AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Brian Walters

Brian Walters

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. Empty
MesajKonu: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:06 pm

Olayların hiç böyle gelişeceğini düşünmezdim ama gelişti. Laflarıma başlarken sizleri ailem gibi gördüğümü söylemeliyim. Her birinizle ayrı ayrı bağlarımız vardı. Ama biz hep birlikte bir aileydik. Daha bu temmuz başında bulmuştum sanırım siteyi. İlk sorumluluk sınavlarıma girmiştim okulda ve o sıkıntılı dönemde burası gerçekten yardımcı olmuştu bana. İlk başta sadece bir hevesti yaklaşık bir yıldır rp yapmamıştım ve yapabileceğimi düşünmüyordum fakat burada öyle kişilerle tanıştım ki bırakamadım ve bırakmak zorunda olmasam bırakmazdımda. Her biriniz benim için ayrı ayrı değerlisiniz ve yaşananlar ile ilgili bir yorum yapmamayı tercih ediyorum. Birkaçınız beni çok yakından tanır ve haksızlığa gelemediğimi bilir, bir arkadaşıma yapılan haksızlık olsa bile. Haksızlık göreceli bir kavramdır tabi ki. İnsanlara göre değişir belki ama bana göre kesin ve nettir. Muhtemelen bu mesajı yazdıktan sonra banlanacağım ve konu bile silinebilir arşive gönderilmeden. Ama içinizden birkaçı belki bu mesajı görebilirde size düzgünce veda etmiş olurum umudu ile bu başlığı açtım. Sizden tek istediğim Brian karakterini unutmamanız. O her zaman benim için özeldi. Olmak istediğim kişi, sert bir yapıya sahip, hayat onu yıpratmaya başladığında kendi duvarları içine çekilen bir karakter. Her zaman böyle yara almamayı istemiştim hayatta, o yüzden Brian bana çok şey öğretti. Birlikte büyüyorduk sanırım ve büyüyeceğiz. Brian benim için 40 yaşına da gelsem 80 yaşına da gelsem özel biri olarak kalacak. Clary'den sonra kayıp veren Hogwarts'dan ayrılan iki Bro'yu düşünün sadece. Brian ve Dean kimsenin onları bulamayacağı bir yolculuğa çıktı ve asla geri dönmeyecekler. Ama her zaman kalbinizde olacaklar, en azından bunu umuyorum.

Merve'nin Söyledikleri;
Sanırım bir vedayı daha kaldırabilir bu site. Açıkcası şuan bunu yazıyor olmaktan ciddi anlamda rahatsızım. Öyle ki olanlar vs küçük çocukça şeyler. Bunlara itibar edeceğimi düşünmezdim ama bazen zorlanıyor insan. Her şeyden önce belirtmeliyim ki bu sitede bütün yazımı hiç sıkılmadan ve ciddi anlamda eğlenerek geçirdim. Bunun için herkese teker teker teşekkürlerimi sunmalıyım. Çünkü hepinizin üzerimde emeğiniz olduğunu düşünüyorum. Eğer ki benim size bir faydam olabilmişse ne mutlu bana. Uzun uzun yazmak istiyorum son kez. Burayla tanışmam tamamiyle şans eseri oldu. Arkadaşımın laf arasında bahsettiği bir yere girme isteğinde bulundum ve Sophie karakterimi yarattım. Bu sitedeki ilk göz ağrım değerlim benim. Fakat sonrasında içimde büyüyen bir istekle Dean ile tanıştım. Onu yaratmadım. O hep benim içimde bir yerlerdeydi. Dean Ackles olarak başlasam da sonrasında değişerek Dean Bloom oldum. Bende onu sizlerle birlikte tanıdım. Onunla birlikte yaşadım. Ondan çok şey öğrendim. Dean bir karakterden çok ben oldu. Hep olmak istediğim kişi oldu o. Bilenler bilir bir muhabbetten küçüklüğümde erkek olduğu sanmamı falan.. Onunla bile bağdaştırabilirim ama bambaşka çok güzel bir karakter Dean. Onunla yaptığım her rp güzeldi. Onunla yaşadığım her duygu güzeldi ama veda etmeliyim. Dean benim için asla ölmeyecek. Sizler içinde ölmesin lütfen. Onu yaşatın sizlerde. Öylesine bir bağlılık var ki onunla aramda yazıya dökmekte bile zorlanıyorum şuan. Her neyse, bazı olaylar yaşandı. Beklemediğim çocukça şeylerdi. Şunu da belirtmeliyim ki insanlara karşı nasıl davranacağını kestirememiş kişilerin artık böyle site yönetim işlerine el atması ironik ve komik. Sıkıştığı anda adam banlayan saçma kişilikler olduğunu düşünüyorum. Şu saatten sonra kimin ne olduğunu anlamak sizler içinde zor olmaz sanırım. Deryaya burdan hak veriyorum ve bu mesajın silineceğini adım gibi biliyorum. Hakaret olarak algılanacaktır ama varsın algılansın. Burdan tüm rp arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bana nasıl ulaşmanız gerektiğini biliyorsunuz. Dean için de Clari'ye düşündüklerinizi düşünün. Aşk acısına ve geçmişinin verdiklerine daha fazla dayanamadı diyin. Hiçbir zaman öldürmeyin onu. Hepinizi çok seviyorum. Bu da buradaki son selamımdır... Sizleri çok seven Dean Bloom, Sophie Anastasia Ellwood, Ashley Hernandez, Septmeber Lethe Scott ve David Durden olan Merve..

Selin ayrılırken senden tek isteğim şu; mesajı arşive atmaman veya silmemen. Bu kadar zamandan sonra düzgün bir vedayı hak ediyoruz sanırım.. Herkes kendine iyi baksın arkadaşlar sizlerle daha çok birlikte olmayı isterdim fakat bana mükemmel bir yaz armağan ettiniz, teşekkürler..

Bize Ulaşmak İsteyenler İçin:
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:17 pm

Şunu da belirtmeliyim ki insanlara karşı nasıl davranacağını kestirememiş kişilerin artık böyle site yönetim işlerine el atması ironik ve komik. Sıkıştığı anda adam banlayan saçma kişilikler olduğunu düşünüyorum. Şu saatten sonra kimin ne olduğunu anlamak sizler içinde zor olmaz sanırım

Admine hakaret ettiği için banlanan birinin bunları söylemesi çok daha ironik. Derya ile aramda geçenleri ve bana haksızca ettiği hakaretleri sadece ben bilirim takdir edersiniz ki. Olayların iç yüzünü, yöneticiliğin zorluğunu bilmeden böylesine sert konuşan üyeleri gördükçe inanın çok üzülüyorum. Ben bu siteyi keyifli vakit geçirmek için açtım, her kim bu keyifli vakitleri azaba dönüştürüyorsa, bir üyeye veya bir yöneticiye hakaret eden bir mesaj atıyorsa banlanır. Bu kadar basit. Yolunuz açık olsun.

*Kendini haklı göstermek adına Derya durumunu kullanman tuhaf geldi doğrusu. Smile
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:21 pm

Selin son dakikada işleri çirkinleştirme bence. Söyleyeceğimizi söyledik ve gidiyoruz farkındaysan veda amaçlı yazdık bunu didişmek için falan değil. Ayrıca herkesin düşünce özgürlüğü var, bizi banlama yetkisine sahipsin bir şey diyemem ama düşüncelerimizi banlayamazsın, o kadar basit değil. Düşüncemiz böyleydi ve şimdi gidiyoruz, gitmeden önce de izninle gerçek arkadaşlarımıza veda etmek istiyoruz Smile
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:24 pm

Pardon ama bana hakaret ettiği için banlanan oyken işleri çirkinleştiren nasıl ben olabiliyorum? Haksız olanın peşine takılıp gitmen çok tuhaf. Umarım böyle mutlu olabilirsiniz. Ve ben düşüncelerinizi değil, bana hakaret edeni banladım. Bu da son mesajın olsun Ergin.
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:26 pm

Banlanmış bir kişinin arkasından böyle konuşmak ne kadar doğru merak ediyorum. Ayrıca haksızlık göreceli bir kavram demiştim insanlara göre. Neyse konuyu fazla uzatmayacağım banlayacaksan banla zaten bekliyorum ama veda mesajımızı silme lütfen.
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:27 pm

Banlanmış bir kişinin arkasından konuşmuyorum. Banlanmış kişi adminin arkasından konuşuyor farkındaysan. Seni banlamam için bir sebep yok. Gidersen gidersin...
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:27 pm

Nasıl isterdim doğru düzgün bir elveda demek ama yazdıklarınızın üzerine pek de mümkün olmuyor bence. İlk önce Selin'in dediklerine katılıyorum, ikinci olarak da Derya'nın gitmesi bambaşka bir olay. Tam olarak neler olduğunu Selin ve Derya dışında hiçbirimiz bilmiyoruz. O olayı kendimizi herhangi bir olay için haklı çıkartmaya kullanmak gereksiz. Haksız olduğunu kabul edip git bari. Bir de hakaret edip gitmek... Bilmiyorum. İnsanların değerini hesaplamak bana düşmüyor. Ama hoş değildi. Hiç hoş değildi. Bu sitede bir elin beş parmağını geçecek kişinin bu sözlerinizin üzerine sizi haklı bulacağını düşünmüyorum.

Ayrıca, düşünceyi ifade etme özgürlüğü varsa bırak biz de ifade edelim. Kendi kendine çeliştin. Güle güle.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Merve ve Ergin. Sizi anlamaya çalışıyorum evet, fakat bi yerden sonra tıkandığımı hissediyorum ben. İlk olarak sizi tanıdığıma seviniyorum. Çok mutluyum evet. Ama siz de farkındaydınız ki, hiçbir zaman size yakın değildim ben. Bundan önceki olayda neler yaptığını, saçmaladığını ben biliyorum ergin. Elimde kanıtlarım da fazlasıyla var. Bu yüzden sana karşı tutumum hep şu yandan oldu, haksızlığa karşı haklı savunma. Bana saçma gelir, bilemem. Tabii bunu sadece Ergin için söylüyorum. Merve'nin de şu konuyla saçma sapan bağdaştırdığı noktalarının olduğunu düşünüyorum şahsen. Saçmalık olarak adlandırırım bunları. Very Happy İnanın gülüp geçiyorum. İstediğini elde edemeyen kişiler neden bu kadar benciller?

Ergini ve Merveyi tanımak güzeldi. Haksızlıklara karşı haklı gibi bakmadan önce. Yine de mutluyum sizi tanıdığım için. Daha iyi anlıyoruz insanların ne olduğunu. İster Selin yandaşı deyin ister başka bir şey. Ama unutmayın,

Bu sitede banlanan kişiler, site güzelleşsin diye banlandılar. Siteyi kirletmee asla izin veirlmeyecek bence. Sizin şu yaptığınız şeye de sadece gülerim geçerim. Bence dostluk istiyorsanız bu konuda susun. Haksızsınız gençler.

En son Melanié Phoénix tarafından Perş. Eyl. 06, 2012 4:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Öncelikle sizi şunu söylemek istiyorum ki insanları sadece kendi açınızdan tanımayın. Selin zannettiğiniz kişi değil. Selin bu zamana kadar tanıdığım en tatlı admindir. Zira kendimden pay biçiyorum Merve eğer bana Selin'e dediklerini deseydi konuşmayı uzatmadan banlardım ve bu konuda konuşmaya bile fırsat vermezdim.

Adminlik bu değildir diyenlere sormak istiyorum, nedir peki? Hadi siz söyleyin madem çok iyi biliyorsunuz. Madem Top 10 listesinde siteleriniz var. Buyrunuz söyleyiniz. Adminlik nedir. Öğretin de biz de bilelim. Gerçekten hakaret etmek, tartışmak falan çok saçma şeyler. İnsanın bir sorunu varsa uygun bir dille anlatmayı seçmesi gerekir.
http://felixfelicis.yetkinforum.com/
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:33 pm

Evet bu güzel vedalar için teşekkür ederim. Arkamızdan gülüp geçenlere bir şey demiyorum olayın gerçek içeriğini göremeyen veya öyle düşünenler var ama onların düşüncelerini değiştirmek gibi bir niyetim yok. Ne düşünüyorsanız o. Ama bir arkadaş haksız olsa bile gidişine gülmek beni güldürüyor şu anda gerçekten az dostum varmış burada onu anladım. İsim vermeyeceğim o dostlar kendini zaten biliyor bana yakınlığı ile.
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:34 pm

Rütbelerini aldırmak için İstekleriniz başlığına başvurabilirsin. (:
Brian Walters

Brian Walters

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:37 pm

Haklısın sondan bir önceki mesajım buraya olacak. Msn, facebook falan koymaya bile gerek yokmuş dostum gerçekten azmış burada onu anladım. Gerçek dostlarımla zaten yeterli bağım var bundan fazlasına gerek yok sanırım. Herkese iyi forumlar..
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:38 pm

Kimse haksız olup tam tersi görünmeye çalışanların, haksızlığın peşinden gidenlerin yanında olmaz Ergin bunu unutma. Dostlukla hiçbir ilgisi yok. Durup bir ne dediğinizi, ne yaptığınızı düşündüğünüzde anlayacaksınız belki.

En son Celia Marlow tarafından Perş. Eyl. 06, 2012 4:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:38 pm

Pardon ama, Dilara arkadaşın ya da dostun olarak gördün mü hiç? Nur olayında? Özür dilerim, konuşmalarınızın hepsini sonradan okudum ve Dilara'yı o kategoriye soktuğunu düşünmüyorum. Fazla açıksözlüysem beni affet. İmalardan hoşlanmam. Haklı olduğunu kanıtlamaya çalışan haksızlardan da öyle Ergin.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.   Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik. EmptyPerş. Eyl. 06, 2012 4:42 pm

Bu mesajı takmıyorum. Demiştim, mesafeli davrandım Ergin'e karşı diye. ama Merve'ye karşı bir tık daha yakındım ben. Bu davranışı ona yakıştıramadığmı söylüyorum.
http://melaniephoenix.tumblr.com/

Bu Gerçek Bir Elveda ve İki Kişilik.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Elveda
» Bu bir elveda mesajıdır
» Çarpıcı Gerçek
» Kaybolan Gerçek
» Şaşırtan Gerçek