyla arkadaşıma ördüğüm atkıyı bitiriyorum. Bir dahakine 12 top falan alacağım. Daha püssürü atkı örmem lazım püssürüüüğ.
Cınım pörtledi. Gidip salonda anamlarla oturiciim. Sonra da yatar zıbarırım.

Te allam ya. Sesli güldüm. Aşsdkfdşf.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 04, 2012 11:18 pm

Olum aynı ben lan. Bak aaaynı ben. Aynaya baktım sanki. Aşsdkşfd.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyÇarş. Eyl. 05, 2012 11:54 pm

AQUA'YLA MARS'I EVLENDİRCEEES, BOY BOY ÇOCUKLARIMIS OLCAK BİSİM.
Ay aklıma geldi yine gıcıklandım bak. Çokoş olcaklar onlar. Aşldkşsdf.
Öküzüm de gelmiş bugünlük, Selis'i de, onu da yirin. Hunharca.
Bi de şey, ben hala gerçek günlüğüme yazmadım. Ühü.
Bugün kırtasiyeye girdim ve ilk defa bir şey almadan çıktım. Kendime tebrik koymak istiyorum. O kırmızı kalemi alıp almamak arasında nasıl bir savaş verdim anlatamam. Kırmızı kalem fantezim var da... Kalemkutum kaybolmadan önce 8-9 tane vardı. Fantezi işte. Asldfsşdf. Razz
Doğum günümde diyeceğim ki bana en az 70 lira verip kırtasiyeye salın. Başka pişey istemiyom. Hayır, bu fantezinin dışında bir şey bulsam gene içim acımaz. Te allam.
Şu sıralar çok az te allam diyorum. Alaaaağm!??!?! BENLİĞİMİ YİTİRMEYE BAŞLADIM.
AşsldfksdşfŞLASKDŞALSD.
Neyse, atayım artık şu postu ben.

Alam bu şarkı çokoşane. Söyleyen grubun adını önemsemeyin. Aşsldkfdşs.
Adonis Dard

Adonis Dard

RP Yaşı : 32

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 26, 2012 1:07 pm

Evet, sevgili sayın seyirciler... Buralara yazmayalı çok olmuş, kendimi özletmeyeyim dedim. İlginç insanım.
Lö dün yatmadan önce Darren Criss'i düşünmeyi unuttum Crying or Very sad Çabuk akşam olsa Crying or Very sad
Ayrıca şu düşünme işini herkese öneririm, denemiştim. Cidden rüyanızda görebiliyorsunuz *-*
Onn dışında, bayram işte. Gerçi bursada hiç akrabamız olmadğı için öyle çok fazla yere gidemiyoruz. Eski komşulardan ibaret rota ama ben yine evde yine evde. Hem para da toplayamıyoruz, niye kendimi yorayım, değil mi ama? v.v
Ayrıca çabucak 8 Kasım gelse diyorum v.v Hem doğum günm var hem de 9 Kasımda Gleee'nn yeni bölümü çıkıyör. Eğer Klaine ilişkisi hakkında herhangi bir şey göremezsem vay halime. Doğum günü hediyesi olacak bana o! Crying or Very sad
Neyse çok konuştum *-* Isırdııığm In love Heart

Glee gifi buldum ama koyamadım iyi mi... Apple kıçımı ısırsın. -,-
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Kas. 03, 2012 8:08 pm

Melabaaağ!
Dün bubamın doğum günüydü, anca bugün pasta yapabildik. Süslemesi de benden. Razz Sizinle paylaşmak istedim afro Bu pasta işlerinde bir Hagrid bir de ben yahu Cool

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 05, 2012 9:31 pm

Canım sıkıldı lan.
Masanın başına bir oturdum amk sanırsın 1 hafta kalkmamışım, o kadar yoruldum çalışmaktan. Sonra salona geldim bi bakmayım mı sadece 1 saat geçmiş. Amaaan, o gıcık olmuşluk dağlara taşlara.
Ödevlerim de bitmedi. Pof.
Ayrıca matematik sınavının doğum günüme denk geldiğini söylemiş miydim? Hepibörtdeytumi!
Kendime pasta yapıp yicem. Forevır aloğn. Öykü de sınava çalışcakmış bana fındıklı brownisinden yapmaycak. Yalnız mıyım neyim lan. Geçen doğum günümden daha kötü geçemez ama neyse. Doğum günlerine gereğinden fazla değer veriyorum. Manyağım ben. 1 ay önceden hediye aramaya başlıyorum falan.
Manyak olduğumu söylemiş miydim?

Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyPtsi Kas. 05, 2012 11:07 pm

Benim öküzümün istediği tek şey pasta olsun uleeeeen. Onunçün Big benli pasta bilem yaparun. <3

En son Melanie Phoenix tarafından Salı Tem. 16, 2013 2:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyPaz Kas. 11, 2012 7:42 pm

Yukardakinin ağzını yicem.

Ayrıca sıradaki şarkı sınav haftasından 1 gün önce hasta olan bünyeme gelsin.

AylavmayBünye.
Heart

Benim babam birtane. Yarın kimya sınavı var, minicik hesap makinemle uğraşıyorum. Sikik aklıma yeni geliyor yeni hesap makinesi almak, yavrum gitti hesap makinesi aldı geldi ya. Nasıl seviyorum anlatamam. Al kalbine sok böyle. Çıkarma. Oy.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyPaz Kas. 18, 2012 11:28 am

WHAT DO YOU MEAN WHEN YOU SAY "IT DOESN'T FEEL LIKE HOME ANYMORE"? YOU PIECE OF SHIT.

Evet, az önce Glee'nin son bölümünü izledikten sonra düşündüğüm 2 cümleyi okudunuz In love
Ünlümü değiştirmek istiyorum, Christopher Colfer'ı ne kadar çok sevsem de, hayır. Kurt kıçım gibi davranırken buna daha fazla maruz kalamam. Güle güle Chris.
Ayrıca dün Ağva'ya gittiiiiğk. Merlin aşkına, muuuhteşemdi! Yani o kadar muhteşem değildi ama hem dershaneye gitmemek hem de sınav haftasının bitmesi öyle hissettirdi...
Tamam, muhteşemdi.
Aşsdfksopdkf. Kuma HP yazıp fotoğraf çektirdim ama arkadaşımın telefonuyla -,- Onçün buraya koyacağum ama şimdi değil Cool
Ay negzel bir hafta sonuydu In love
AYRICA BUGÜN ÖZCE'NİN DOĞUM GÜNÜ.
Ehe. Eğlendim Heart

Felix Felicis

Felix Felicis

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Kas. 20, 2012 9:27 pm

Evet, ben yaptım, kendi ellerimle yaptım! In love

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Ocak 01, 2013 8:38 pm

Öküzüm ona neler hazırladığımı görünce kendinden geçecek, daha haberi yok. Ohoooğ. Neyse, seviyom onu. Hazırlıklarımın %90'ı bitti, dayanamadım da koştum geldim yazayım didim. Hoğ hoğ hoğ. Mutlu yıllar! Heart
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Ocak 01, 2013 8:51 pm

Ben şimdiden geçtim kendimden. Crying or Very sad Bekliyorom hemen! :r
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptySalı Ocak 01, 2013 8:56 pm

Salım In love Heart
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 09, 2013 6:21 pm

Evet, bugün burada, benim fanfiction bağımlılığımı tartışmak üzere toplanmış bulunuyoruz.
Yav arkadaş, bir insan sabah kalktıktan sonra, akşam yatmadan önce ve kalan tüm boş vakitlerinde fanfiction okur mu yahu? Hadi kendi ilgi alanımdakileri geçtim, izlemediğim dizilerdeki shipleri bile okuyorum arada sırada. Shocked
Bir de şu okuduğum son Sirmione'deki yellozu parçalarım ha. Zaten Ron da göt göt davranıyo. Şimdi gene yanlış anlaşılma oldu işte 'Mione Sirius'a onu sevdiğini söyleyecekken! EBEN! Daha az önce ağlıyordum bak yavrum Sirius'ın haline. Şimdi sinirden elim ayağım titriyor. Hiç aşık olmadım ama arkadaş yemin ederim aşık olsam şu kalbimdeki acıyı hissederdim yani. Resmen fiziksel bir acı gibi kalbim sıkışıyor yahu. Tabii sadece fanfictionlarda değil HP'nin bittiğini hatırladığım zamanlarda da oluyor ama yine de acı çektiriyor.
Allah yarabbi. Gene konu kaydı. Ben şimdi o 'Mione'nin Sirius'ı o yellozle basmasını okumaya gidiyorum. Tabii bu Sirius'ın istediği manasına gelmiyor, işte bu yüzden bu yanlış anlaşılmalar kalbimi parçalıyooooooooooğr.
Haydi bay.

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurn.

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sonraki