AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Love of my life

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
David Vincent

RP Yaşı : 13
Gerçek Adı : Ali

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Love of my life Empty
MesajKonu: Love of my life   Love of my life EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 1:50 pm

David M. Palahniuk - Nerissa D. Belhend
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2007'de geçiyo. Tatil sonrası, sıvalardan önce.
David Vincent

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Love of my life Empty
MesajKonu: Geri: Love of my life   Love of my life EmptyPaz Şub. 03, 2013 11:21 am

Neye ihtiyacı olduğunu bilmiyor gibiydi. Kontrolsüzce hareket etmekten korkmasa bile yıl içinde birisiyle konuşmak, en ufak bir şey için bile düşünmek veya hareketlerini yavaşlatmak istediği birkaç günden biriydi bugün. 2 yıl önce tam da bugün Nerissa'yla tanışmıştı..Takvimdeki sayı ve harflerin kendisi için bu denli önem kazanacağını iki yıl önceye kadar hayal dahi edemezdi. Her ne kadar hassas noktası olmasada, Nerissa'yla tanışması bir istisnayı oluşturuyordu. Bunu kimsenin bilmesine izin vermemekte her zaman ısrarcıydı. Hiç kimse onun zayıf yanını aklının ucundan bile geçiremiyor ve bu genç büyücüye inanılmaz bir haz sunuyordu. Ne yapması gerektiği buluyor gibiydi. "Kitabım".Diye düşündü.

Önündeki kitaba öylesine gömülmüştü ki dış dünyayla adeta ilişkini kopartmıştı. Çıkan en ufak bir çıtırtıya bile dikkat kesilen genç büyücü, şuan bu durumundan kilometrelerce uzakta görünüyordu. Masanın üzerindeki kahveyi dahi unutmuştu. Evet, kitaba bakıyordu ama kesinlikle okumuyordu. Hangi büyücü kitabı ters okurki ? Evet, Dav'in aklı hala Nerissa'daydı. Hala Nerissa'yı düşünüyordu. Kitabı Bir kenara bıraktı ve kollarını üst üste koydu. Kolarını masaya koydu ve başınıda kollarının üzerine. Derin bir iç çekti. Cesaretini toplamalıydı ama. Bugün herşeyi bitirmeliydi. Cesaretini toplamıştı ki... Karşısındaki güzel kızı fark etmemişti. Tabikide Nerissa'dan bahsediyorum. Cesareti kırılmıştı. Nerissa'ya baka kalmıştı. Nerissa kapının kenarında duruyordu. Arada sırada Nerissa'da Dav'e bakıyordu. Dav fark etmemiş olsada hissediyordu. Küçük bir diyalog yapması gerekiyordu. Nerissanın yanına gittiğinde ne demeliydi ? "Selam. Naber Nerissa ? Off kızı böylemi tavlıcam. Tamam tekrar alıyorum. Me... Bir dakika ya, ben ne zamandan beridir böyle bir tipimki ? Gitmeli ve adam gibi konuşmalıyım." Diyaloğunu bitirmiş ve Nerissa'nın yanına doğru yol almıştı. Nerissa'nın yanına geldiğinde hiç duraksamadan söze başladı, yoksa cesareti tekrar kırıla bilirdi. "Merhaba", Suratı kıpkırmızı olmuştu. "Ben David, David Madison Palahniuk. Gryffindor üçüncü sınıf." Salak böyle söylenirmi şimdi kız banane derse haksızmı ?,diye geçirdi tekrar içinden. "Ahh, sende Nerissa'sın. Gryffindor 3. sınıf sın. Dimi"
Nerissa D. Belhend

Nerissa D. Belhend

Gerçek Adı : Seliin.

Love of my life Empty
MesajKonu: Geri: Love of my life   Love of my life EmptyPerş. Şub. 14, 2013 4:55 pm

Uzun bir süredir David ile ilgili olduğum bir gerçekti. Nereye gitse orada bitiveriyordum. Hoş birisiydi ve belkide sevilmeye değer. Diğer çocuklardan farklı olarak daha sakin,kendi halindeydi. En azından ben onu böyle tanımıştım.

