AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Katheryn Steva Boryenka

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Katheryn Steva Boryenka Empty
MesajKonu: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:12 pm

[center][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Katheryn Steva Boryenka

Katheryn, Moskova'da 23 Ekim 1998 yılında doğdu. Oldukça varlıklı bir aileden geliyor ve biraz şımartılmış. İstediklerinin uğraşmadan eline gelmesine alışkın. Fakat insan ayrımı yapmıyor -durum Sltyherin'ler için biraz farklı- Her türlü sırı saklar, ama eğer onu sinir ederseniz sırlarınızla sizi tehdit edebilir. Birkaç konuşma sonrası insanların kişiliklerini anlar. Eğer size ısındıysa kendisi arkadaş olmak isteyecektir fakat aksi durumda kalbinizi kırabilir. Normalde güler yüzlüdür, tek eksisi onu azıcık sinir bile etseniz karşılık vermeden duramamasıdır. Hiçbir zaman kendinde bir Gryffindor cesareti olduğunu savunmaz ama kim ne derse desin, hırsıyla beraber fark etmeden kendisi korkusuz olabiliyor. Yakın arkadaşları ve ailesi ona Kate der. Her ne kadar nefret etse de Sltyherin'den, büyük dayısının kurnazlığını almıştır bu nedenle Dengesiz ve Bayan Kurnaz da diyorlar. Müziğe bayılır ve en sevdiği ders İksir'dir. Yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Gözünden tek şey kaçmaz. Yılan fobisi vardır. Büyük dayısı yüzünden kararsız kalmış durumda ve Aydınlığı mı, Karanlık tarafı mı seçeceğini bilmiyor. Safkanlığıyla gurur duyuyor ama asla dışarıda bunu insanların yüzüne vurmuyor.

Aile Geçmişi

Kate'in büyük annesinin kardeşi azılı bir katil ve karanlık taraftarıdır. İşlediği suçlar yüzünden Azkaban'a girmek üzere aranmaktadır. Büyük babası bu kötü oğul lekesinden kurtulup, dedikodulara bir son vermek için Rusya'ya yerleşmiş ve orada soyadını değiştirmiştir. Ailenin asıl soyadı Witter'dır. Neyse ki Bonyeska ailesi büyük dayı ölünce, yani on beş yıl önce Londra'ya dönmüştür. Bir de Katheryn'e 1988 yılında adanan bir kehanet var. Aynen şöyle;

On vakte kadar, bir çocuk doğacak,
Büyüklerin lekesini aklayıp, kalplere umut dolduracak.
Sönecek doğumuyla, erkek kardeşin ışığı,
Sıfırdan başlatacak ailenin kaydını.

Witter ailesi büyük dayıdan nefret ettiği için Kate'i Tanrı tarafından gönderilmiş en büyük hediye olarak kabul eder. Kate'in doğumuyla dayı ölür ve aile Londra'ya geri dönmüştür. Kate'in üstüne titrenmiş, ve her istediği yapılmıştır. Kate bu yüzden şımarık bir kızdır. Ayrıva büyük annesi şu dizeden sonra (Büyüklerin lekesini aklayıp, kalplere umut dolduracak.) torununa Sveta -Işıldayan- ismini koymuştur.

Fiziksel Özellikler

Yeşil-Mavi gözler. İki derin gamze ve güzel bir gülümsemesi vardır. 14 yaşında olmasına rağmen mankenleri aratmayacak bir vücuda sahiptir. 1.70 boyunda ve 50 kilodur. Rengini açıp, koyulaştırdığı sırtına kadar uzanan kahverengi saçları vardır.

#Sevdikleri

Bitter Çikolata
Kitap okumak
Müzik dinlemek
Ailesiyle vakit geçirmek

#Sevmedikleri
Slytherin'ler
Yılanlar
Kendini Beğenmişler
Sütlü Çikolata
Muggle aletleri

İLİŞKİLER

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
>>>Edith Mori de Oliveira<<<
O benim en iyi dostuum! Seni çok seviyorum kızım! Benden iki yaş büyük olsa da bu hiç sorun olmadı. Birbirimizin her zaman destek oluruz. İyi ki varsın Mori. Evet ben ona böyle sesleniyorum.

En son Katheryn Sveta Boryenka tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 12:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:13 pm

Dostum! Very Happy
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Brian Walters

Brian Walters

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:14 pm

Brian olarak takılalım diyorum Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Katheryn S. Boryenka

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:22 pm

Dilara! What a Face Akşam yada yarın ayarlayalım hemen bir şeyler <3

Ergin ayarlıcas onu da Smile
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:22 pm

Tamam tatlım <3
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Brian Walters

Brian Walters

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:23 pm

Tamam bekliyorum o zaman Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Holly Challenor

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:25 pm

Tatiana Cheryl Clodia var benim bi tane, o da rus. Annesi kara cadı, babası rus mafyası. Çok şeker bir kurgu çıkabilir aslında:D
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:26 pm

Oha içim cızırtılandı. Aile geçmişini okurken. Very Happy Bizimliler öle sıradan insanlar da Very Happy sdasdas

Nese Jordoan la sennn Ne olunnn??? Dost olabilir. Jordoan Milandrea haricinde sana da içten içe hasta olabilir falan. Seçim senin. Very Happy asdasd
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Katheryn S. Boryenka

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 7:32 pm

Biz yakın dost olalım ama senin kafan karışık olsun, Milandrea falan Very Happy Öyle yani olabilir Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 8:03 pm

Sen? Sen beni hiçbişeyine tahmıon mu? Ama Jordoan'a da yazık. İki kişiye aynı anda platonik. .d Oha lan Very Happy asdasda
Katheryn S. Boryenka

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 8:19 pm

Dur şimdi Brian'la bir şeyler düşünüyorum ama öyle geçici olucak yani. Sonra doğruyu bulcak Kate Very Happy Anladın sen Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Katheryn Steva Boryenka   Katheryn Steva Boryenka EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 8:21 pm

hmm... O güne kadar Plat. ol diyonnn Very Happy Kapişşşşş..... Ben Şimdi bir duygu garmaşası yaratiim. Very Happy okey! Very Happy sdasdas

Katheryn Steva Boryenka

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Katheryn S. Boryenka > Güncel
» Katheryn Sveta Boryenka
» Kath Boryenka
» Katheryn
» Katheryn Wilson