AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Larissa.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Larissa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 12, 2012 12:34 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Uzaktan arkideş olabilir, Lincis yoluyla tanıyor olabilirsin Very Happy Kütüphane diyecektim de artık çok klasik oldu o beh Razz
Janice Marchant

Larissa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 12, 2012 12:18 pm

Çok samimi olmasınlar istedim. Tuhaf olurdu çünkü. Very Happy Bu arada lejantım Gryffindor'lar tarafından istila edilmiş durumda. Başka binadan üye yok mu bu sitede. Razz
David Durden

David Durden

RP Yaşı : 33
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Sophie A. Ellwood'um.

Larissa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 12, 2012 1:30 pm

Hufflepuff tan bir karakterim daha var Dean bloom [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kurguları ne olabilir pek bilmiyorum. Dean'ın sevmediği bir kız olabilirsin. Zamanında birbirlerinin hayatlarına çok burunlarını sokmuşlardır ve bu yüzden birbirlerinden uzak duruyorlardır. Şimdi eski sevgili olmuşta olabilirler. Birbirlerine hala aşık olmasalar da hala merak edip arada konuştukları yemek yedikleri filan olabilir. Birbirlerini hala koruyup kollarlar bir sorun oldumu konuşurlar falan taslak bunlar var artık neyi uygun görürsen farklı bir şeyler gelirse aklına o da olabilir. Rp yapalım ama Smile
Janice Marchant

Larissa. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Larissa.   Larissa. - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 12, 2012 1:58 pm

Aslında eski sevgili olabilirler. Dean'in de sevgilisi var sanırım. Hani öyle çok özel olmayan bir ilişkileri olmuştur sonra ayrılmışlardır ve ikisi de gerçekten sevdiği kişilerle birliktedirler şimdi. Arkadaş kalmayı başarabilmişler filan. Very Happy Yardıma ihtiyacı olduğu zaman Dean'e gider Larissa vs... Bu şekilde ekliyeyim o zaman?

*Edit: Dean küçükmüş Larissa'dan bir yaş. Yaş takıntım var benim eski sevgili olamazlar Razz Birbirlerinden hoşlanmayabilirler ama. Herkesle iyi olcaz diye bir şey yok. Dur yazıyım bir şeyler. Rp yapalım evet.

Larissa.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Larissa.
» Larissa.