Yine büyük salonda kitap okurken onu bulacağımı bilerek bende oraya gittim ve tahminimde yanılmamıştım. Uzunca bir süre onu seyrettim. Gözleri,saçları çok garip hisler uyandırıyordu bende. İlgimi çekiyordu ve uzun bir süredir kimseye karşı böyle hissetmemiştim doğrusu. Ona baktığımı farkedecek korkusu ile onu seyre devam ederken kendi kendine bir şeyler mırıldandığını farkettim. Ne söylediğini gerçekten merak etmiştim. Belkide sevdiği kızın adını mırıldanıyordu olamaz mıydı? Ah Nerissa saçmala! İnsanlar sadece sevdikleri insanların isimlerini mırıldanmazlar. Kendilerine bir şeyler hatırlatırlar,şarkı söylerler. Bu kısa mırıldayışlarından sonra kalkıp bana doğru yürümeye başlamıştı adımlarıyla doğru orantılı olarak kalp ritmimde hızlanıyordu. Öyle hızlı atıyordu ki sanki dışarı çıkacaktı. Gelip "Merhaba" dedi önce sonra da oldukça kendine güvenli bir şekilde devam etti "Ben David Madison Palahniuk.Gryffindor üçüncü sınıf." İçimden 'evet seni şapşal adını biliyorum ve aynı binada olduğumuzun farkındayım' demek geçtiysede bir şey demedim ve sustum. Devam etti "Ahh sende Nerissa'sın. Gryffindor 3.sınıfsın dimi" dedi. Kafamı sallayıp onayladım. "Evet. Adım Nerissa. Ve evet Gryffindor 3. sınıf" beni tanıyor olmasına hiç şaşırmamıştım. Sonuçta aynı binadaydık. Konuşma burada bitsin ve gitsin istemiyordum. Sonuçta gelip kendisini boşuna tanıtmamıştı söyleyecek bir şeyleri olmalıydı "Sanırım bir şeyler söyleyeceksin. Devam et." dedim ve parıldayan gözlerimi ona diktim.
David Vincent

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Love of my life Empty
MesajKonu: Geri: Love of my life   Love of my life EmptyPtsi Şub. 18, 2013 2:31 pm

Eminim biliyordu bu söylediklerimi. Sorduğum soruya karşılık olarak kafasını sallayarak onayladı ve "Evet. Adım Nerissa. Ve evet Gryffindor 3. sınıf", dedi. Şaşırmamışa benziyordu. Haklıydı da. Gün içinde oldukça fazla karşılaşıyorduk. Ve bu beni mutlu ediyordu. Onu öylesine seviyordum ki, gün içinde onu görmediğim zaman uyuyamıyordum. Uyku bana ölüm gibi geliyordu. Evet platonik olduğum bir gerçekti ama bugün burada sona erecekti. Bilmiyorum beni kabul eder miydi. Fakat duygularımı söyleyecektim elinde sonunda. Ne olursa olsun diyordum. Her şeyi göze alacaktım. Nerissa bir şey söylememi bekliyor gibiydi. Kesinlikle fazla sürmeden konuşmama başlamalıydım. Yoksa cesaretim her zamanki gibi kırılacak ve bugün hüsranla bitecekti. İçimden sözlerimi seçiyordum. Sonuçta ilk konuşmamdı ve nazik olmak zorundaydım. Nerissa fazla düşünmeden "Sanırım bir şeyler söyleyeceksin. Devam et.", dedi. Bana bakıyordu. Cesaretimi tekrar topladım ve "Bak, aslında bu durum kesinlikle burada konuşulacak bir şey değil. Fakat biraz daha beklersem bütün cesaretim gidecek.",diyebilmiştim. İyi bir konuşma yaptığımı düşünüyor ve cesaretimi büyütüyordum. Nerissa bana meraklı gözlerle bakıyordu. Ardından "Senin için neler düşündüğümü tahmin ediyorsundur. Nede olsa gün içinde oldukça fazla göz göze gelmeye başladık. Bunu da fark etmişsindir. Bir muggle yazarın dediği gibi 'Seni seviyorum demek güzeldir ama, hissettirmek bambaşkadır'.",dedim. Ardından yüzüme küçük bir tebessüm ekleyerek devam ettim. "Fakat ben bu konularda başarılı değilimdir. Ondan dolayı sana sadece 'seni seviyorum' diyorum."
Nerissa D. Belhend

Nerissa D. Belhend

Gerçek Adı : Seliin.

Love of my life Empty
MesajKonu: Geri: Love of my life   Love of my life EmptyCuma Şub. 22, 2013 10:19 pm

Biraz düşündükten,derin bir nefes aldıktan sonra konuşmaya başladı söyleyeceklerini öylesine merak ediyordum ki kalbim yerinden çıkarcasına çarpıyor,ellerim titriyordu. Fakat bunları ona belli etmemeliydim. Ne söyleyeceğini az çok tahmin ediyordum ve çoktan gönüllü olduğumu düşünmesini istemiyordum. "Bak, aslında bu durum kesinlikle burada konuşulacak bir şey değil. Fakat biraz daha beklersem bütün cesaretim gidecek." deyiverdi. Nerede konuşulduğunun ne önemi vardı ki öyle ya da böyle zaten konuşulacaktı. Ha daha romantik bir yerde veya burada. Sonuçta söylenecek şeyler aynı kalacaktı ve değişmeyecekti. "Senin için neler düşündüğümü tahmin ediyorsundur. Nede olsa gün içinde oldukça fazla göz göze gelmeye başladık. Bunu da fark etmişsindir. Bir muggle yazarın dediği gibi 'Seni seviyorum demek güzeldir ama, hissettirmek bambaşkadır'." ve evet beklediğim itiraf geliyordu. Zaten hızlı atan kalbim kendini daha ne kadar hızlandırabileceğine dair bir deneme yapar gibi gittikçe daha da hızlanıyordu. Oracıkta düşüp bayılacaktım ki yüzüne bir gülümseme yükleyerek sözlerini sürdürdü "Fakat ben bu konularda başarılı değilimdir. Ondan dolayı sana sadece 'seni seviyorum' diyorum." Ve sonunda asıl söylenmesi gereken de söylenmişti. Şimdi sıra bendeydi. Eee ne söyleyecektim? Dilim her zaman olduğu gibi tutulmuştu. Bir şeyler söylemeliydim ama ne? Yüzüne şapşal şapşal bakıyordum. Aslında şaşırmamıştım zaten beklediğim bir şeydi. Derince bir nefes aldım ve ne söyleyeceğimi bilmeden lafa girdim "Sende farketmişsindir zaten yani seni sevdiğimi,bende seni seviyorum. Uzun zamandır." konuşmaya başlayana kadar oldukça heyecanlı olmama rağmen başladığımda heyecanım biranda gitmiş ve sanki ona yıllardır seni seviyorum dermişim gibi rahat davranmıştım. Bu iyi bir şeydi sanırım.
David Vincent

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Love of my life Empty
MesajKonu: Geri: Love of my life   Love of my life EmptyPtsi Şub. 25, 2013 11:14 pm

Sözlerimden sonra gayet rahatlamıştım. Hafiflemiş bir halde bakıyordum gözlerine. Gözlerine bakarken de birazdan bana söyleyebileceği kelimeleri aklımdan geçiriyordum. Karşımı çıkacaktı ? Umursamaz mı davranacaktı ? Yada sadece hayal ettiğim gibi karşılıklı olacaktı sözlerim. En son düşündüğüm şeyin olmasını çok fazla istiyordum. Önümdeki güzellik derin bir nefes aldıktan sonra "Sende fark etmişsindir zaten yani seni sevdiğimi,bende seni seviyorum. Uzun zamandır.", dedi. İçinde kuşların uçuşması böyle bir şeydi demek ki. Kendimi müthiş duygulara kaptırmıştım. Vücut ısım bir anda artmış, uykum gelmeye başlamıştı. Nerissa'nın bu kadar rahat davranması beni düşündürmüştü. İçimde küçükte olsa bir kuşku yaratmasına sebep olmuştu. Böyle sıkılmadan söylemesi beni daha çok mutlu etmişti, fakat onun ilk çıktığımı oluyorum diyede düşünmeden edemiyordum. Aslında bir çok kişi karşısındaki kızın geçmişini pek fazla merak etmez. Fakat benim en çok meraklandığım konular arasında yer aldığı kesindi.
Gözlerinin içindeki parıltıyı görebiliyordum. Bana bakarken ki hafif ve narin tebessümü, çok hoşuma gidiyordu. Kitabın hala elimde olduğunu fark ettim. Yan taraftaki uzun masanın üzerine fırlattım. Tekrar Nerissa'nın gözlerine bakmaya başladım. Ellerini tuttum, güzel sözlere hiç alışık değildim. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk defa söyleyecektim. Aslında uzun bir düşünmenin ardından benden anlamlı ve güzel bir söz bekliyor olmalıydı. Bende ona istediğini vermek isteyerek "Seni bir obur çocuğun pastayı sevdiği gibi seviyorum",dedim. Evet belki çok kötü bir cümleydi ama anlamlıydı sonuçta. Sözlerimin hemen ardından küçük bir kahkaha attım ve Nerissa'ya sarıldım. Artık o benimdi... Sadece benim.

Love of my life

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» No Music, No Life.
» A Beautiful Life.
» Is this real life or just fantasy?
» and i love her.
» true love.