AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

DİLORA'MA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

DİLORA'MA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 02, 2013 7:46 pm

Anastacia Bouviér demiş ki:
BENİM YAZIM DAHA GÜZELDİ. ÜSTELİK EN ÖNCE BEN KUTLADIM. EN BİRİNCİ BENİM. EN BİRİNCİYİM BEN. EN ÇOK BEN. SAKSI DEĞİLİM BEN!!1!!!!1!!!11!BİRBİR!!11

-cık. yazar hiç kıskanıp atarlanmadı Smile)))))-

Doğom günün kutlu olsun aşkitom, bebeyim. En çok beni seviyorsun, biliyorum Smile)))))))

Yok tamam. Aşsldkfş. Hepimiz birbirimizi seviyorus [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] AMA BEN HERKESİ DAHA ÇOK SEVİYORUM. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dığım gının kıtlı ılsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Afgfhgfj. Aşkım yaağ. Kıskanç aşkıığğm. In love
Doğum günümüz kutlu olsun asıl aşkığğm. Seni çok seviyorom. Manyak fgfhfgjh. BAKİYİM VALLA MANYAK.
O tahtaya yazdığın doğumgünü yazısını da çıkartıp çerçeveleticem valla bak. Nasıl mutlu oldum anlatamaaam. happy dance Aşkımsın ya, her şeyüm.
TIŞIKKIRLIR IŞKIM.

Katheryn S. Boryenka demiş ki:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
VATSABTAN DA KUTLADIM AMA BURDAN DA KUTLAMASAM RAHAT ETMİCEM LA

Diloş In love Bu takma ismi sana ben mi bulmuştum? Buraya yeni gelmiş, çok ağır bir ergenken isimlere "-oş" ekini getirmeyi pek severdim. Sana da öyle dememiş miydim? In love
Sonra, ismini karıştırıp sana Bilge dememiş miydim? Ya da tam tersi, Bilge'ye mi demiştim? xd siteye göz attığımda daha üye olmamışken, sen çarpıverdin gözüme. "Enee çok şirin bi kız la bu" diye düşünmüştüm. SONRA GELDİM. VE ŞAHİT OLDUM. Şindi hep beraber, kardeş kardeş geçiniyoz. Konuşamıyom sitedekilerle fazla bu sene sbs var diye. Ama bu yaz hepinizin numarasını alacağun, vatsabta kopacağuz. Senle de öyle fazla konuşamadık ama dünyalar tatlısı bi insansın biliyon demi? Hoşgörülü, düşüncelere karşı saygılı. Öğlen sana mesaj atarken yanına "İnşallah ilerde istediğin gibi Londra'da yaşarsın." diye yazıp, İngiltere bayrağı iliştirecektim ama yapmadım. Neden yapmadım bilmiyom. Geçenlerde de aklımdaydı Diloş'un doğum günü diye dün çıkmış aklımdan. Bugün uyandım böyle sabah sabah daha kalkmamışım, tavana bakıyorum. Ne vardı, ne vardı... Allah Allah, bugün ne vardı ya? "Aha bugün Dilara'nın doğum günüydü." dedim kahvaltıyı yaptım attım mesajı. Hattası, bu başlığı açmak istiyodum ama dedim hadi şimdi Bilge açmak ister falan o yüzden açmadım bekledim.

İYİ Kİ DOĞMUŞUN GÜLÜM. DOĞMUŞUN DA TANIŞMIŞIZ. NİCE YILLARA.
Hug
Heart
Ay canıııım. Senün Diloş'un olurun Damloooş. In love Telefonum bozuldu aslında zorla açmıştım. Açınca direk o mesaj geldi ve nasıl mutlu oldum inanamazsıın. In love
Valla ben de hatırlamıyom. *-* Bana öksümün adını demiştün sanurum. Adsfgfh. Vaynasını ne günlerdi laan. Ailemize öyle bi dahil oldun kii, çıkarsan çok pis üzülürüz diyim. keserun AĞAĞAĞAĞA. Siz böyle deyince mutlu oluyorum ama been. Çok sağol hayatııım, iyi ki varsıın. omg Sen şu SBS'yi geçiiir, seneye lisenin amına bile koruz! Afdhgfj. Canım yaaağ, yapmış kadar oldun sen dee.
İyi ki bizimlesi sen de Damlaaağ. Hani şuan aramızda en çöm olduğun içün -Kızlardan Caaan.sfdfgfh- diyorom. Senin de 1. yılın olazaaak -benim dündü ehehe- senin de doğumgününü kutluyo olucaas hem de en mükemmelinden. In love

