AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

May We Meet Again

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Emerald Jade Myers
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Emerald Jade Myers

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Yağmur

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

May We Meet Again Empty
MesajKonu: May We Meet Again   May We Meet Again EmptyÇarş. Şub. 08, 2017 2:54 am

Sevgili Dante,
Hiç insanların üstüne üstüne geldiğini hissediyor musun, hemde neredeyse kimsenin umurunda bile değilken. Son zamanlarda kendimi fazla sorunlu hissediyorum. Bazen derslere bile odaklanamıyorum, bilirsin bu benim için neredeyse imkansız bir durum. Seni görmek istiyorum, sanırım fazlasıyla özledim. Keşke sende burada olabilseydin. Yarıyıl tatilinde belki yanına gelirim, ne dersin? Hem yanımda bir misafir de olabilir bu sefer. Antonije'e senden bahsettiğim andan beri seni tanımak istiyor, biliyorsun. O diğerleri gibi değil, seni yargılamaz, suçlamaz veya dışlamaz. Onu tanımanı gerçekten çok istiyorum. Mükemmel biri, ama sen bunu zaten biliyorsun. Yazdığım her mektupta ondan bahsediyorum sonuçta.
Düşes son zamanlarda sürekli fotoğrafının olduğu çerçeveyi deviriyor ve yanına kıvrılıp yatıyor. Sanırım seni özleyen sadece ben değilim. Seni gerçekten çok özledim Lucien. Bana yolladığın kitapların hepsini okudum, Muggle'ların hayal gücü gerçekten inanılmaz olabiliyor. Sanki bizim varlığımızdan, bilinçaltlarında, bir şekilde haberdarlarmış gibi... Ayrıca, yeni senaryonun taslağına bayıldım! Tamamını okumak için sabırsızlanıyorum.
Sevgiler,
Sarışın İlham Perisi

Emerald Jade Myers
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Emerald Jade Myers

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Yağmur

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

May We Meet Again Empty
MesajKonu: Geri: May We Meet Again   May We Meet Again EmptyÇarş. Şub. 08, 2017 11:33 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Esther ile birinci sınıftan minik bir kare. Güzel günlerdi, sona baya uzaktık... Hug

May We Meet Again

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Meet The Ashley..
» Nice to meet you.