AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

O kadim an...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Evanora Eckhart

Evanora Eckhart

RP Yaşı : Yirmi.
Gerçek Adı : Selis

O kadim an... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:46 pm

Aay ne yenisi, eskiyim ben eski. sdslg Bu benim 229045394. karakterim. Ay, isim için de seçimim için de söylediklerin için teşekkürler. In love Bir insan bir cümlede ne kadar fazla 'için' kullanabilir? Ahanda yanıtı. grumpy cat sdklsfkg. Ayy kurgu da yapalım, Rp de yapalııım. Hug
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Gökçe

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:50 pm

Hoşbulduk İrem. En eski tanıdığım ve en yakın arkadaşlarımdan biri olan birinin de adı İrem, yaşıt olunca ilgimi çekti bu, ehe. Asıl ünlünü çok severim! Bir de bitirirsin ya, bir sürüklüyor o seni gidiyor öyle.

Ani girmek en iyisidir ya, en güzel öyle kurgu yapılıyor. ÖM'den yapalım o zaman kurgu? Ayrıca ben de öyle umuyorum.

Edit: Ehe, ne bileyim bir an bilemedim. Rica ederim, ben sadece gördüklerimi söylüyorum ve için güzel bir edattır bence, ehe. O zaman karakterlerinle kurgu yapıp RP yapalım yahu!
Evanora Eckhart

Evanora Eckhart

RP Yaşı : Yirmi.
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:56 pm

Aayy kesinlikle yapmalıyız kurguuu ve Rp. O zamaan pm'e akalııım. Cheerleader Ben sana karakterlerimi anlatan uzun bir mesaj atayım. Razz
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 11:59 pm

Ay, ben de bir an editlediğim için görmezsin sandım ama gördün, süper! Very Happy Anlat anlat ya, öyle çok güzel kurgu bulunuyor valla ya. Very Happy
Angela Marlyssa

Angela Marlyssa

Gerçek Adı : Helin.

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 12:14 am

Önce hoşgeldin Gökçe ^.^
Ben Helin, belki hatırlarsın Sacre'den, nese ya tekrar hoşgeldin Very Happy
http://monforteangela.tumblr.com/
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 12:26 am

Hoşbulduk ve tabii hatırlarım Helin Very Happy
Angela Marlyssa

Angela Marlyssa

Gerçek Adı : Helin.

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 12:34 am

Bakıyom herkesle kurgu bulmuşun hadi gel bizimde kurgumuz olsun Hug
http://monforteangela.tumblr.com/
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 12:37 am

ÖM'e beklerim efenim. Very Happy
Andreas Wexler
Iron Mask Gitaristi
Iron Mask Gitaristi
Andreas Wexler

RP Yaşı : 23

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 2:46 am

Skins'in 1. nesli ve Once Upon a Time. Hiç tanışmıyomuşuz gibi yapıp yanaşiyim mi? Party Hoş geldin tekrardan. Smile
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 10:42 am

Heheeeyt. Cheerleader Ben de birinci sayfada öküzümün bahsetmiş olduğu insan, Bilge yani Dilara Cool Sitemize hoşgeldiiiğn. In love Eminim kısa sürede kaynaşırsın, alışırsın. v.v Kurgu yapmak için de her zaman açığım, bekleris efenim Cool
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 11:32 am

Isimsiz yabanci Andreas, kim oldugunu bilmiyorum ama unlune hastayim. O yuzden yanas tabii ve tekrardan hosbulduk Very Happy

Sanirim sonunda sizin isim olayini cozdum ve hosbulduk Bilge. Simdiden kaynastigimi hissediyorum zaten ve o zamam kurgu yapalim yahu Very Happy
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 12:37 pm

Hoşgeldiin In love
Bana Kath diyebilirsin, Gry ruhlu olmama rağmen karakterimle çok özdeşleştiriyorlar beni Very Happy
Tamam adım Damla Very Happy
Hala sitenin en genç üyesiyim. Sanırım böyle de kalacak. Eskiden 11 yaşında başlayanlar vardı, nerede onlar? Doğru, Facebook.

İSİM OLAYI BENDEN ÇIKTI! Razz
Tahmin etmesi zor değildir heralde, böyle çok fazla karıştırıyorum isimleri.
Yanlış hatırlamıyosam Dilara'ya Bilge mi demiştim? Yoksa tam tersi miydi Very Happy
Onlar birbirinin öküzü ya, ondan fark etmiyo pek Very Happy
Karakterini üye olmadığım birkaç sitede görmüştüm. Öylesine gezinirken. Şimdi burda karşılaşmam biraz tuhaf oldu benim için Very Happy
Yok ya, galiba tanışıyoruz biz. Seninle konuşmuş gibi hissediyorum kendimi. Bu karakterini çok iyi hatırlıyorum Very Happy
TAKIMINA AŞIK OLDUM.
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 12:43 pm

Selam Damla. Ay, yeni başlayan neslin yarısı rezil... Gerçekten kendi nesilim ve kendimden küçüklerden bazen öylesine utanıyorum ki anlatamam.
Hahaha, isim olayı çok bomba ya, güzel olmuş ama. Very Happy
Valla bilemem ama Lulu benim ilk karakterlerimden ve en çok kullandığım karakterim desem yeridir. Onunla aramızdaki bağ özel bir şeyler, beni en çok yansıtan karakter olduğundan olsa gerek herhalde adsafas Belki de tanışmışızdır ya, benim daha önce tanıştığım birkaç Damla vardı ama olsun, tanıştıysak bile burada da tanışalım tekrardan. Very Happy
Teşekkür ettim, ben de takımımı çok seviyorum. Ayrıca senin ünlünü pek sevmem, itiraf edeyim ama güzel durmuş takımın.
Ne çok konuşmuşum ben be.
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Selin.

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 2:41 pm

Merhaba Gökçe,hoşgeldin siteye bende Selin. Bende yeni sayılabilirim sanırım. Çabuk alışacağına eminim,ben çok çabuk alıştım seveceksin burayı Very Happy
Lulu Hellenna Bones
V. Sınıf
V. Sınıf
Lulu Hellenna Bones

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: O kadim an...   O kadim an... - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 20, 2013 4:54 pm

Aa, ben niye bu mesajı atlamışım ki. Neyse, hoşbulduk Selin ve öyleyse sen de hoşgeldin! Alıştım bile valla, daha 1 gün olmadı halbuki. Asıl sen de Selinlerdensin, gerçekten sitede bir sürü Selin var. Beni de Selin yapmaya çalıştılar da direniyorum Gökçe kalmakta...

O kadim an...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki