AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Yeniden Hogwarts'da

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Yeniden Hogwarts'da Empty
MesajKonu: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 12:24 am

Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 12:34 am

Henry'i bir şekilde başımdan savıp Yasak Ormanın kıyılarında gezindiğim bir gün daha... Avcumun içinde okunmaktan buruş buruş olmuş, rengi solmuş notu bir kere daha çıkarıp okudum. Eğer Daniel Londra'da ki gecenin son görüşmemiz olmadığını söylediyse, görüşebilme ihtimalimizin olduğu tek yer Yasak Ormandı. Ormana girip derinliklere inmeden şöyle bir turluyor, bazen Daniel'a sesleniyordum. Yine özenle hazırlanmıştım. Notu katlayıp pantolonumun cebine koydum. Saçlarımı düzelttim, parlatıcının düzgün dağılması için dudaklarımı birbirine bastırdım ve derin bir nefes alarak çalılıkları aradım. Gölgeler ve böcekler dışında hiçbir şey yoktu. "Daniel?" Sesim onun bana cevap vermemesinden korktuğum için pek kısık çıkmıştı. Boğazımı temizledim, ormanın derinliklerine doğru bir kaç adım attım ve tekrarladım. "Daniel?" Gözlerim etrafı öyle hızlı kontrol ediyordu ki başım dönmüştü.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 12:48 am

İki gün önce Londra'dan sıkıldığımı fark edip evime dönmeye karar verdim. Hogwarts'a yakın bir yerdeydim yasak orman. Burası daha iyiydi saklanmama gerek yoktu gündüz hariç tabii ki. Gece ise at adam kanı ile besleniyordum onların kanı normal insanlarınkinden çok daha güzeldi. Bu gecede karşımda iki tane at adam vardı beni fark etmişlerdi ama umursamayacak kadar çok sinirliydiler birbirlerine ölümüne kavga ediyorlardı ve bu çok uzun zamanlarını almıştı. En sonunda sıkıldım ve oturduğum kayadan kalkıp hemen birine yapıştım ve kanını içtim. Öbürü bunu fark edince hemen kaçmaya başladı ona beş saniye fırsat tanıdım. Fırsatı biterken bana sırtından ok atıyordu. Tahta oklar demirden daha çok işe yarıyordu vücudumda. Bir çoğu isabetsiz olmuştu ama biri karnıma girmeyi başarmıştı t-shirtüm kan olmuştu. Oku acı dolu olsa bile vücudumdan çıkardım, hemen öbürünün kanını da bitirdim o sıra bazı sesler duymaya başlamıştım. "Daniel?" Bu Kathleen'in sesiydi. Ona notumda bir daha görüşeceğimizi söylemiştim ama bu daha çok tatillerde Londra'ya gelince falandı yasak ormanda değil. Hemen yanına koştum her halde yanına varmam altı yedi saniyemi almıştı. Vay canına son karşılaştığımızdan daha güzel gözüküyordu. Bende ise kan dolu bir t-shirt ve siyah bir kot vardı. Yaram ise çoktan iyileşmişti. "Selam tatlım burada ne işin var? Neden adımı sayıklıyorsun?"
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 1:02 am

Çalılıkların arasında uçarcasına bir hızla bana ilerleyen silueti görünce yerimden sıçradım. Onun Daniel olduğunu umuyordum. Siluet durunca rahatladım. Bu Daniel'di. Gözlerim üzerine gezinince kana bulanmış tişörtünü farkettim. "Selam tatlım burada ne işin var? Neden adımı sayıklıyorsun?" Kaşlarımı çatarak ona bir kaç adımda yaklaştım. Burada ne işim vardı demek? Görüşeceğimizi yazan o değil miydi? Daniel'den deli gibi hoşlanıyor olmam ona kızmamı engelleyemiyordu malesef. "Neden adını sayıklıyorum, öyle mi?" Dar kot pantolonumun cebinden notu çıkarıp tişörtüne fırlattım. "Bu yüzden. Ama anlaşılan hata etmişim." Gözüm tişörtündeki kanla yüzü arasında gidip geldi. Onun için endişeleniyordum yine, aptal gibi. Onun umrunda bile değildim söylediklerine bakılırsa. Ona bakmaya devam ederek bir kaç adım geriledim. "Ben de beni önemsediğini falan sanmıştım." Saçlarımı savurarak hızla arkama döndüm ve araziye çıkan küçük patikayı takip etmeye başladım. Ne saftım ama!
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 1:22 am

"Neden adını sayıklıyorum, öyle mi?" Cebinden bir kağıt çıkartım bana atmıştı t-shirtte çarpıp yere düşüyordu ki son anda tutmayı başarmıştım kağıt kanla kaplanmıştı ama kağıdın hala ne olduğunu biliyordum. O gün yazdığım nottu. Gözü kandaydı. "Bu yüzden. Ama anlaşılan hata etmişim." dedi. Doğru ona tekrar görüşeceğimizi yazmıştım ama yasak ormanda diye yazmamıştım. Hem burada olduğumu nereden biliyordu ki. Bir kaç adım gerilemişti "Ben de beni önemsediğini falan sanmıştım." diyerek geriye doğru gitmeye başlamıştı. Onun hakkında ben bile ne hissettiğimi bilmiyordum o nasıl hissedebiliyordu ki. Şu ana kadar emin değildim eğer hissetmesem şu an söylediği şeyleri canımı acıtmazdı. Biraz daha gitmesine izin vermiştim. Sonra peşinden gittim ve onu kollarımın arasına aldım. Şu an nefret dolu bakıyordu. "Seni önemsemeseydim şu an hayatta olabilir miydin ki? Bence hayır." Nefretle bakan yüzünü normala çevirmek istiyordum ona biraz daha yaklaştım ve "Burada olma nedenini sorduğumda ise buranın senin için yasak ve tehlikeli olması. Seninle yasak ormanda buluşmak aklımdan geçen son şey. Ben daha normal yerleri kastediyordum karşılaşmak derken. Bir okla vurulduğum sıra değil." Bu son cümleyi söylememeliydim. Yırtık t-shirt onu meraklandırmış olmalıydı ama anlatmamalıydım.
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 1:58 am

Ben neredeyse ormandan çıkma sınırına gelmemişken Daniel'in tek bir kelime dahi etmemiş olması beni iyice çileden çıkarmıştı. Birden, beni saran kollarını hissettim. Buz gibilerdi, artık bir insan olmadığından olsa gerek, diye düşündüm. Beni bu şekilde yumuşatmaya çalışıyorsa hayal kırıklığına uğrayacaktı. Belki de bunu sadece diğerlerine onun bir vampire dönüştüğünü ve yasak ormanda olduğunu söylemeyeyim diye yapıyordu. Şu an o kadar öfkeliydim ki ona güvenemiyordum. "Seni önemsemeseydim şu an hayatta olabilir miydin ki? Bence hayır." Yüzünü benimkine yaklaştırınca kalp atışlarım hızlandı. Ay, yine mi, kahretsin! dedi içimdeki çocuksu ses. O gece duyduysa şimdi niye duyamasındı? Ona bir türlü kızgın kalamıyordum. "Burada olma nedenini sorduğumda ise buranın senin için yasak ve tehlikeli olması. Seninle yasak ormanda buluşmak aklımdan geçen son şey. Ben daha normal yerleri kastediyordum karşılaşmak derken. Bir okla vurulduğum sıra değil." Şaşkınlık ve üzüntüyle bakıyordum şimdi ona. Öfkeli yanım onu itip uzaklaşmamı, Daniel'ı seven yanım ise ona sarılıp bırakmamamı söylüyordu. İkisini de yapamadım. "Hogwarts'a geldiğimden beri vampirlerle ilgili şeyler okuyorum," işaret parmağımla yumuşak bir şekilde tişörtünün kana bulandığı kısma dokundum "şimdiye kadar iyileşmiş olmalı." Bakışlarımı tekrar kaldırıp gözlerine baktım. Başımın bu kez heyecandan döndüğünü farkettim. Bunun kesinlikle farkındaydı. "Senin için endişeleniyorum. Güçlü olduğunu biliyorum ama burası senin içinde tehlikeli olmaz mı?" Yine beni çabucak yumuşatmıştı. Merlin aşkına, nasıl başarıyordu bunu?
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 2:19 am

