AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Önerileriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Önerileriniz - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 12:47 pm

Bence Diagon yolundaki hayvanlara eklenebilecek iki hayvan daha var. Öğrenciler Hagrid'in ejderhası ve dev örümceği gibi hayvanlara sahip olabilirler, ancak bunu profesörlerin bilmemesini sağlarlar falan. Hem rp yazarken çok hoş kurgular ortaya çıkabilir bu vahşi hayvanlarla. Diagon yolunda alışverişi yapılır, profile geçer ama kurgularda profesörlerin, görevlilerin hatta bazı öğrencilerin bile bu hayvanlardan haberleri olmaz. Smile
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 5:03 pm

Bu tür hayvanları beslemek, evcilleştirmek zordur. Bir öğrencinin böyle bir hayvana sahip olması kurguda absürd olur. Ancak bir yetişkin, bir kurgu kararlaştırılırsa böyle bir hayvana sahip olabilir. Bu yüzden mümkün değil. Fakar Diagon Yolu yakında yenilenecek, uygun evcil hayvan önerileriniz varsa alabiliriz. Smile
http://vioreluna.deviantart.com/
Aphrodis Audrey Phyllis

Aphrodis Audrey Phyllis

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Çisem

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 1:31 pm

Sitede rp puanlaması denen bir sistem var. Aynı zamanda Rp Defteri denen bir sistem de açılmış. Bu ikisi birleştirilse herkes için daha kolay olmaz mı? Yani demek istediğim, adminler dönem sonunda mesajlara tek tek bakarken çok zorlanacaklar. İnsanlar tüm rplerini Rp Defteri'ne yazsın. Dönem sonunda o başlıklar incelenerek herkese puan verilsin. Daha kolay olacağına eminim. Kendi sitemde Rp Defteri'ne benzer sistemi bunun gibi bir sebepten oluşturmuştum çünkü, burada da çok işe yarar ^_^
Aphrodis Audrey Phyllis

Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek Adı : Çisem

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 8:54 pm

Flood gibi olacak ama bir şey daha var da. Sitenin genişliği biraz düşürülebilinir mi acaba? Mesaj kısmı çok geniş ve rplerde görüntü biraz kötü oluyor o yüzden. Enine çok uzun, boyuna çok kısa oluyor, normal boyuttaki bir rp bile olsa.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 20, 2012 3:16 pm

Rp Defteri hakkındaki öneriniz diğer adminlerle konuşalacak.
Ve sitenin genişliği bir miktar daraltıldı, sitenin panosu genişlikten etkilenmeyecek hale geldiğinde daha çokta daraltılabilir. Önerileriniz için teşekkürler. ^_^
http://vioreluna.deviantart.com/
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Esin the first.

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyCuma Tem. 20, 2012 6:28 pm

Profile Ünlü kısmı eklenebilir. Belki siz gerek görmeyebilirsiniz ama ünlü listesini tarayıp hangi ünlüyü kullanıyormuş şeklinde bir araştırma özellikle kalabalık sitelerde biraz zor oluyor, özellikle psciler için. Size kalmış tabi.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 21, 2012 4:50 pm

Güzel bir öneri. Diğer adminlerle konuşulup, değerlendirilecektir. Smile Teşekkür ederiz:)
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyC.tesi Tem. 21, 2012 4:54 pm

Bu sitede chat bölümü olabilir. Rp dışı konuşmalarımızı hızlandırabilir. Sohbet bölümünü bu şekilde bir şeye çevirebilirsiniz.
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 23, 2012 3:33 am

Öneriniz için teşekkürler, sitemize chatbox eklendi. Smile
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 23, 2012 5:59 pm

Öğrenci olan üyelerin profillerine Ders puanı bölümü açılarak ve Profesörlerin vereceği puanlarla sene sonu en iyi öğrenci olarak seçilebilir.
Amy Patrice Olvia

Amy Patrice Olvia

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Naz

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 23, 2012 8:10 pm

Profesör grubunun renginin değişmesini öneriyorum. Çok renksiz kalıyor ve bazen banlanan üyelerle ayırt etmekte zorluk çekiyorum. Site zaten koyu renk tabanlı olduğu için, biraz daha farklı olabilir diye düşünüyorum.
Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

Gerçek Adı : Esin the first.

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 23, 2012 9:29 pm

Şimdi bunlar tamamen benim görüşlerim, illa yapın aman falan demiyorum.
Şu soldaki şeyler biraz daraltmamış mı siteyi? Yani onların eklenmesini istiyorsanız portal tipi bir şey yapılabilir, kapı deniyordu sanırım widgetlerden diye hatırlıyorum ama uzun süredir panel kullanmadım emin değilim. Böyle bi' rpler daralmış, site daralmış, tuhaf olmuş yahu.
Saygılar, sevgiler.
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 23, 2012 9:31 pm

Sana kesinlikle katılıyorum. Ne bileyim ben alışamadım onlara. Bende önerecektim, önce davrandın.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 24, 2012 5:42 pm

Forum Oyunları'na Ünlü Puanlama, En Son Hangi Filmi İzledin, En Son Hangi Kitabı Okudun gibi oyun başlıkları açılabilir Smile Tam olarak bakmadım ama, belki bu oyunlardan biri olabilir sitede. Smile
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Gerçek Adı : Julius Caesar

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Önerileriniz   Önerileriniz - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 24, 2012 6:16 pm

Amy Patrice Olvia, site açıldığından beri Profesör rütbesinin rengi aynı ve şimdiye dek başka bir şikayet gelmedi, bu yüzden rengi aynı kalmaya devam edecek.

Katherine ve Isaac, bu konuyu düşüneceğiz.

Aleksandra, istediğin türde başlıklar açıldı bile. Smile Teşekkür ediyoruz.

Önerileriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Similar topics

-
» Önerileriniz
» Önerileriniz
» Önerileriniz
» Önerileriniz
» Önerileriniz