AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Caim Belserion İlan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Caim Belserion
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Caim Belserion

Gerçek Adı : b.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Caim Belserion İlan Empty
MesajKonu: Caim Belserion İlan   Caim Belserion İlan EmptySalı Mayıs 12, 2020 11:38 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Özet;;

Okuldaki başarısı ve etrafına yaydığı saygınlık sayesinde Belserion ailesinde muhtemelen dışlanmayan tek kişi Caim. Oldukça hırslı, efor sarf etmeden yaşıtlarından iyi olmayı başarabilen nadir bir büyücü. Nitekim olaylar bu kadar basit değil. Caim bir kaç yıl önce yanlış giden bir büyü nedeniyle ya da birisi tarafından güçlü bir hafıza büyüsüne maruz kaldı. Aklında hatırlamayadığı ve gün geçtikçe içini kemiren bir isim var nitekim ne arkadaşları ne de ailesi ona bu ismin kim olduğunu söylemeye gönüllü değil.

Karakter;;

Caim oldukça hırslı, atik ve eğlenceli bir tiptir. Kime karşı nasıl davranacağı, hangi kelimeleri seçeceğini ve insanlara istediklerini söyleme sanatını iyi bilir. İnsanları ikna etmeye manipülasyon olarak bakmaz, bir liderlik vasfı olarak görür. Derslerinde iyi olmasının nedeni doğuştan büyü tarafından sevilen bir ailede doğmuş olmasıdır. Genelde eğlence ortamlarının parlayan yıldızı olsa da bazı zamanlarda ona bir takım hatırlayamadığı anıları anımsatan olaylar karşısında nedensiz yere agresifleşebilir.

Kurgular;;

the boy who forgot his dearest; Caim'in önceden bir şeyler yaşadığı, nitekim şu an ikisinin de hatırlamadığı bir sevgilisi vardı. Muhtemelen ailesi tarafından yapılan bir büyünün etkisinde ikisi de geçirdiği tüm zamanları unuttular ve artık iki yabancı gibiler. Yine de ara sıra kaderi anımsatan karşılaşmaları, açıklayamadıkları ani yakınlaşmaları olacak.

party animals; Caim'in her saniye zihnini zorlayan hafıza büyüsünden kurtulmasının tek yolu, dans etmek. Genelde babasından kalan mirası gizli partiler vermek için kullanıyor ve bu partilerde ona eşlik edecek, bina fark etmeksizin, eğlenceli kişiler arıyorum.

spy; Caim'in kimi unuttuğunu bir şekilde bilen fakat kendi iyiliği için söylemeyen bir arkadaş istiyorum. Bu arkadaş ile çoğu zaman dertleşecek, geceleri astronomi kulesinde bir kaç yudum kaymak birası eşliğinde ortada garip bir olay yokmuş gibi davranacaklar.

weird encounter; Caim'in arada sırada geçirdiği sinir krizleri genelde kimsenin dikkatini çekmeyecek yer ve zamanda gerçekleşir, nitekim onu bu halinde tesadüfen görmüş, yardım etmeye çalışırken elini yüzüne bulaştıran bir isim arıyorum. Tercihan kendi halinde, masum birisi fakat Caim'in bu sırrını bildiği için özel bir ayrıcalığı olacak.
Maximillian Gutierrez
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Maximillian Gutierrez

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : m

MesajKonu: Geri: Caim Belserion İlan   Caim Belserion İlan EmptySalı Mayıs 12, 2020 12:19 pm

Okula kaçak eşya sokmak için aranılan isim Max senin partilerin içinde sürekli temas halinde olduğun biri olabilir. Okulda istediğin parti olsun bir baykuş kadar uzaktayım. 😏
Caim Belserion
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Caim Belserion

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Caim Belserion İlan   Caim Belserion İlan EmptySalı Mayıs 12, 2020 3:26 pm

Seni bro kategorisine ekliyorum o halde afro
Spencer Everhart
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Spencer Everhart

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Caim Belserion İlan   Caim Belserion İlan EmptySalı Mayıs 12, 2020 3:39 pm

Ama burda bana göre bir şey yok galiba. Neyse burada da bir yere sıkıştır beni.
Caim Belserion
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Caim Belserion

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Caim Belserion İlan   Caim Belserion İlan EmptySalı Mayıs 12, 2020 3:47 pm

weird encounter?
Vincent L. Hoffman
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Vincent L. Hoffman

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : m

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Caim Belserion İlan   Caim Belserion İlan EmptySalı Mayıs 12, 2020 3:54 pm

Olabilir tabi. Vincent için konuşmak gerekirse kendini beğenmiş artistin teki. Bu başlıkları rahat bırakmayacağım😏

Caim Belserion İlan

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Kaliya | İlan
» diana belserion | ilan
» Brier L. Oswald İlan
» İlan Panosunun Kullanımı
» Leanna ilan.