AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

#occupygezi #occupyturkey

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Bartholomew
Vampir
Vampir
Bartholomew

RP Yaşı : 1259
Gerçek Adı : Cihan

#occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 03, 2013 4:52 pm

******çü olmam rahatsızlık veriyorsa, verdiğim rahatsızlıktan dolayı GURUR DUYUYORUM!
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 03, 2013 6:37 pm

Her gösteri grubuna giren PKK'lılar gibi burda da olaylar PKK'lılar yüzünden başlamış. Dün gidemedim ama burayla ilgili olan her şeyi öğrendim. Çoğu polis çocuklara biber gazı kullanmış, sert müdehalelerde bulunmuş. Zaten videosunu atmıştım, bu derece de terbiye yoksunluğu varmış. Nefret derecem ne düzeyde tahmin edemezsiniz.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 03, 2013 7:01 pm

Bir arkadaşımın ablası dün gece İzmit'te polis tarafından otobüse sürüklenmiş. Bir süre orada bekletip sonra herkesi tek tek alıp "darp yok" raporu imzalamışlar. Bundan sonra hepsini götürüp sabaha kadar dövüp, üzerlerinde izmarit söndürüp üstlerine gaz sıkmışlar. Sizi yarına kadar bırakmıyoruz demişler de zaten. Yakında biri bunları yaşamadıkça insanın inanası gelmiyor ama eyleme, yürüyüşe gidenler lütfen grup halinde duralım ve kötü durumda birini görünce yardım edebilecek birilerine haber ulaştıralım. Bu durumda polisi arayın demek isterdim ama ne yazık ki o en kötü seçenek oldu.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Katheryn S. Boryenka

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 03, 2013 8:32 pm

KÜÇÜK KIZIN O PANKARTI TUTAN ELLERİNİ ÖPERİM BEN. KOCA YANAKLARINI ISIRA ISIRA SEVERİM.

Bu da İzmir'den bir kare. Doğru söylüyolar:
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 03, 2013 9:04 pm

Yine yazacaktım bir şeyler ama buradan yazıp durmak kendimi göt gibi hissettiriyor. Pof.
Xealoth Stormrage

Gerçek Adı : Oğuz

MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 04, 2013 12:50 pm

Polislerin müdahalesinden önce Adana'da her şey gerçekten çok güzel gidiyordu. İnsan gibi sloganlarımızı atıyor ve yürüyorduk ne zaman ki biber gazı ve gaz bombaları havada uçuşmaya başladı o zaman kızıştı her şey. Ben yanımda 10-12 yaşında çocuklarla yürüdüm arkadaşlar nasıl bir insanlıktır bu çocuklara biber gazı sıkmak. Dün gece 23.00 sularında polis dört bir etrafımızı çevirip ortada bırakılan bizlere ölümüne biber gazı yedirtti. Biber gazından kaçmaya çalışan bizleri ise birer birer yakalayıp dövüyorlardı. Beni şamar delisi eden polisten bir vatandaşın Bruce Lee'i andıran bir tekmesiyle kurtuldum. Muazzam bir dayanışma var. Bizler Mustafa Kemal'in askerleriyiz.
Spencer Pearce
Hufflepuff Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Hufflepuff Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Spencer Pearce

RP Yaşı : 32
Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: #occupygezi #occupyturkey   #occupygezi #occupyturkey - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 04, 2013 7:47 pm

Arkadaşlar Eskişehir Orhan Gazi Tıp Fakültesinde olaylar sırasında yaralanan Ekincili arkadaşımız Ali İsmail Korkmaz beyin kanaması teşhişiyle yatıyor. Acilen ABRh(-) kan grubuna ihtiyaç vardır....

#occupygezi #occupyturkey

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2