AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

hawthorne, ima

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ima Hawthorne
V. Sınıf
V. Sınıf
Ima Hawthorne

RP Yaşı : 15

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

hawthorne, ima Empty
MesajKonu: hawthorne, ima   hawthorne, ima EmptyPaz Şub. 19, 2017 10:16 pm

Ad-Soyad: Ima Hawthorne
    Diğer karakterleriniz: ---
    Sınıf: Beş

Karakteriniz

1. Kan Durumu: Muggle doğumlu anne, safkan baba.
    2. 3 Kelime: Yalnız, şüpheci, pragmatist.
    3. Fobiler: Başka birisine bağlı olmak, ister maddi ister duygusal bir anlamda.
    4. 3 Soru: Bu soruları karakterinizin ağzından cevaplamalısınız.
    a. Düşmanınız bir uçurumun kenarında ve düşmek üzere olsaydı ne yapardınız?
    Ahlak pusulam kimi vakit çalkantıda olabilir, bunu kabul edeceğim. Ancak kimsenin ölümünü sessizce izleyebileceğimi zannetmiyorum. Güzel olan, düşmanımın bunu bilmiyor oluşu. Kendisini eninde sonunda kurtarırdım, evet. Ancak düşmanımın emine çıkmadan önce iyice terleyeceğinden emin olabilirsiniz--yaptığı her hatayı kabul ettirip salaklığını dünyaya ilan edişine şahit olmadan elimi uzatmazdım.
    b. SBD sınavındasınız ve önünüzde oturan en yakın arkadaşınız hazırladığı büyülü kopya parşömenini yere, önünüze düşürdü. Gözetmen profesör kopyanın size ait olduğunu sanıyor. Ne yapardınız?
    Dürüstçesi? Bir en yakın arkadaş edinebilmiş oluşuma hayret ederdim. Daha dürüstçesi? Eğer olay, ikimizden birinin suçlanacağı noktaya geldiyse kendimi kurtarırdım.
    c. Risk budur?
    5. Güçlü: Biçim Değiştirme.
    6. Zayıf:  Karanlık Sanatlara Karşı Savunma.
    7. Hangi Bina: Slytherin. Neden? Kötülük uğruna kötülüğün peşinde değil ve bazen içten içe, daha iyi bir insan olmak istiyor ama günün sonunda Ima, kendi çıkarlarını daima öne koyacak. İsteklerini elde etmek için kullanabileceği arka yolları ve kestirmeleri, spot ışığından uzakta sahte iltifatları, şantajı ve manipülasyonu, başka herhangi bir binaya evim diyebilmek için fazla iyi öğrenmiş.
Seçmen Şapka
Dungeon Master
Dungeon Master
Seçmen Şapka

RP Yaşı : Aranızda "Hogwarts: Bir Tarih" okuyan kimse yok mu?

hawthorne, ima Empty
MesajKonu: Geri: hawthorne, ima   hawthorne, ima EmptySalı Ağus. 27, 2019 11:46 am

Slytherin v. sınıf

hawthorne, ima

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası