AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Johnny Dillinger

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyC.tesi Mart 12, 2011 9:27 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ABD'nin Indiana eyaletinde doğmuştur. Annesi zengin İngiliz kökeninden gelirken babası ABD’nin soylu ailelerine yakın olmuştur. Dillinger ailesi sayfan büyücülerdir. John tam bir soylu gibi yetiştirilmiştir. Fakat o her zaman buna karşı çıkmıştır. Eğlenceyi seven , deli dolu , uçuk kaçık bir genç olmak istemiştir ve bu yüzden ailesiyle sorunları olmuştur. Fakat ailesi bunları kabullenmiş ve sorunu çözmüşlerdir.

11 yaşında evlerine gelen bir mektupla okula başlamıştır. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na başlamıştır. Okula gittiği ilk gün meraklıca etrafa bakınmış ve buranın gizemler ile dolu olduğunu düşünmüştür. Seçmen şapka John’u yerleştirirken hiçte zorlanmamıştır. Seçmen şapka onu SLYTHERİN’e yerleştirmiştir. O günden sonra dostları ve düşmanları olmuştur. Dostlarına değer vermiş, düşmanlarına saygısını esir etmeden onları alt etmek için hep savaşmıştır. Hogwarts'ın en gözde öğrencilerden olmuş ve okulunu en iyi derecede bitirmiştir.

John 15 yaşındayken iyilik ve kötülük savaşında annesi ve babası ölmüştür. 15 yaşında hayat ile baş başa kalmıştır. Sihir dünyasından uzakta kalmak isteyen John muggleların arasına karışmıştır. Muggle dünyasında da tanınan Dillinger ailesi, John’nun muggleların arasında daha rahat yaşamasını sağlamıştır. Okulun olmadığı zamanlar barlarda çalarak ün sahibi olmuştur. Bir ajans sayesinde oyunculuk ile kariyer sağlamıştır. Fakat oyunculuk ve müzisyenliği hobi niyetine yapmaktadır. 2 senedir Bakanlıkta çalışmaktadır.

Sihir Dünyası’nda da Sihir Bakanı olarak iş hayatına atılmıştır. Bunu yaparken henüz 26 yaşındadır. En genç Sihir Bakanı ünvanına sahiptir.

Dillinger ?

* Kurnazdır
* çabuk sinirlenir
* Keskin bir zekaya sahiptir
* Disiplinlidir ve disiplini sever.
* Çeviktir
* Safkan olmaktan gurur duyar
* Karanlık büyü yapmakta ve karanlık büyülere karşı savunmada iyidir.
* Az da olsa romantiktir.
* Zengin bir aileden gelmektedir.
* Çok az serseri ruhludur
* Bayanlara karşı kibardır.

Sevdikleri:

* Hızlı Arabalar
* Viski ve İçkiler
* Silahlar
* Kadınlar ve Çocuklar
* Büyüler Ve Lanetler
* Kulaga hoş gelen her türlü müziği dinler
* Kitap okumayı sever

Sevmedikleri:

* Yalan söyleyenler
* Kendini küçük düşürenler

Icon:
Spoiler:

2 icon:
Kurgu
:

En son John Dillinger tarafından Paz Şub. 05, 2012 4:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Percy Zac RBen

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Mert

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyC.tesi Mart 12, 2011 10:10 pm

Arkadaş olmak isteyenler:

Ad-Soyad: Percy Zac RBen
İkon: İcon bulmaya üşendim Very Happy
Kurgu: Yakın arkadaş olsunlar işte
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPaz Mart 13, 2011 7:30 am