Bastet Thomas demiş ki:
İYİ Kİ DOĞMUŞSUN KEDİ
DİLOŞ
DİLGEN NİN Dİ Sİ
TOTOŞ
MAL
AYRICA MEL
DİLGENİN ANA1 İ
HAYALİ YAN GOMŞOM
BEBEĞEM
keserun YA BENİMSİN YA KARA TOPRAĞIN keserun derdim ama bilge beni yerin 24746976 kat altına gömer

NEYSE

HEPİ BÖRTDEY TU YUU

İYİ Kİ
KEDİ DİYOSON BANAAĞ.
BİLİYOSUN KEDİ DİYEN İNSANLAAĞĞR >>> DSFFHGFGJH
DİLGENİN DİSİ OLMAKTAN GURURLUYUM!
GÖTOŞ
KOMŞO ÇOCOOO
CANOĞĞM.
GÖMER Smile))))))))) ASdfgfh.

MANDALİNAAĞ SU YUUUUĞ.

Charlotte V. Hawkman demiş ki:
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DİLARAĞĞĞĞĞ AŞKIIIĞĞĞM Cheerleader Cheerleader

TEŞEKKÜR EDİYOĞĞĞM ESÜN CAĞNIIĞĞĞĞĞĞĞM. llama llama

En son Melanie Phoenix tarafından Paz Haz. 02, 2013 10:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Bartholomew
Vampir
Vampir
Bartholomew

RP Yaşı : 1259
Gerçek Adı : Cihan

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 02, 2013 7:58 pm

Doğum günün kutlu olsun canım. İyi ki aramızdasın Very Happy
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 02, 2013 10:14 pm

Lorraine Petrawick demiş ki:
Doğum günün kutlu olsun canım. İyi ki aramızdasın Very Happy

Çok teşekkür ederiim Cihaaan. Very Happy İyi ki aranızdayım, tanıdım sizi. Smile
Vincenzio Geovanny
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Vincenzio Geovanny

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 02, 2013 11:12 pm

İnşallah da birbirimizi bırakmayız. Very Happy
Anthea Harrison

Gerçek Adı : iroletta

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 02, 2013 11:31 pm

Dilaram, meleğim, canım, bitanem, her şeyim. Son birkaç gün içinde yaşadığım ardı arkası kesilmeyen ve bir süre daha kesilmeyecek olan aksilikler beni bitirdi, gebertti. Ama bunlar olurken hep sizi düşündüm. Ailemizi, dostluklarımızı, bağlılığımızı, sevgimizi... Birlikte o kadar güzel şeyler yaşadık ara sıra düşünüyorum rüyada mıyım lan ben diye. O kadar harika ki gerçekliğinden şüphe duyuyorum bazen. Ama bu dostluk rüya olamayacak kadar canlı ve içten. Vatsap haricinde buradan da erken kutlamak isterdim ama önüme hep bir şeyler çıktı. Özür dilerim. Yarın mattan 0 alacağımı bile bile sana yazıyorum aşkım değerini bil bak. Wink)) Razz

İlk tanıştığımız günden beri senin canayakınlığın benim içimi ısıtıyor ve bunu çok seviyorum. Aslında daha yazacak sürüyle şey var ama pcden kalkmak zorundayım. Doğum günün kutlu olsun meleğim ve her şey dilediğince olsun. Ne olursa olsun hayallerine sıkı sıkı sarıl ve asla onlardan vazgeçme. Pes etmek yok. Beraber başaracağız. Hep birlikte olalım, seni çok seviyorum hayatım. In love
Holly Challenor

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 04, 2013 2:09 pm

Ya iki gündür giremiyordum siteye, geç de olsa dgko diloracım:))).)Smile))):99
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 05, 2013 7:54 pm

