AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

E hadi tanışalım o zaman :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Selin.

E hadi tanışalım o zaman :D Empty
MesajKonu: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 4:35 pm

Şimdiik. Adım Selin onu biliyorum. 16 yaşında,11 sınıf bir Tm öğrencisiyim. Matematikle ilgim alakam yok o yüzden aslında TM'ci sayılmam. Ama sözel açılmadı bizde TM'ye gidelim dedik iyi mi yaptık? İyi yaptık herhalde ya. Bunların haricinde Trabzon'luyum. Neyse işte kitap okumayı severim biraz ama ne tür sevdiğime bende karar vermiş değilim daha. Müzik dinlemeyide severim. Filmdi falan seviyorum işte. Hayvanları aşırı decerede çok severim. Sürekli gülümseyen bir tipim. Polyannacılık hayat felsefem haline geldi,mutlu olmaya çalışıyoruz neticede. Hayatımdaki en önemli faliyet yemek yemek. Beni daha mutlu eden başka bir şey yok,kısacası oburum ve bundan mutluluk duyuyorum. (Allah'ım iyiki kilo almıyorum -sanki çok zayıfımda- (iç çatışma halindeyim.)) Şu sıralar kafam fazlaca karışık. Bende bilmiyorum yaa. Neyse son olarak gülümseyiin Very Happy
Aaron Anderson

Aaron Anderson

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 4:56 pm

Hoşgeldin Seliiiin. ^^ Selis ben de.
Yiyip yiyip kilo almayan bir insan, oha. Shocked
Katheryn S. Boryenka

Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 4:59 pm

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Hoş geldin Selin Cool

Her şeyden önce ilk değinmek istediğim konu Gryffindor ve Taylor Momsen arasındaki zıtlık.
Ünlüyü pek sevmiyorum ve ne bileyim, geçen rp hayatımda bir tane bile Gryffindor'lu Taylor Momsen görmedim. Hepsi Slytherin'di Very Happy

Ama yeni üyesin, çok mutluyum şu an What a Face
İsmim Damla, buraların küçüğüne merhaba de Very Happy (8. sınıfa gidiyom taam mııı? .s.s.s.s )
Hayvanları falan ben de çok severim. Yani maymunlarla bile haşırneşirliğim vardır. Türümüze şaşırtıcı şekilde benzediğini incelerken benim tepeme çıkmıştı. O gün bu gündür elimde bir yarık izi var. Cool Çok havalı değil mi? Beni maymun ısırdı diyorum hep. Ama gerçekten öyle Cool

Umarım iyi vakit geçirirsin Smile
Ve yine çok konuştum In love
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 5:06 pm

Ehee, ben hep gülerim. Her şeye gülerim. Küfür et gülerim, o derece. Afdghjhjk.
Aramıza hoşgeldiiin. Şu sıralar suskunuz ama yaz tatilinde coşuyos bis. In love
Adım Dilara. Ama Bilge de diyebilirsin. Very Happy Olmadı, Mel. Herkes Mel diyör. Yemek yemeye ben de bayılırım. o.O Hele abur cubuur.. Ay, canım sosis çekti şuan. Crying or Very sad Neyse, hep bizimle kaal. Sahiplen burayıı. Yapış, zorla kurgu yap. İşte o zaman bizdensin. Afgfghhj. Hoşgedliin. In love
http://melaniephoenix.tumblr.com/
B. Louis Huggan
Barmen
Barmen
B. Louis Huggan

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : holly

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 5:08 pm

Hoşgeldiin diyeyim ilk olarak, bende Hilal oluyorum ve sözel açılmayan okulda TM seçmek zorunda kalan kaderdaşında oluyorum aynı zamanda sdafsd.
Yemek yeme konusuna gelince yaşamak için yenmez yemek için yaşanır diyorum sadece! Very Happy
Ayrıcanaktan kalıcı olursun umarım, bende yeni sayılsam da az buçuk olsun!
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 7:48 pm

Hepinize toplucadan hoşbulduk diyerekten sözüme başlıyorum öhööm öhööm
- Evet yeyip yeyip kilo almayan insan ben oluyoorum Very Happy Ama kiloda veremiyorum doğrusu. Kendimi bildim bileli minik göbeğim ve ben birlikte yaşıyoruz Very Happy

-Damla maymunun ısırma konusuna oha demeden geçemeyecem öncelikle.
Taylor Momsen ve Gryffindor olayının ilginçliğini bende bunu yaptıktan sonra farkettim kurguda halledecez artık bir şeyler kızıda severim Gry'ide boşuna kafam karışık demiyorum Very Happy

-Mel mi desem Bilge mi desem Dilara mı desem bilemedim. DilBilMel gibi bir ilginçlik yapsam mı diye düşündüm. Sonrada dedim ki aman Tanrım ben ne yapıyorum komik bile değil ve vazgeçip Mel demeye karar verdim Very Happy
Konuya gelirsek seni sevdiğimi söylemeden geçemiyceem. Gülmek konusunda yalnız olmadığımı öğrenince sevindiim bi Very Happy

-Ah şu sözel açılmayan okullar,bizi onlar mahvetti Crying or Very sad

Ve de ve de yapışıp kalacam buraya inşallah,kovsanızda gitmem falan filan Very Happy

Ne çok konuştum. Birisi beni susturabilir mii? Very Happy
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:02 pm

Ehee, beni seven insaaan. In love Susma susma, konus mallas sfyhdsrt. DilBilMel iyymis adfghze. Hosgelden tekraaar
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:04 pm

Hoşbulduk tekraaar
Darien Greer
Kurtadam
Kurtadam
Darien Greer

Gerçek Adı : Melissa

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:09 pm

Hehhe hoşgeldin bende Melissa ^.^ Birlikte güzel kurgular çıkarırız inş ^.^ İyi vakit geçirmeni diliyorum =)
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:11 pm

Bende Dil açılmadı diye TM seçen ama şimdi İngilizce Öğretmenliği okuyan bir Selin'im. İlk defa adaşım bir Rp'ci görüyorum, sevindim, hoş geldin. Smile
http://vioreluna.deviantart.com/
Welkin Azure

Welkin Azure

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:12 pm

Hoşgeldin Seliiiğn In love Yeme potansiyelinden dolayı seni tebrik ediyorum Crying or Very sad Ben hiç beceremem yiyip yiyip kilo almamalı Crying or Very sad Üstüme sağlık baya bi kiloyum da Cool

Neyse efenim, onun haricinde umarım kalıcı olursun. Gel beraber rpler yapalım, seni de delirtelim kendi içimizde. Cool

Ups. Açık verdim Crying or Very sad

O zaman, hoşgeldiniz diyorum ben. Bu arada ben de Bilge. İstersen Dilara da diyebilirsin In love
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:16 pm

Hoşbulduuk Very Happy
Aman tanrıım adaşıım varmışş. Bende ilk defa karşılaştım Rp'de bir adaşla ve sevindiim şuaan.
Delirtin benii,kurgu yapın benle yerden yere vurun beni,öldürün beni Very Happy Sustum.
Nymeria Pierce

Nymeria Pierce

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:17 pm

Ohağ In love yeni biriii In love
Bende ekin bazıları ekön falan diyo In love
ben yemeyi kestim kilo alıyorum Crying or Very sad
hayvanları bende çok severimmm
sevdim seniğ
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:21 pm

Yemek yemeyi kesmek bir hatadıır diyorum başka bir şey demiyorum Very Happy Hayvanlar <3 ^_^
Sevin beenii. Duygulandım bi saniye. Sümküre sümküre ağlayacam. (Ağlayamadı)
Nymeria Pierce

Nymeria Pierce

MesajKonu: Geri: E hadi tanışalım o zaman :D   E hadi tanışalım o zaman :D EmptyPaz Ara. 16, 2012 8:25 pm

Yerim lan In love

E hadi tanışalım o zaman :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» hadi o zaman fondip
» İçeri gir hadi ne duruyorsun girsene hala okuyorsun ama gir hadi.
» Tanışalım
» Tanışalım, kaynaşalım
» Zaman Geldi!