~Rose Dillinger ~
Biricik kızım, meleğim ve her şeyim. İlk doğduğun gün baba olacağım için heyecan yapmış ve neredeyse bayılma eşiğine gelmiştim. İyi ki yanımda dostlarım vardı. Onlar olmasa bayılacak ve bebeğimin doğum saatini kaçıracaktım. Her geçen gün daha da güzelleşiyor ve yaşamam için bir sebep oluyordu. Hele yürümeye başladığı ilk gün ve ilk kelimelerini ağzından çıkarttığı gün. O kadar tatlıydı ki. Ve 11 yaşına geldiğinde zamanın su gibi geçip gittiğini anlamak hiçte zor olmadı. Zaman su gibiydi ve bizde içinde yüzen balıklar idik. Amié ile yaşadıklarımızı genellikle Rose yansıtmazdık. Hala da öyle yansıtmıyoruz. Her ne olsa da o ikimizin kızıydı ve ikimize de muhtaç idi. Ve şimdi 14 yaşında ben ise yavaş yavaş yaşlanıyorum. Kızım ise hayata yeni adımlar atarak başlıyor bebek iken attığı ilk adımlar gibi. Hayatı boyunca ona destek olacaktım. Bu benim kızıma olan işimdi ve bu iş her şeyden önemliydi.Beni hiç bırakma olur mu? Seni seviyorum bebeğim! ♥♥

~ Clary Bernstein ~
Leonardo Bernstein'ın kızı Clary. Hayatta en önem verdiğim kişilerden biri. Leonardo'nun ölümü beni çok etkilemişti. Çünkü; Leonardo benim babam gibi biriydi. Hep bana destek çıkardı ve korurdu beni. Clary bu yüzden benim için çok önemlidir. Leonardo öldükten son bir mektupla Clary'i bana emanet ettiği yazıyordu. Ben debunun üzerine Emily'e yardıma gitmiştim ama o Clary'in birşey öğrenmesini istemediği için yardımlarımı geri çevirmişti. Clary, Hogwart!a başladığında her şeyi öğrenmişti. Clary'in olanlırı öğrendiğini duyduğumda hemen bunu fırsat bilerek yardım ettim ona. Mektup da şu da yazıyordu: '' Clary sana emanet oğlum. Onu benim gibi korumanı ve sevmeni istiyorum '' diye bir vasiyette bulunmuştu. Bu vasiyeti yerine getimek benim için bir onurdu. Ben de onun vaftiz babası oldum. Vaftiz babalık için gençtim ama olsun. Very Happy

~ Luna Rossie ~
Luna! Küçük akıllı kız... Deli dolu ve çılgın. Amcasına çekmiş belli ki Wink Arada ben yokken odama girer ve etrafı dağıtır. Meraklıdır sihirli olaylara. Ona bahsetmediğimden genelde kendi dağıtarak elde etmeye çalışır. Ona kızsam da aslında onu çok severim...

~ Amélie Anne Andrea ~
Amélie'yı babasını görmeye geldi zaman görmüştüm. O kadar güzeldi ki onu gördüğüm zaman elim ayağım birbirine dolanmıştı. Bir kaç kez onunla konuşmuştuk. Çok cana yakın ve samimiydi. Onunla konuştuktan sonra ruh ikizimi buldum demiştim. Uzun bir evlilikten sonra John'nun yaptığı küçük bir hatandan sonra ayrılmıştı yolları. Zaten Biliyordu böyle bir şey olacağını. Kötü ve iyi yan yana olamazdı. Ama John kimseyi hiç bu kadar sevmemişti....

~ Isabella Serena Lively ~
Serena! En yakın dostum. Her zaman yanımda olan beni karanlık anlarımdan çıkartan assistanım. O olmasa ne yapardım ben? Tanışmamızı hatırlamak bile istemiyorum. O gün beni çok şaşırttığı kesindi. Serene benim için çok değerlidir. Hep benim ile ol!

~ Eleanore Rheanna ~
Hogwartaki en iyi arkadaşlarından biridir. Onunla sadece Blair hakkında konuşur ve dertlerini hep Eleanore'a anlatır. Aslında onu kardeşi gibi sevmektedir.

~ Phoneix Griotte ~
Améli'nın en yakın dostudur diyebilirim.Amié için çok değerli biri Phoneix.Amié ona güveniyorsa ben de Phoneix'e güvenebilirim demektir.Hogwart'ta okuduğum yıllarda bana destek çıkanlardan biriydi Phoneix.Bu yüzden sevdiğim dostlarımdan biridir.