Anthea Harrison demiş ki:
Dilaram, meleğim, canım, bitanem, her şeyim. Son birkaç gün içinde yaşadığım ardı arkası kesilmeyen ve bir süre daha kesilmeyecek olan aksilikler beni bitirdi, gebertti. Ama bunlar olurken hep sizi düşündüm. Ailemizi, dostluklarımızı, bağlılığımızı, sevgimizi... Birlikte o kadar güzel şeyler yaşadık ara sıra düşünüyorum rüyada mıyım lan ben diye. O kadar harika ki gerçekliğinden şüphe duyuyorum bazen. Ama bu dostluk rüya olamayacak kadar canlı ve içten. Vatsap haricinde buradan da erken kutlamak isterdim ama önüme hep bir şeyler çıktı. Özür dilerim. Yarın mattan 0 alacağımı bile bile sana yazıyorum aşkım değerini bil bak. Wink)) Razz

İlk tanıştığımız günden beri senin canayakınlığın benim içimi ısıtıyor ve bunu çok seviyorum. Aslında daha yazacak sürüyle şey var ama pcden kalkmak zorundayım. Doğum günün kutlu olsun meleğim ve her şey dilediğince olsun. Ne olursa olsun hayallerine sıkı sıkı sarıl ve asla onlardan vazgeçme. Pes etmek yok. Beraber başaracağız. Hep birlikte olalım, seni çok seviyorum hayatım. In love

İrömüm, çokolatam, Aristo'm, yavrum, dönyam. Hepimizi bitirdi, gebertti farkındayım bidağneem. Ben de sizi her zamanki gibi düşündüm. Zaten hep aklımın bi yerindesiniz yani. Mesela Iron Man afişlerini gördükçe seni daha da anımsayıp AĞAĞAĞAĞ yapıyorum falan. Güzel şeyleri birbirimiz sayesinde yaşadık. Cidden en mükemmel yazımı yaşadım, okul varken çoğu zaman ergen olduk falan ama ergenliği bile güzel yaşadık. Afgfghj. Taam ağladık, moralimiz bozuldu falan ama hep yanımda olduğunu bildim meselaa. Aynı şekilde ben de sana hep söz verdim yanındayım diyee, öyle de olacak. In love TELEFON BOZULMAYAYDI SANA DAHA YARDIRCAKTIM AŞKO. AMA İŞTE. Smile) Mattan kaç aldın? O.O

Ben de ilk tanıştığımızdan beri sıcacık buluyorum seni biliyosuun. Böyle Londra akşamlarının vazgeçilmezi sıcak çikolata gibi. In love YAZAR HER AKŞAM LONDRA'DA ÇAKTIRMAYIN Wink)) Negzel dedin, pes etmek yok. Ne olursa olsuun birlikteyiz ve biz yapacağız. SANA SENİN FOTONU ARMAAN EDİYOM. DİMDİK DURANI. O KONUŞMAMISI BİLİYOSUN. Wink)
Ben de seni çok seviyorum hayatıım. Tahmininden daha fazlağ. :3

Holly Challenor demiş ki:
Ya iki gündür giremiyordum siteye, geç de olsa dgko diloracım:))).)Smile))):99

Olsun Sanem aşkım. In love Gördüğün gibi ben de bugün cevap yazabildim anca. Düşünmen yeteeer, çok teşekkür ederiim. In love
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 05, 2013 10:17 pm

emsi (yazar mc demek istedi) belalı sana hediye olsun diye 3'ünde yayınladı ha djsnds

https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 05, 2013 10:21 pm

Celia Marlow demiş ki:
emsi (yazar mc demek istedi) belalı sana hediye olsun diye 3'ünde yayınladı ha djsnds

Ayıbediyon, aradı beni dedi Dilora doomgünün içingelsin bu şarkıığ, dedi attı bunu. Wink) Ben de bi artizlikler tabii.. dedim Mayli ya ne gerek vardı falaan. Smile

Afgjhhkj.
Nicolas Joseph Bowie
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Gerçek Adı : Ollivander Bey

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: DİLORA'MA   DİLORA'MA - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 06, 2013 5:49 pm

-,- Miley de kimmiş. Very Happy Bak şindi ben sana bi şarkı göstercem Dilaraaa

DİLORA'MA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2