Öfkesi geçmiş gibiydi şaşkınlıkla bakıyordu artık bana bu sevindirici bir olaydı. "Hogwarts'a geldiğimden beri vampirlerle ilgili şeyler okuyorum." dedi. Başıma sonunda vampir avcısı kesilecekti. İşaret parmağıyla yaranın eskiden olduğu yere dokundu. Yumuşakça dokunuyordu herhalde bastırsa canımın acıyacağını yada elinin yaraya dokunacağını düşünüyordu. "Şimdiye kadar iyileşmiş olmalı." dedi. Aslında onun yanına gidene kadar iyileşmişti zaten. "Senin için endişeleniyorum. Güçlü olduğunu biliyorum ama burası senin içinde tehlikeli olmaz mı?" dedi. Buradan sadece dolunay zamanlarında korkmalıydım kurt adamlar dönüşünce buraya geliyorlar diye biliyordum. Onun dışında buradaki her şeyden daha güçlüydüm. Benim için endişelenmesi çok güzeldi. "O gün bana tutunurken ne kadar hızlı olduğumu gördün. Bir o kadar da güçlü olacağım. Hemde her zaman." O tahtaları vücudumda bıraktıkları zaman farklı olacaktı tabii. Ama hep onlara karşı gelecektim. Daha ölmeden önce öldürmem gereken bir vampir vardı ve ben onun hakkında hiç bir şey bilmiyordum. "Aynı zamanda buraya gelme nedenim sadece eve yakın olmak değil sana da yakın olmak." Yüzümde bir gülümseme oluşmuştu. Bunu şimdi anlayabiliyordum ancak. Çok aptaldım. Bir elimle saçından bir parçayı geriye doğru atmıştım nazikçe. Vampir demişken o adam aklıma takılmıştı. "Bu arada vampir kitapları okuduğunu söylemiştin. Yaş ve gücün orantısı nedir onu hiç gördün mü acaba?" diye sordum. Umarım nedenini sormazdı. Beklediğim cevabı vermezse ona anlatamazdım.
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 5:45 pm

"O gün bana tutunurken ne kadar hızlı olduğumu gördün. Bir o kadar da güçlü olacağım. Hemde her zaman. Aynı zamanda buraya gelme nedenim sadece eve yakın olmak değil sana da yakın olmak." Daniel artık gülümsüyordu. Londra'da geçirdiğimiz o gece hiç böyle samimi bir gülümseme görmemiştim yüzünde. Söyledikleri beni de gülümsetmişti. Az önce sinirden birilerini hırpalamak için sabırsızlanırken şimdi midemde kelebeklerin uçuştuğunu hissediyordum. Bir tutam saçımı geriye doğru ittirirken bir an birlikteymişiz gibi hissettim, gerçek anlamda yani. "Bu arada vampir kitapları okuduğunu söylemiştin. Yaş ve gücün orantısı nedir onu hiç gördün mü acaba?" Derin bir nefes aldım. Evet, sorduğu konu hakkında bir şeyler okumuştum. Sebebini soracaktım ki vazgeçtim. Bu anı bozacak bir şey söylemek istemiyordum çünkü çok mutluydum. "Evet. Tamamen doğru orantı. Ne kadar yaşlıysan o kadar güçlüsün." Korkunç kan emicilerden bahsediyorduk ama benim tek düşünebildiğim baktığım yüzün ne kadar harika olduğuydu. Elimi yumuşak bir şekilde yanağında gezdirdikten sonra dudaklarımı ısırdım. "Bu yüzden senin için endişeleniyorum ya. İnanılmaz bir güce kavuştuğunu biliyorum ama bu gücün katlarcasına sahip olan başka vampirler var. Ve Yasak Orman'da çok çok eski vampirlerin yaşadığını da okudum. Çete gibiler. Onlardan olmayan, avlarını avlayan diğer her vampiri öldürebilirler." Öldürebilirler kelimesini telaffuz ettikten hemen sonra pişman olmuştum. Bu ihtimali düşünmek bile istemiyordum. Kendime hakim olamayıp kollarımı Daniel'ın boynuna doladım ve sıkıca sarıldıktan sonra geri çekildim. "Asam ve ben daima hizmetindeyiz. İhtiyacın olursa yani." Gülümseyerek gözlerine baktım. Onun kollarındayken yasak ormanda bile güvende hissediyordum.
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyCuma Haz. 29, 2012 7:51 pm