~ Joyce Payne ~
Joyce joyce...Mükemmel bir Slytherinli..Kuzenim Elisa'nın en yakın arkdaş olarak gördüğü kişi.Mükemmel bir kız Joyce.Tanıdığım en zor kızlardan biri.En zor anlarında hep bana gelir.Dertlerini,herşeyini bana anlatır.Kardeşim diyebilceğim türden biri..

~ Weaf Percusis ~
Muggları böylesine seven birini hiç görmemiştim diyebilirim.Amié, Weaf'ı pek sevdiği söylenemez ama Weaf iyi biridir.Kabul biraz dengesiz olabilir ama en eski ve en iyi doslarımdan birisidir.

~ Christopher Keith Irvine ~
Chriss...En en eski dostumdur.Hogwart'a okurken en iyi arkadaşım.Uzun yıllardır görüşememiştik onunla.Taki Hogwart'a kuzenimi görmeye gittiğim de görmüştüm onu. Okul yıllarından beri aynıydı. Hiç değişmemişti.

~ RoY Platts ~
İtiraf etmeliyim ki onu Amié'nin yanında ilk gördüğümde ağız burun dalasım delmişti ama onradan anladım ki Amié'nin çocukluk arkadaşıydı.Daha sonra olayın detaylarını inceleyince iyi biri olduğunu anladım.Şimdi gayet iyi bir dostluğa sahibiz...

~ Xavier Rodolphus Carter ~
Çocukluk arkadaşım. Ne olursa olsun hep yanımda olanlardan biri Xavier. Hogwart'ta tanışmıştık. Yasak ormanda kaybolmuştum. Sanırım o da kaybolmuştu ki ormanda birbirimizi bulmuştuk. Biri bizi bulana kadar birbirimize moral vermiştik. Bu olaydan sonra hep arkadaş olmuştuk. Ve şimdi de aynı yerde çalışıyorduk. Bakanlıkta...

~ Vera Tudor ~
Meraklı ve masum bir gazateci. Meraklıya katılıyorum ama masuma asla. Her sayıda mutlaka benim hakkımda bir yazısı var kendisinin. Bu yüzden bazen kavgalarımız olur. Gazeteci olarak görmediğim zamanlar iyi birisid,r ve masumdur ama gazateciyken masumluğunu yitirir bence. Vera ile pek dertleştiğim söylenemez. Nasılsa o bir gazeteci. Söylediğim her söz onun için bir yazı demek...

~ Cedric Clen ~
Cedric,dostiken bizi düşman yapan kişi. Vampir olmasam da insan bazen kana susuyor. Benim de kanına susadığım tek kişi Cedric. Ölümüne düşmanız birbirimizi öldürmek için can atıyoruz. Düşmanız işte Very Happy

~ Bastet Thomas ~
Fuérté ve Apoline'nin kızı Bastet. Kendisini severim. Sinirliyken pek çekilmez olur ama iyi biridir. Tabi bir slytherinli ne kadar iyiyse o kadar iyidir. Aslında onun Slytherin'e seçileceğini hiç düşünmemiştim. Onu hem kişiliği hem de Slytherinli olduğu için seviyorum. Bastet, beni her zaman abisi gibi görmüştür. Bu yüzden bir arkadaş gibi benim ile konuşabilir.

~ Jezebél Jërmann ~
Jezebél! Akıllı ve güzel bir bayan. Ayrıca en kadim dostlarımdan biri. Beni her zamandan zekasıyla şaşırtan Jezebél şimdi bana daha farklı görünüyordu. Genelde aşktan uzak olduğunu bildiğim biridir ama bilirim ki duygusuz değildir. Çoğu kişinin bilmediği sırlarımı bilir.

~ Cecelia Winslet ~
Clary'nin yakın arkadaşı. 5 yaşından beri yakın dostlar. Onu o zamanlardan tanıyorum aslında. Kendini bana hep yakın hissetmiştir. Elbette ben de onu kendime yakın görüyordum. Her zaman yanımda olmaya
çalışacağım Cecelia!

~ Metehan Bora Tunç ~
Babasını kaybetmesini ardından hayata küsmüş bir genç. Türkiye'den Hogwarts'a yollanan genç adam bakanlığın korumasında olanlardan. Bu çocukla özel olarak ilgileniyordum. Çünkü gerçekten özel olan ve her daim arkasını arayan düşmanları vardı.

En son John Dillinger tarafından Paz Şub. 05, 2012 12:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 37 kere değiştirildi
Elisa Pearce

Elisa Pearce

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : MeLiSsa

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPaz Mart 13, 2011 7:51 am

Elisa Pearce:

John'un baş belası kuzeni Elisa ama aynı zamanda en yakın dostudur.Başını belaya soktuğu zaman hemen Johny'e koşar ve yardım ister.Tabii ilk önce Johny''den azar yemesi gerekir.John'u çok sever ama bir o kadar da korkar. Çünkü; çok sinirlenmişse hiç bir şeyi gözü görmez ve babasının ünü istesede istemesede herkez üzerinde etki yapar Very Happy Very Happy
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPaz Mart 13, 2011 2:32 pm

Eleanore Rheanna
Yakın bir arkadaş. Sırdaşın. Kardeşin gibi gördüğün biri.
Olric Romanov

Olric Romanov

RP Yaşı : 35
Gerçek Adı : Ceren

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPaz Mart 13, 2011 7:03 pm

Blair Lillian Payne

Kurguya ne istiyorsan yaz Smile
http://sliwer.deviantart.com
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyÇarş. Mart 16, 2011 3:22 pm

Amélie Anne Andrea

Onu babamı görmeye gittiğimde görmüştüm ilk defa. Sanki onu yıllardır tanıyor gibiydim. Bir iki kez -tesadüf eseri- farklı yerlerde karşılaştığımızda onunla konuşma fırsatı bulmuştum ve ona daha çok bağlanmıştım. Yıllardır aradığım ruh eşimi buldum.
http://felixfelicis.yetkinforum.com/
Brianna Crewford

Brianna Crewford

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Yeşil

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyÇarş. Mart 16, 2011 10:19 pm

kökleri bile unutulmuş bir aile dostu gibi. Bir abi. Very Happy
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Hazal

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyÇarş. Mart 16, 2011 11:02 pm

Sevgilisinin en yakın ve en eski arkadaşı.
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPerş. Mart 17, 2011 12:07 am

Ekleniyorsunuz bayan Very Happy
Weaf Percusis

Weaf Percusis

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:21 pm

Sevgilisinin pek hoşlanmadığı ama aranızda eski ve iyi bir dostluk olduğu biri

En son Weaf Percusis tarafından Perş. Mart 17, 2011 10:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Christopher Keith Irvine

Christopher Keith Irvine

RP Yaşı : 40

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyPerş. Mart 17, 2011 10:02 pm

Ona saygı duyan, eski bir dost. Smile
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyCuma Mart 18, 2011 1:09 pm

Ekliyorum beyler Very Happy Very Happy
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyC.tesi Mart 19, 2011 3:52 pm

Arkadaşlığımız kötü başladı; ama sağlam ilerliyor John.. : )
Xavier Rodolphus Carter

Xavier Rodolphus Carter

Gerçek Adı : Osman

Johnny Dillinger Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Dillinger   Johnny Dillinger EmptyC.tesi Mart 26, 2011 4:15 pm

Ad-Soyad: Xavier Rodolphus Carter
İkon: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurgu: Çocukluk arkadaşı olabilirler Very Happy

Johnny Dillinger

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-
» Rose Dillinger
» John Dillinger & Amélie Anne Andrea'nın Evi
» John Dillinger & Amélie Anne Andrea Düğünü