AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Daniel Sullivan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptySalı Tem. 03, 2012 1:11 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dönüştürülmeden Önce
Daniel, 4 Temmuz 1988 yılında doğmuştur. Aslen Yunanlı olmasına rağmen oraya hiç gitmemiştir ve Londra'da doğmuştur. Annesi bir muggle, babası ise bir büyücüdür. Babası seherbazdır. Annesi muggle olduğu için 11 yaşına kadar hakkındaki gerçeği öğrenememiştir. Etrafındaki olayları babası örtmeyi çok iyi becermişti. Hogwarts mektubu geldiğinde annesi de bu gerçeği öğrenmişti. En çok şaşıran da annesi olmuştur. Hogwarts'ta ailesindeki tüm büyücüler gibi Gryffindor'a seçilmiştir. Çok dost yanlısı biri olmuştur her zaman. Hatta Slytherin'lilere bile. Dönüşmeden önce bir çok iyi arkadaşı da o binadaydı. Son sınıfa bir yıl zor gelebilmişti. Dersler konusunda o kadar iyi olduğu söylenemezdi. Patronusu büyü gücü elinden alınana kadar pumaydı. Son yılın yazında yaz kampına gitmeden önceki son gecesinde yaşlı bir vampir tarafından sokakta dönüştürülmüştür.

Dönüştürüldükten Sonra
2006 yılının yazında dönüştürüldüğünde Hogwarts tekrar açılana kadar Londra'da kalmıştır. Ama bu sırada ailesinden hep gizlenmiş, kayıp ilanını göre göre sokakta ilerlemiştir. Sabahları boş bulabildiği kapalı yerlerde kalmıştır. Geceleri ise sokakta insan avlamıştır. Tek bir amacı vardır o da onu dönüştüren vampiri yakalayıp onu öldürmek. Hogwarts açıldığında ise yasak ormanda yaşamaya başlamıştır. Oradaki canavar ve hayvanların kanını içmekte diğer vampirlerden olabildiğince uzak durmaktadır. Bazı dostlarını geceleri yasak ormanda görebilmektedir. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sevdikleri
-Hogwarts
-Kan
-Dostları
-Müzik
-Gece

Sevmedikleri
-Düşmanları
-Güçsüz Düşmek
-Gündüz vakitleri
-Önyargı

En son Daniel Sullivan tarafından Çarş. Tem. 04, 2012 1:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptySalı Tem. 03, 2012 1:12 am

İlişkiler

Melanié Phoénix
Hogwarts'dan tanıdığım bir kız. Yasak ormanda kurtadam olduğunu öğrendim. Her dolunay dönüştüğünde yanlış bir şey yapmasın diye onu kontrol ediyorum.

Amy Patrice Olvia
İlk olarak domuz kafasında karşılaştık. Onun karşısında birini öldürmeyi denediğim için vampir olduğumu biliyor. Bakanlıkta çalışmasına rağmen birbirimizin yaşamasına izin verdik.

Anthony D. Bullock
Hogwarts'ta bu yıl başlamış. Okulda tanıma fırsatım olmadı. Ama en yakın arkadaşım ve ev arkadaşım. Aynı zamanda bir vampir.

Sophie Anastasia Hunter
Öbür ev arkadaşım. O da bir kurtadam/kadın. Biraz garip bir durum ama o da çok iyi bir arkadaşım. Bana beni dönüştüren kişiyi bulmam konusunda yardım ediyor.

En son Daniel Sullivan tarafından Cuma Tem. 06, 2012 1:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyÇarş. Tem. 04, 2012 7:11 pm

Abicik biliyosun kurgumuzu. Smile Lejantıma beklerim orda var iconlarım. Smile
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Amy Patrice Olvia

Amy Patrice Olvia

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Naz

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyPerş. Tem. 05, 2012 12:42 am

Spoiler:

Heey,sen biliyorsun işte kurguyu eklersen biryerlere sevinirim. :lol:
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyPerş. Tem. 05, 2012 12:53 am

Eklendiniz
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyPerş. Tem. 05, 2012 7:52 pm

Bizimde bir kurgumuz olsa güzel olur hani??
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Paige Wexler

Paige Wexler

Gerçek Adı : selis

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyPerş. Tem. 05, 2012 11:41 pm

Ev arkadaşııım:D imzamda lejantın linki var, ordan iconları falan da alırsan harika, benimkine de uğrarsııın
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf
Daniel Ellwood

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyPerş. Tem. 05, 2012 11:55 pm

Sophie icon bulamadım. Ünlün kim onu da bilmiyorum.

Anthony eklendin.
Paige Wexler

Paige Wexler

Gerçek Adı : selis

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyCuma Tem. 06, 2012 12:05 am

Yalnız bu sene profesörlüğe başladım, ve sen benim en yakın arkadaşım olacaktın, olmadı bak bu yazdıkların:D
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyCuma Tem. 06, 2012 1:02 am

icon: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] güzel değilse ünlüm alessandra ambrosio güzel bulduğun bir taneyi koyarsın, kurgumuzda belli oldu zaten Smile
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Daniel Sullivan Empty
MesajKonu: Geri: Daniel Sullivan   Daniel Sullivan EmptyC.tesi Tem. 07, 2012 12:01 am

Kurgumuz malum seni ben dönüştürdüm ve beni öldürmek istiyorsun.

Daniel Sullivan

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Daniel Ellwood
» Daniel Aldous Raven.
» Daniel Aldous Raven
» Daniel Aldous Raven