AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Tanışalım, kaynaşalım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tatiana Cheryl Clodia

Tatiana Cheryl Clodia

RP Yaşı : 20
Gerçek Adı : Myrina Crosowski

Tanışalım, kaynaşalım Empty
MesajKonu: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 6:19 pm

Merhaba baylar, bayanlar. Sanem ben. Bir süredir bu sitedeyim. 3 hesabımdan birini illa görmüşsünüzdür diye düşünmekteyim. İstanbul'da yaşıyorum, güzel şehir. 8. sınıftayım, SBS yüzünden uzun süreli duramıyorum pcde. Ancak fırsat buldukça giriyorum ve tıkladığım ilk site burası. Arada telefondan falan da giriyorum Very Happy 4. sınıftayken abiciğim beni rp'yle tanıştırdı ve o zamandan beri içli dışlıyız. 4 senelik bir geçmişim var yani. Genelde okul zamanında bırakır yazın yapardım gerçi, orası ayrı

Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, film izlemeyi seven sosyal bir gencim. Hatta baya sosyalim ve insanlar nasıl derslerde başarılı olabildiğimi merak ediyor. Sbs puanlarım 487 ve 471 de. Sanal alemde pek vakit geçirmem. Bi twitter'ım, bi popmundo'm bir de rpg var işte. Francisco Lachowski ve Chace Crawford severim. Baya baya severim hemde böyle oyş. Lady GaGa, Teoman, Rihanna, The Wanted, Akon, David Guetta, Nirvana, Eminem vs dinlerim. Aklıma estikçe de metal. T-Rap hiç sevmem, nefret ederim. Hatta ıyk böyle. İşte dinim yüzünden aslında bulunduğum yerde dışlanmayı bekliyordum, aksine arkadaşlarımla daha da yakın oldum açık sözlülüğümden. Rahat biriyimdir, her yerde her şeyin muhabbetini yaparım

Öyle işte, tanıştığıma memnun oldum. Umarım bu sitede uzun ömürlü bir zaman geçiririm ^.^

Spoiler:
Cornelia Niémans

Cornelia Niémans

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : E

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 6:36 pm

Popmundoo, ne günlerim vardı onunla yia. Din konusunda görüşlerimiz aynı, yani öyle hatırlıyorum. Gerçi bu konuyla çok ilgilenmiyorum ya neyse. Sbslerin iyiymiş bayaa. Ezgi ben de, tekrar memnun oldum eski kardeş Very Happy
Tatiana Cheryl Clodia

Tatiana Cheryl Clodia

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 6:45 pm

Bayılırım popmundo'ya, ona da abim başlattı hala oynuyoruz Very Happy Deistim ben. Teşekkür ettim. Bende tekrar memnun oldum eski kardeş Very Happy
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 7:23 pm

Küçük cadı hoşgelmiş. Hala aynı odada kalamazsınız ama Very Happy
Holly Challenor

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 7:24 pm

Neyse, sakinim. Neden olduğunu bir anlayamadım gitti, 18'imden büyüğüm ben ya Very Happy
Edgard Davin
Iron Mask Solisti
Iron Mask Solisti
Edgard Davin

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : Kurt

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 7:27 pm

Benim gözümde daha küçüksün Very Happy
Plácido Barboza
Vezne Memuru
Vezne Memuru
Plácido Barboza

Gerçek Adı : Cihan

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 7:41 pm

Merhaba Sanem ben de duygu aynı şekilde ben de popmundo hayranıyım . Bu sitede kalıcı olman dileğiyle...

Sevgiler Juliet M'éxter
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 7:47 pm

Hoşgeldin. Smile Kalıcı ol inş. Ben büyük bir METAL-ROCK dinleyicisiyim. Senin de Metal dinlemen ne hoş. Very Happy

KALICI OL !!!
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Holly Challenor

Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptyPtsi Haz. 04, 2012 7:55 pm

Duygu, memnun oldum canım teşekkürler Smile

Jordoan, ortak noktalarımız varmış Very Happy olmayı düşünüyorum zaten Very Happy
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptySalı Haz. 05, 2012 7:09 pm

Vay diğer hesabımı ikizi hoş geldin Very Happy
Yerim senin adını oyş Very Happy
Kalıcı oluruz biz di mi ikiz? Very Happy
Hadi neyse ben kaçtım Very Happy
Tatiana Cheryl Clodia

Tatiana Cheryl Clodia

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptySalı Haz. 05, 2012 7:43 pm

Holly'nin düşmanı, Adre'nin ikizi, Anthony'nin partneri Very Happy Kalıcıyız tabi ikiz Very Happy
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptySalı Haz. 05, 2012 8:15 pm

Ben de hoşgeldim, sen de hoşgeldin. Aslında sana şöyle çay kahve falan söylemek isterdim, ama işte öyle.. O.o
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Tatiana Cheryl Clodia

Tatiana Cheryl Clodia

MesajKonu: Geri: Tanışalım, kaynaşalım   Tanışalım, kaynaşalım EmptySalı Haz. 05, 2012 8:16 pm

İkimiz de hoşgeldik o zaman Very Happy

Tanışalım, kaynaşalım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Tanışalım
» E hadi tanışalım o zaman :D