AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Fantastik Yaratıklar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 12:10 pm

Gerek yok. Rütbeniz veriliyor.
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 10, 2012 12:39 am

Karakterinizin Adı: Sophie Anastasia Hunter
Yaşı: 20
[b]İstediğiniz Rütbe: [i]Kurt Adam

Örnek Rp: "Hayat ne kadar garip değil mi Sophie, her şeyin bir karşılığı var. Benden aldıklarını sana ödetemeyeceğimi mi sanıyordun? Cevap ver Sophie, çektiğin acıları anlat bana. Söyle hadi çığlık at! Acının zevkini yaşamak istiyorum Sophie! Gözlerime bak ve gör bunlar aptal zihninin hatırlayacağı son şeyler olacak." Ağlamak zayıflıktır. Çığlık atmak ödleklik. Kafa tutmak ahmaklık. Kaçmaya çalışmanın faydası yok. Sesindeki tiksindirici ton öldürme arzumu tetikliyordu fakat bulunduğum durumda bununda faydası yoktu. Yaptığım her şeyin karşılığı... Sahi ben ne yapmıştım ki? Ben dünyaya gelmekle en büyük hatayı yaptım galiba. Ödeyebileceğim tek bedel buydu. Gerisi kaderin cilveleri sadece. Cilve? Hayır kaderin soktuğu kazıklar. Cilve fazla kibar ve durumu anlatmaya yetecek bir kelime değil. Evet, ne yapmıştım ben? Doğduğum anda diğer bebeklerden ayrıydım. Diğer insanlardan. Yaşadığımız dünya öyle garip ve bilinmezliklerle dolu ki.. Huzur bulmak için izlediğimiz o ormanlar neleri gizliyor bir bilsek.. Farklıydım, bu gurur duyulacak bir şey mi? Emin değilim. Yani evet bir çok imrenilecek özelliğiniz var ama bunun yanı sıra öyle bir kişiliğiniz daha var ki nefret edilesi, ölümcül. Nefes, yıllanmış öfke kokan nefesi. Gözlerindeki öfke. Hayat gariptir. Çok garip. Ondan aldıklarım, evet onun bir çok şeyini aldım ben. Onun yaşama sevincini aldım ben. Peki ya o? O benim yaşama sevincimi, yaşama sebebimi, o benim her şeyimi aldı. Her şey karşılıklı ha? Bunun karşılığı yok, hayır. Kafamı yavaşça kaldırdım. Aslında gözümü kırpmaya bile takatim yoktu ama zayıflık benim karakterim değildi. Dudaklarıma zayıf bir gülümseme yerleştirdim, ağzımdaki kanın tadı iyice yayılıyordu. Oturduğum iskemleden dolayı bana tepeden bakıyordu. Hareketliliğimi görünce kafasını eğdi tek nefes boşluk vardı aramızda.Lakayit bir gülümsemeyle " Sen bitik bir adamsın John, bedel ödemek ancak senin yapabileceğin bir iş benim değil. İntikam, intikam.. Ahh John onu görmeliydin! Yalvarıyordu, bana YALVARIYORDU! Onu öldürmemem için!" Son cümlelerimi acının etkisiyle fısıldayarak söylemek zorunda kaldım. Üzerimde denediği büyüler beni kıvrandırıyordu, bende çığlık atmak istiyordum beni öldürmesi için ama hayır. Bedeller.. Evet bedeller diyorduk, birisi, bir varlık neden yaşadığı için bedel ödemek zorunda kalır ki? Hayır, bu olmamalı. Bağırdığı büyülerin arasında çığlıklarımı duymak istiyordu sadece, gözü dönmüştü, ben sadece çığlıklarımı kahkahaya çeviriyordum oysaki.. Sessizliğin içinde kahkahalarım bir süre daha yankılandı. Dinledi, dinledi, dinledi ve sonunda bitap bir halde o ağlamaya başladı. Üzerimdeki büyü çok sağlamdı ellerim kollarım hareket edemiyordu. "Neden?" Neden mi?! "Sen, her şeyin suçlusu sensin. Bedel ödemesi gerekende sendin ama sadece o gün şanslı günündü, o kadar John. Sadece şanslıydın." Sözlerim öfkesini körüklüyordu. Ayağa kalktı asasını son bir kez daha bana doğrulttu büyülü sözler bedenime değmeden önce tek düşünebildiğim oydu. Sadece o, baştan sona. Nihai sonda yüzümdeki arsız gülümseme hiç silinmedi. Karanlık, beyazlık karar vermesi güç. Görmek istediğin sadece..
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Cresseda Kleinfelter

Cresseda Kleinfelter

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 10, 2012 1:14 am

Rütbeniz veriliyor.
Eric Northman

Eric Northman

RP Yaşı : 333
Gerçek Adı : Tuana

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 11, 2012 8:09 pm

Kullanıcı Adı: Eric Nortman
İstediğiniz Rütbe: Vampir
Örnek Rp: Diğer karakterim Elizabeth Nomad Morgan, yazmama gerek var mı? Smile
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 11, 2012 8:13 pm

Rütbeniz veriliyor. Smile
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 26, 2012 6:25 pm

Karakterinizin Adı:Daniel Sullivan
Yaşı:50
İstediğiniz Rütbe:Vampir
Örnek Rp: Elliot John Dubenich yan karakter
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 26, 2012 6:41 pm

Rütbeniz verildi. Smile
http://vioreluna.deviantart.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 03, 2012 7:10 pm

Benim soyum kurtluktan geliyo şimdi, bi de kurgu yaptık Danielilen. Brlki kabul olur diye başvuruyorum sonuçta hem profesör hem kurt oluyoğr. [bknz: Sophie'de kuzenim olur kurguda. O.o] Belki kabul edilir diye başvuruyorum efenim, umarım olur. Irk gibisinden.

Karakterinizin Adı: Melanié Phoénix.
Yaşı: 15
İstediğiniz Rütbe: Kurtadam.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 04, 2012 3:00 pm

Sırana kurtadam olarak işliyorum ancak konuştuğumuz gibi gizli tutman gerekiyor. Eğer bir profesör ya da müdür öğrenirse direkt okuldan atılırsın. Very Happy
Brian Walters

Brian Walters

Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 17, 2012 3:51 am

Kurguma göre asırlardır yaşayan bir vampir olacak ve sonunda okula gitmeye karar vermiş. Hem öğrenci hem vampir kabul edilebiliyorsa diye başvuruyorum Smile

Karakterinizin Adı: Damon Salvatore
Yaşı: 1000+
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 17, 2012 3:23 pm

Malesef sitemizde öğrenciler kurgu gereği vampir olamıyor. Eğer istiyorsanız ayrıca bir yetişkin karakter açabilirsiniz. Smile
http://vioreluna.deviantart.com/
Brian Walters

Brian Walters

Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 17, 2012 5:07 pm

Teşekkürler bilgi için Smile
Christen Austen

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 19, 2012 8:45 pm

Karakterinizin Adı: Christen B. Clarkson
Yaşı: 17 -yenidönüştürülmüş.-

Öbür üyeliğim Melanié. Razz
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Gerçek Adı : Julius Caesar

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 19, 2012 8:52 pm

Rütbeniz verildi. Smile
Maria Sparrow

Maria Sparrow

RP Yaşı : 498

MesajKonu: Geri: Fantastik Yaratıklar   Fantastik Yaratıklar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 25, 2012 1:57 am

Karakterinizin Adı: Harmony Aqua Sparrow
Yaşı: Normalde yirmi yaşında gözüküyor ama gerçekte bir üç yüz vardır, saymayı bırakalı çok oldu. Very Happy
İstediğiniz Rütbe: Denizkızı & Korsan (Adminlerden biri ile bu konu hakkında görüştüm, Denizkızı'nın anında bir de Korsan yazacak.)
Örnek Rp: Diğer karakterlerim Aleksandra Targaryen ve Bellamarine A. Valentine.

Fantastik Yaratıklar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Similar topics

-
» Fantastik Yaratıklar
» Fantastik Yaratıklar
» Fantastik Yaratıklar
» Fantastik Yaratıklar
» Fantastik Yaratık Başvuruları