AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması Empty
MesajKonu: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 4:19 pm

Tutucu
Kathleen Hart
Vurucu
Melanié Phoénix
Henry H. Hart
Kovalayıcı
Anastacia Bouveir [K]
Isaac Lincoln
-
Arayıcı
Aleksandra Targaryen
Tutucu
Cosette Thenardier
Vurucu
Julius Castellian
Gordon Brendan Hargrove [K]
Kovalayıcı
Annié Lisa Privée
-
-
Arayıcı
Steve Harwick
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hafif yağmurlu, güneşsiz, serin bir gün. Açılış maçı olduğu için tribünler tıklım tıklım, tüm sahada Gryffindor ve Hufflepuff tezahuratları yankılanıyor.

Maçta belirli bir yazma sırası bulunmamaktadır. Listedeki herkes yazdıktan sonra zarlar atılacaktır. DM yazmayan oyuncuları yönlendirebilir. Maç en geç 20 Eylül 2012 tarihinde son bulacaktır.

MAÇ BAŞLASIN!

En son Celia Marlow tarafından Ptsi Eyl. 10, 2012 11:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Julius Caesar

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 4:38 pm

Ara ara çiseleyen yağmurun saçlarımı bozması dışında rahatsız edici bir yönü yok, maç için güzel bir gün. Göz alacak bir güneş ya da uçuşumu engelleyecek kar da yok. Süpürgem ve sopam elimde, rahat bir şekilde sahaya çıkıp tribünlere bakıyorum. Bunca insanın bizi destekleyen bağırışları moralimi daha çok yükseltiyor. Kazanacağımızdan neredeyse eminim. Bir bacağımı süpürgenin üstüne atıp Profesör Marlow'un start işaretini bekliyorum. İşaret verilir verilmez ayağımı yere vurarak yükselecek ve tutucuyu isabet alacağım bir bludger aramaya koyulacağım.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 4:45 pm

Ateşoku'mu şöyle bir süzdüm ve maçtan önce yaptığım moral konuşmasından biraz da kendime pay bırakmaya çalıştım. Takım kaptanı olarak ilk maçımdı fakat Merlin'e şükürler olsun Hufflepuff'laydı. Onları küçümsediğim falan yoktu ama Slythor'larla olsaydı kesinlikle farklı bir ruh halinde olurdum. Yağmur çiselediği için taktığım quidditch gözlüklerini şöyle bir sildim. Hafifçe öksürdükten sonra takıma seslendim. "Güçlü olun. Ben size güveniyorum. Gryffindor size güveniyor. Bu maç bizim." Belki biraz kesin konuşmuş olabilirdim ama benim ne kadar hırslı olduğumu biliyorlardı. Gözüm maçın hakeminin üzerindeyken derin bir nefes aldım. Serin rüzgar hafifçe içimi ürpertiyordu.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 4:49 pm

Yılın ilk maçıydı ve ben gerçekten çok heyecanlıydım. Ancak bu tatlı bir heyecandı, kendimi maça tamamen hazır hissediyordum. Hufflepuff'ta birçok arkadaşım olmasına rağmen, bugün bu arkadaşlarımı unutmalı ve yalnızca takım ve bina arkadaşlarıma konsantre olmalıydım. Tabii bir de altın snitch'e. Onu yakalamam her şeyden daha önemliydi, gözlerimi dört açmalı ve olabildiğince çevik ve hızlı davranmalıydım. Büyükannem ve büyükbabamın bana hediye olarak göndermiş oldukları Ateşoku bu maçta gerçekten çok işe yarayacaktı. Sahaya çıkarken sırıtmadan edememiştim, tüm tribünler tıklım tıklım doluydu ve bize tezahürat etmekte olan bina arkadaşlarımı gördüğümde içimin ısındığını ve daha da cesurlaştığımı hissettim. Ann'in "Güçlü olun. Ben size güveniyorum. Gryffindor size güveniyor. Bu maç bizim." dediğini duyduğumda gülümsedim ve hakeme baktım. Bugün gerçekten çok eğlenecektik.
Henry H. Hart
Hogwarts Kütüphane Sorumlusu
Hogwarts Kütüphane Sorumlusu
Henry H. Hart

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Hector

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 4:55 pm

Maç başlıyordu. Kaptanın etrafında toplanmış bize söyleyeceği son şeyleri dinliyorduk. "Güçlü olun. Ben size güveniyorum. Gryffindor size güveniyor. Bu maç bizim." Maç sizin bludgerler benim diye düşünüyordum daha çok. Yazın biraz antrenman yapmıştım. Bu sayede okuldakiler daha kolay geçmişti. Takımdaki herkesin bir nevi can sağlığı Melanie ve benim üzerimdeydi. Ona gülümsedim. Ortak hareket etmeyi öğrenmiştik artık. Birbirimizin açıklarını kolluyor ve bu sayede diğerlerini daha kolay koruyabiliyorduk. Kathleen'e baktım ve cesaret vermek için gülümseyip başımı salladım. Bunu başarabilirdi. Hepimiz yapabilirdik. "Yaşasın Gryffindor." dedim sadece takımın duyabileceği bir sesle. Muggle taraftarlar bile böyle yapıyorlardı. Sopamı kaldırıp bir kez daha bağırdım. Takımın coşkuya ihtiyacı da vardı. Hakeme döndüm sonra. Başlama zamanı gelmişti.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 5:41 pm

"Yılın ilk maçı için, fena rakip değil ha?" Öküzümün yanağına bir öpücük kondurdum ve pelerinimi son kez düzelttim. Quidditch'i her zaman severek oynardım. Sakarlığım yüzünden çoğu kez hatalar yapardım fakat gün geçtikçe hatalarımın kaybolması hoşuma gidiyordu. Maçın başlamasına dakikalar -belki de saniyeler- kala öküzüm takımı etrafında topladı, akıcı ses tonuyla takımı destekleyici sözler sarfetti; "Güçlü olun. Ben size güveniyorum. Gryffindor size güveniyor. Bu maç bizim." Öküzüme gülümsedikten sonra, Henry'nin bana gülümseyen yüzüne baktım. Baş parmağımla, 'tamamdır' işareti yaparak Henry'ye gülümsedim. Ortağımdı, onunla çalışırken kendimi özgür hissediyordum. Nedense, en büyük görevi bizimkisiymiş gibi görürdüm. Süpürgede dengede durmak zaten zor bir işti. Sopayla kuvvetli vurmak için de dengeyi daha kontrollü yapmalıydık. Tabii, bu benim fikrimdi. Belki de egom beni bu yöne itiyordu. Tezahüratların arasına karışmış "Yaşasın Gryffindor," sesi Henry'ye aitti. Aynı ses tonuyla onu onayladım ve ellerimizi ortada buluşturup hep beraber "Yaşasın Gryffindor!" diye bağırdık. Bu takımı seviyordum! Maçın başlama vakti geldiğinde, son kez derin nefes aldım ve süpürgemin yanına ilerledim. "Hadi, millet!" diyerek takımıma son kez gülümsedim.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Vincenzio Geovanny
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Vincenzio Geovanny

Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 8:43 pm

O gün çok heyecanlı bir şekilde maçın yaklaşmasını bekliyordum. Bir yandanda çok heyecanlıydım. Çünkü maç Gryffindor ve Hufflepuff arasındaydı. Bakalım neler olucaktı. Ünüformamı giyer giymez hemen süpürge odasından süpürgemi alıp sahaya doğru ilerlemeyw başladım. Biraz vardı maçın başlamasına ama olsun heyecandan hızlı adımlarla varmıştım bile oraya. Bir kaç kişiden başka kimse yoktu. Hava hafif yağmurlu, güneşsiz, serin bir gün. Açılış maçı olduğu için tribünler tıklım tıklım, tüm sahada Gryffindor ve Hufflepuff tezahuratları yankılanıyor. Bu bizleri daha çok çoşduruyordu. Süpürgemin üstüne binip havanlandım. Ben hem takım kaptanıydım hemde vurucuydum. O nedenle benim yapmam gerekenler takımı sabit bir şekilde kontrol edip ve kendime bir bludger bulup Gryffindor'a yönlendirmem gerekiyordu. Takıma dönerek "Hadi porsuklar bu maçı alabiliriz." dedim. Bu birazda olsa beni bile rahatlatmıştı.
Diego Bowman
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Diego Bowman

Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 10:07 pm

Sabah uyandığımda heyecan iyicene bastırmıştı. Bu sezon boyunca ilk Quidditch maçı'na katılacaktım. Üstelik Arayıcı'ydım. Nerden baksan herşey benim elimdeydi. Ama olsun bunu yapabilirdim. Sonuçta bu maç Gryffindor ve Hufflepuff arasındaydı. Hazırlanıp kendimi süpürge odasına doğru ilerlerken buldum. Merdivenlerden çabucak inmiştim düşüncelere dağılarak. Odaya girdiğim de her öğrencinin süpürgesi oradaydı. Ama maçı olanların süpürgesi eksikti. Hemen süpürgeyi alıp sahaya doğru ilerledim. Oraya vardığımda bizden iki kişi vardı. Takım kaptanıda ordaydı. Oraya doğru ilerledim. Takım kaptanı "Hadi porsuklar bu maçı alabiliriz." dedi. Bu biraz beni cesaretlendirmişti.

Cosette Thenardier
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Cosette Thenardier

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptySalı Eyl. 11, 2012 4:55 pm

Ortak salonda yapılan coşkulu bir konuşmanın ardından bütün takım sahaya çıktı. Açıkçası yaptığımız onca saatlik antremanın ardından kendimize güvenmememiz imkansızdı. Stresli değildik; fakat yılın ilk maçının güzel geçmesini, iyi bir oyun oynayıp izlettirmeyi istiyorduk. Tribünlere doluşan Hufflepuff öğrencilerinin tezahüratları enerjimi arttırıyordu. Kaptanımız, "Hadi porsuklar bu maçı alabiliriz." dediğinde takımın ve arkadaşlarımın desteğini hissetmek rahatlatmıştı. Taşıdığım armanın gururuyla sahadaki sarı yoğunluğuna baktım gülümseyerek. Elimdeki süpürgeyi sıkıca kavradım ve gökyüzüne, çemberlere bir göz attım. Ben burada olduğum sürece Quaffle'ın çemberlerden geçmesine imkan yoktu nasılsa! Her antreman öncesi yaptığım gibi Chudley Cannons'ın bitmek tükenmek bilmeyen azimlerini hatırladım ve derin bir nefes alıp tribünlerde oturan Jean François'ya el salladım.
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması   II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:59 pm

Dikkat: Maç Noel Balosu bitiminde devam ettirilecektir.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com

II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» II. Sezon Gryffindor & Hufflepuff Şampiyonluk Maçı
» II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı
» II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı
» Rp Puanlamaları [III. Sezon]
» 2. sezon ders başvuruları