"Evet. Tamamen doğru orantı. Ne kadar yaşlıysan o kadar güçlüsün." Kötü haberdi bu. Ben ne kadar yaşlanırsam, ne kadar güçlenirsem o da aynı şekilde güçlenecekti ve benden güçlü olacaktı. Onun için çok iyi bir plan hazırlamalıydım. Eli yanağımda geziyordu. "Bu yüzden senin için endişeleniyorum ya. İnanılmaz bir güce kavuştuğunu biliyorum ama bu gücün katlarcasına sahip olan başka vampirler var. Ve Yasak Orman'da çok çok eski vampirlerin yaşadığını da okudum. Çete gibiler. Onlardan olmayan, avlarını avlayan diğer her vampiri öldürebilirler." Hiç birinin Hogwarts'a bu kadar yakın olacaklarını sanmıyordum. Hem benim için sadece biri önemliydi. Gerisini umursamıyordum. Ben ona sarılırken o da ellerini boynuma doladı ve beni kendine doğru çekti. Biraz sonra ise geri bırakmıştı. Bu kadar yakın olmak çok güzel bir histi. "Asam ve ben daima hizmetindeyiz. İhtiyacın olursa yani." dedi. Buna gülemeden edememiştim. En son bir vampire büyü yaptığımda asam kırılmıştı. Ve şu an bu halde olmamı sağlamıştı. "İhtiyacın olursa kuvvet, hız ve geri kalan bütün yeteneklerimde burada olacak." Hala benim için endişeleniyor gibi geliyordu. Yüzümü ona doğru yaklaştırdım, aramızda hiç bir boşluk kalmayana kadar yanaştım ve onu öpmeye başladım. Bir an karşılık bulup bulamayacağımı düşünerek tedirgin olmuştum ama öperken hiç bir tedirginliğim yoktu. Sadece huzur ve boğazımda bir yanma duygusu vardı. Birde yanlış bir şey yapma korkusu.
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeniden Hogwarts'da   Yeniden Hogwarts'da EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 6:29 pm

Son cümlemin üzerine hayaımda duyduğum en güzel gülüş iyice heyecanlanmama yol açmıştı. Bir kaç dakika önce ki Kathleen'den eser kalmamıştı artık. "İhtiyacın olursa kuvvet, hız ve geri kalan bütün yeteneklerimde burada olacak." Ben de güldüm. Hem sevimli, hem etkileyici bir ses tonu vardı. Nasıl olduysa dikkatim bir an dağıldı, artık Henry'nin beni aramaya başladığından emindim. Koridorlarda Mindy ile karşılaşacak olursa bu kez bayılabilirdi çünkü Mindy'nin onu gün batımını izlemek için göl kenarına sürükleme ihtimali vardı. Tam hiç istemediğimi ama gitmek zorunda olduğumu söyleyecekken Daniel'ın bana yaklaştığını hissetim, daha çok ve daha çok. Beni öptüğünde o gece gitmeyipte tüm riske rağmen Daniel'la kaldığıma bir kez daha memnun oldum. Daniel'a karşılık verirken kollarımı bir kez daha boynuna dolamıştım. Arkadan gelen bir çıtırtıyla ikimizde irkildik. Yalnızca bir baykuştu. Yalnızca bir baykuş mu? Baykuşlardan ölesiye korkardım. Tabi bunu saklamaya kararlıydım. Yeni dönüşmüş bir vampirden korkmadığımı Daniel'a göstermiştim de baykuş korkumu mu belli edecektim? Hüzünlü bir gülümsemeyle Ona baktım. "Artık gitmeliyim. Abim Henry'i biliyorsun. Bir sürü soru soracak." dedim. Ondan ayrılmış, çıkışa giden yola doğru bir adım atmıştım ki tekrar dönüp öptüm onu. Şaşırdığından emindim "Üzgünüm. Seni özleyeceğimi düşündüm de." Utangaç bir gülümseme eşliğinde ekledim. "Tam burada bir daha görüşmek dileğiyle." Döndüm ve çıkışa doğru yürümeye başladım. Elimden gelse ormandaki tehlikelere aldırmadan, daima burada kalırdım.

//SON

Yeniden Hogwarts'da

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Yeniden Merhaba!
» Selamlar (yeniden)
» Yeniden, Yanımda...
» Yine Yeniden
» Katie, yeniden.