AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Koike Chisa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Koike Chisa
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Koike Chisa

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Zeynep

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Koike Chisa Empty
MesajKonu: Koike Chisa   Koike Chisa EmptySalı Nis. 07, 2020 4:09 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Koike Chisa.
Diğer karakterleriniz: Yok.
Sınıf: VII.

Karakteriniz

1. Kan Durumu: Muggle Doğumlu
2. 3 Kelime: Dürüst, vefakar, uyumlu.
3. Fobiler: İhanete uğramaktan çok korkuyor.
4. 2 Soru: Bu soruları karakterinizin ağzından cevaplamalısınız.
a. Düşmanınız bir uçurumun kenarında ve düşmek üzere olsaydı ne yapardınız?
Kurtarırdım. Ne olursa olsun, bana ne yapmış olursa olsun kimse böyle bir durumda terk edilmeyi hak etmez.
b. SBD sınavındasınız ve önünüzde oturan en yakın arkadaşınız hazırladığı büyülü kopya parşömenini yere, önünüze düşürdü. Gözetmen profesör kopyanın size ait olduğunu sanıyor. Ne yapardınız?
Arkadaşımı ele vermek istemezdim. Muhtemelen kopyanın bana ait olmadığını anlatmaya çalışırken korkudan ve çaresizlikten ağlamaya başlardım. Arkadaşımın dürüstçe suçunu kabullenmesini beklerdim.
5. Güçlü: Tılsım (T)
6. Zayıf: İksir (İ)
7. Hangi Bina: Hufflepuff Neden? Chisa pek kendine güveni olan bir büyücü değildir. Arkadaş canlısıdır. Hırstan ve rekabetçi ortamlardan nefret eder. Herkesle iyi anlaşabilmek onun için önemlidir. Muggle doğumlu olduğu için diğer büyücüler ile yarışamayacağına dair bir inanca sahiptir. Bu yüzden olabildiğince karmaşadan uzak, sakin bir öğrencilik geçirmeyi arzulamaktadır. Ona en uygun binanın Hufflepuff olduğunu düşünmektedir.

Koike Chisa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası