AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Tatlı Atışmalar.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 5:15 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] X [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 7:24 pm

Rüzgarın uğultusu, kulağa en hoş gelen şarkıdır aslında. Benim böyle düşünmem pozitifliğimi arttırıyordu. Bugün gerçekten hiçbir aksilik çıkmaması şaşırılacak bir durumdu. Bu olaya sevinmiştim fakat aksiliklerin hayatıma renk kattığını anlamıştım. Kimin yanına gitsem, herkes aynı cevabı veriyordu; 'Ah, üzgünüm tatlım. Çok meşgulüm." Kendimi, çöp tenekesinin kenarına fırlatılmış bir çöp gibi hissetmekten alamıyordum. Göl kenarındaki kısa süreli dinlenmeden sonra takılacak birilerini aramaya başladım. Gerçekten eğlenceye ihtiyacım vardı ve bunu derin hissediyordum. Belki de Roxanne'yi bulup ona takılmalıydım. Onunla atışmak gerçekten eğlenceliydi.

Zemin kata sakin ve bıkkın adımlarla yürürken uzakta bir çocuğun kızlardan azar işittiğini gördüm. Azar yemenin hoş bir şey olmadığını ne kadar iyi biliyorsam azar atmanın da o kadar eğlenceli olduğunu biliyordum. Adımlarımı serileştirerek çocuğun yanına gidiyordum. Tam olarak yanına gittiğimde manzaraya şaşırmamıştım. Duvara yaslandım ve kollarımı birbirine bağladım. Julius.. Her zamanki gibi birilerine sarkmıştı ve şimdi de azar yiyordu. Gülümseyerek Ravenclaw'lı kızlara seslendi. "Hey, azara ben devam edebilir miyim?" Ah, kızların cevabı tabii ki belliydi; "Evet, Mel! Değerli vaktimizi bu salağa harcıyoruz!" Sinirle ilerleyen kızları görünce kahkahalarıma hakim olamamıştım. "Hayatını kurtardım sarı." Evet, Julius'a sarı diye hitap etmek hoşuma gidiyordu. Hufflepuff olması bir yana sarışın saçlarıyla oldukça şeker gözüküyordu. İiraf etmeliyim ki, Francisco olmasaydı bu çocuğa asılabilirdim Bir dakika, Fran ortalıklarda yoktu ki. Biraz eğlenceye kim hayır der ki! Ayrıca, neden olmasın?

::
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Julius Caesar

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 7:38 pm

En son Dean'e bana bir kaç çapkınlık numarası öğretmesini istemiş ve telaffuz etmeye cesaret edemeyeceğim bir dizi küfürle karşılaşınca pis pis gülerek ortak salonu terk etmiştim. Avluya çıkar çıkmaz planladığım gibi göl kenarına gitmekten vazgeçtim çünkü üç kişilik bir kız gurubu neşeli kahkahalarla içimi açmıştı bile. Yanlarına yaklaştım, ellerim ceplerimde, en havalı sesimle konuştum. "Merhaba kızlar! Aranıza beni almaya hayır demezsiniz herhalde," sarışın olanına göz kırptım "özellikle sen bebeğim, seninle harika bir uyum yakalayacağımızdan eminim." Sırtımda bir darbe hissettim. Sağımdaki kız kollarının arasında tuttuğu, kalınlığıyla meşhur Hogwarts: Bir Tarih kitabını bir Ravenclaw olarak muhtemelen özenle saklıyordu ama bana vurmakta kullanmakta bir sakınca görmemişti. Üç kız bir ağızdan söylenmeye başladığı sırada arkadan bir ses duyuldu. "Hey, azara ben devam edebilir miyim?" Ses son derece tanıdıktı. Bir dakika, bu Melanié'ydi. Güzel Melanié, sarışın Melanié... Ravenclaw'lı kızlar söyleneye söylene uzaklaşırken ben onları unutmuş, ilgimi bana doğru yürümekte olan kıza odaklamıştım bile. "Hayatını kurtardım sarı." Melanié alay eder gibi bir havayla söylemişti bunu. Ne var ki hemen ardından bir anlıkta olsa yakaladığım hayranlık dolu bakışları yine sırıtmama sebep olmuştu. Ona doğru bir kaç adımda ben attım. Daha ne olduğunu anlamadan bir tutam saçını parmağıma dolayıp bıraktım "Teşekkür ederim güzellik." dedim yine havalı bir sesle. "Sen tek başına az önceki grubun yerini tutabilirsin, biliyorsun değil mi?" Normalde bana karşı pek hırçın olan bu kızın bu kez karşı çıkmamasını umuyordum en azından. Yoksa günüm sıkıntı içinde geçecekti!

::
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 8:02 pm

Bana doğru bir kaç adım atan Julius'un kızları nasıl bu kadar iyi etkilediğini bulmuştum; mükemmel kokan parfümü. Saçımdan bir tutam alıp, zaten dalgalı olan saçımı parmağına doladı ve serbest bıraktı. "Teşekkür ederim güzellik." dedi ve gülümsedi. "Sen tek başına az önceki grubun yerini tutabilirsin, biliyorsun değil mi?" Bu çocuğun neden sevgilisi yoktu acaba? Gerçekten hoştu ve etkilemeyi biliyordu. "Ah, teşekkürler bayım." Fileli eteğimin iki ucundan tutarak prenses selamı verdim. Ve sonra elinden tutarak sandalyelerin olduğu yere sürükledim onu. Elimi gerçekten iyi sıkıyordu ve bunu anlayamamıştım. Sanırım ilk kez bir kız eli tutuyordu. Gülümseyerek oturdum ve yanıma oturmasını sağladım. "Aslında fena biri değilsin, Julius." Dudaklarımı büzdüm ve iyice yakınlaştım. "Aslında fena da olabilirsin. Pek kavrayamadım." Tabii bunları gülümseyerek ve sesimi alçaltarak söylemiştim. Onu kaçırmak istemezdim doğal olarak. Daha sonra onun tuttuğu saç demetini aynı şekilde parmağıma dolayarak tatlı görünmeye çalışıyordum. Ah, bir dakika! Ben zaten tatlı biriydim! "Çapkın olmasaydın, diğer kızlar için de bir şansın olurdu aslında. Değil mi, sarı?" Eğleniyor gözüküyorduk. Ve bugün onu öpebilirdim. Ne, bunları ben mi söyledim?

:
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 8:51 pm

"Ah, teşekkürler bayım." Şaşkın bir halde Melanié'nin baştan savma bir reverans yapmasını izledim. Kızlar tarafında terslenmeye alışmıştım, özellikle bu sene. Geçmişte bu kadar terslenmiyordum sanki, ha? O zamanlar pek konuşmazdım. Belki de bu yüzdendi. Melanié elimi tutunca aklıma Cosette'in beni kule merdivenlerine sürüklerken elime tutması geldi. Bu yüzden farkında olmadan elini fazla sıkmıştım. Sandalyelerin olduğu yere gelince elimi bıraktı, oturdu ve oturmamı işaret etti. Hemen itaat ettim. Terslenmediğim zamanlarda pek uysal oluyordum. "Aslında fena biri değilsin, Julius." Bana yaklaşan kızın dudaklarından alamıyordum gözleri. Yaşımdan kaynaklıydı bu tamam mı? Sapık falan olmadığımı her kıza defalarca söylemiştim. Bu normaldi, hormonlar, ergenlik falan. Ne yapayım yani? "Aslında fena da olabilirsin. Pek kavrayamadım." Kalp atışlarımın hızlandığını hissettim. Sen Cosette'le karşılıklı bira içtin yahu, sakin ol, dedim kendi kendime. Melanié az önce kendime fazlasıyla güvenerek oynadığım saç tutamıyla oynamaya başlamıştı. Saçlarla oynamak; kızlar için inkar edilemez bir flört belirtisi. "Çapkın olmasaydın, diğer kızlar için de bir şansın olurdu aslında. Değil mi, sarı?" Bunu çok kişiden duymuştum. Madison, Dean, April... Çapkın olmasa nasıl her gün başka bir kızla takılmayı başarırdım ki? Anlamıyordum onları. "Seninle şansım olsa yeter Phoénix." Ben de yüzümü kızınkine yaklaştırdım ama bir hamlede bulunmadım. Yalnızca en havalı gülüşümü sergiliyordum, en azından ben havalı olduğu düşünüyordum. Ona daha önce hiç bu kadar dikkatli bakmamıştım. Yani tamam güzeldi, hoştu, sarışındı ama böyle bakmamıştım ona. Gözleri ne kadar da maviydi, aynı benimkiler gibi! Ayrıca dudaklarının güzelliğinide gözlerimi saniyelerce diktiğim için farketmiştim. Bir an, boş boş gözlerine baktığımı farkettim ve öksürerek geri çekildim "Öhö öhö öhö, pardon." İlk kez bir kıza gözlerimi diktiğim için özür diliyordum.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPerş. Tem. 19, 2012 9:22 pm

"Seninle şansım olsa yeter Phoénix." Yüzünü bana iyice yaklaştıran Juliyus'a gülmeden edemiyordum. Ah, çok şebekti! En havalı gülüşüyle karşılık veren sarı çocuk her zamankinden daha değişik bakıyordu bana. Kısa sürei yüz süzüşünden sonra boş boş gözlerime odakladı gözlerini. Tek kaşımı kaldırarak aynı anlamsızlıkla ona bakmaya başladım. Sessizliği ve dikkatimi bozacak şekilde öksürdü. "Öhö öhö öhö, pardon." Yüreğimi hoplatmasının etkisiyle kendim de hoplamıştım. "Tanrı aşkına Julius! Sakin ol, ölüyordum." Kalbimin üstüne elimi koydum ve derin derin nefes almaya bşladım. Daha sonra gülümseyerek Julius'a döndüm. "Her gün farklı bir kız, güzel olmalı ha?" Bacak bacak üstüne attım ve saçlarımı düzeltmeye başladım. Saçlarımla uğraşamayacağımın farkına varınca saçlarımı saç omzunda topladım ve gülümseyerek Julius'a bakmaya başladım. Gözüm birden üstündeki tişörte gitti ve kahkaha atmaya başladım. "Öpücük izinin yaka da olduğunu anlardım da, kolda işi ne sarı? Kızlara ne yapıyorsun?" Sonra gözlerimi kıstım ve en tatlı yüz ifademi takınarak konuşmamı tamamladım. "Yoksa düşündüğüm şeyi mi? Çok ayıp!" Daha sonra Julius'a doğru eğildim ve kolundaki lekeye baktım, şaşırmıştım. Kim öperdi ki Julius'u? Tabii ben gibi bir çatlağa bulaşmışsa o ayrı. Aslında öbür kolunu öpmeyi planlıyordum.
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyCuma Tem. 20, 2012 3:39 pm

Melanié cazibeme kapılmış olmalıydı ki ben öksürdüğümde gerçek anlamda olduğu yerde zıpladı. Ne güzel bir şaşkınlık ifadesiydi bu böyle! "Tanrı aşkına Julius! Sakin ol, ölüyordum." Gözlerim derin nefeslerle inip kalkan göğsünde kalbinin olması gereken yere koyduğu eline kaydı. Ne varki benim dikkatimi ne eli ne kalbi çekiyordu, baktığım başka bir şeydi. Ne yapayım yani, 16 yaşındayım! "Her gün farklı bir kız, güzel olmalı ha?" Gözlerim bir gülücük yerleştirdiği yüzüne kaydı, sonra tekrar aşağıya. Ehem. Sakin olsaydım daha havalı, daha çekici olurdum değil mi? Ama bir türlü olamıyordum. Cosette'in ve April'ın peşinde dolanırken nasıl olmuştu da bu güzelliği keşfedememiştim yahu? Hogwarts'ın çapkının bu tür şeyleri gözünden kaçırmaması gerekirdi. Kızın gözlerinin tişörtümde gezindiğini farkettim. Altındaki muhteşem kaslarıma mı bakıyordu acaba, haha! Tamam, tavlama konusunda çok iyi değildim ama yüzüm ve fiziğim konusunda hiçbir eleştiriyi kabul edemezdim. 14 yaşımdan beri kesin bir programla sürekli olarak spor yapıyordum. "Öpücük izinin yaka da olduğunu anlardım da, kolda işi ne sarı? Kızlara ne yapıyorsun?" Allah allah, gerçekten, nereden gelmişti bu ruj izi? Dean'in bir şakası mıydı yoksa? Bu sabahı düşünmeye çalıştım, hmm... "Yoksa düşündüğüm şeyi mi? Çok ayıp!" Melanié dünyanın en tatlı yüz ifadesiyle bana bakarken gülmeden edemedim. İşaret parmağımı kolunda, omzundan aşağıya indirirken dayanılmaz olduğumu düşünüyordum. "Gözüm senden başkasını görmüyor aslına bakarsan. Onlar sadece, ıı, tadımlık!" Pis pis gülmeye devam ettim. N'apayım, çekicilik benim yapımda vardı. "Ayrıca, her gün farklı bir kız olabilir ama her gün aklımda aynı kız var güzelim."
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyCuma Tem. 20, 2012 11:33 pm

Julius, işaret parmağını kolumda, omzumdan aşağıya indirirken gerçekten dayanılmaz gözüküyordu. Ergenliğimin bu kadar ağır geçtiğini düşünmemiştim, aslında bir dakika hala ergenlik olduğunu düşünmüyordum. Gerçekten hoştu ve en ergen olmayan halimle söylüyordum bunu. "Gözüm senden başkasını görmüyor aslına bakarsan. Onlar sadece, ıı, tadımlık!" Onun gülümsemesiyle birlikte ben de yüzümdeki gülümsemeye engel olamıyordum. Çekici olduğu kadar yalancıydı sanırım. "Ayrıca, her gün farklı bir kız olabilir ama her gün aklımda aynı kız var güzelim." Gözlerimi devirdim ve baş parmağımdan başlayarak saymaya başladım. "Cosette, April, Katie, Ross, .... Ah, tabii ki de ben." Gözlerimi gözlerine daha çok yaklaştırdım ve kaşlarımı ağlayan bir çocuk kaşına benzetmeye çalışarak konuşmaya devam ettim. "Hangisi sarı? Ah, pardon! Hangileri demeliydim." Gülümseyerek geri çekildim ve onun gerçekten masum olmayan fakat masun bakan bakışlarına baktım. Etkileyiciydi fakat gerçekçi değil. Aslında düşünüyorum da gerçekçi olması gerekmiyor, hangimiz gerçekçiyiz ki? Ergenlik hormonlarım tekrar ayaklanmaya başladı galiba, bunu sadece Julius'da hissediyorum. Aman Tanrım, biri beni erkeklerden korusun. Pardon, pardon! Julius'dan korunmam gerekmiyor.
Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptySalı Tem. 24, 2012 12:45 am

Melanié tek tek benimkileri saymayı başlayınca durumu neresinden tutup kıvırsam bilemedim. "Cosette, April, Katie, Ross, .... Ah, tabii ki de ben." Cosette inanılmaz çekiciydi, çarpıcıydı yani! Hani gençlik filmlerindeki popüler kız olur ya. Tam olarak kendisiydi. April ise şirin, tavşancıkların pembe diyarında yaşayan fakat bana son derece sert olan bir dişiydi. Kurdeleden yapılma bereleri ve renkli etekleri hiç ama hiç gözüme batmıyordu. Diğerleri mi? Pek umurumda değildi. Melanié hariç tabi. Yüzü benimkine daha çok yaklaştığında hormonlarım bir hamle yapmamı haykırıyordu, hadi Julius, hadi ama Julius! "Hangisi sarı? Ah, pardon! Hangileri demeliydim." Ne kadar derin nefesler almaya başlamıştım böyle? Melanié yine benden uzaklaşmıştı gerçi. Eğer tek istediğimin o olduğuna ikna edersem yaklaşmaktan çekinir miydi acaba? Gerçi bu büyük bir yalan olurdu. Artık kesin ve sert bir hamle yapmam gerektiğinde karar kıldım. Kızın bembeyaz yüzünü ellerimin arasına alıp masumca gülümsedim. En iyi sahnemi sergiliyordum şu an! "Sadece sen. Eğer istersen tabi." Dean kızları ilk diyaloğumda öpmememi defalarca tembihlemişti ama şu an kendimi durdurabileceğimden emin değildim.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptySalı Tem. 24, 2012 12:56 am

Julius, ellerinin arasına narin yüzümü aldı ve gerçekten etkileyici sayılabilecek konuşmasına başladı. "Sadece sen. Eğer istersen tabi." Bu iltifatlar kendime hakim olmamı zorlaştırabilirdi. İlk defa böyle şeylerle karşılaşmasam bile karizmatiklik anlamında ilk olduğu kesindi. Ayrıca, Julius çapkın olduğu kadar sevimliydi. Ellerini yüzümden ittim ve işaret parmağımı burnuna değirdim. "Yeter ki sen ol, sarı. Hayır deme ihtimalim mi var?" Evet, ağzımdan çıkanlara artık inanmaya başlamıştım. Hem ne vardı ki? Sadece kısa çaplı bir şeyler yaşıyorduk. Belki de yaşamıyorduk. Önceden başka biriyle kısa çaplı bir şeyler yaşamadım. Hem, biz ne yaşıyorduk? O şey, neydi yani? Of, kafamın karıştığı fazlasıyla belli oluyordu. Boş boş bakan gözlerimi Julius'un gözlerine yaklaştırdım ve yanağına bir öpücük kondurdum. Bu da onun dikkatini dağıtmamı sağladı, istediğimde buydu zaten.

Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 7:40 pm

"Yeter ki sen ol, sarı. Hayır deme ihtimalim mi var?" Bu kızın konuşma tarzı, ses tonu, bakışları... Şimdi onu elinden tutup bir iki yıl önce keşfettiğim çalılığa götürmek istiyordum ama korkup kaçması işime gelmezdi. Aniden yanaşıp yanağımı öpünce ter bastı. Elimle kendimi serinletmeye çalışırken sırıtıyordum. "Hayır deme ihtimalin yok tabi, nasıl diyebilirsinki?" Aklıma duyduğum bir kaç söylenti gelince derin bir nefes aldım ve Melanie'nin minicik yüzünü ellerimin arasına aldım. "Başka biriyle birlikte olduğuna dair dedikodular duydum... İyi ki görmedim. Duymak bu kadar canımı acıtıyorsa, görmek nasıl yapardı kim bilir..." Sevgilisini kaybeden başrol oyuncusu taklidimi başarıyla yapıp, üzgün üzgün bakarken Melanie'nin buna kanmasını umut ediyordum. Genelde kanarlardı. Zira oyunculuk yeteneğim kız tavlama yeteneğimden daha iyiydi. Melanie şaşkın bir ruh haline girmişken bundan yararlanıp dudaklarına uzandım. Bana kalsa saatlerce öpüşebilirdikte yanlış anlamaması için kısaca öptüm ve gözlerine baktım. Sevgimizin öpüşmek ve elleşmekten daha mühim olduğunu göstermem gerektiğini okumuştum bir dergide.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Tatlı Atışmalar. Empty
MesajKonu: Geri: Tatlı Atışmalar.   Tatlı Atışmalar. EmptyC.tesi Kas. 03, 2012 11:29 am

Sırıtarak, "Hayır deme ihtimalin yok tabi, nasıl diyebilirsinki?" diyen Julius'a şapşalca bakıyordum. Ellerini yüzümle bütünleştirdiğinde ayaklarımın heyecandan istemsizce hareket ettiğini farkettim. "Başka biriyle birlikte olduğuna dair dedikodular duydum... İyi ki görmedim. Duymak bu kadar canımı acıtıyorsa, görmek nasıl yapardı kim bilir..." Ah, Julius! Bu bakışlarına dayanamıyordum. Kafası kafama yakınlaştıktan sonra, dudaklarımız birbirine değdi. Tanrı aşkına, bu çocuğun nasıl bir sevgilisi olmazdı?! Dudaklarının tadına yeni varmıştım ki, geri çekildi. Bu suratımın beş santim aşağı düşmesine sebep olmuştu. "İyi öpüştüğünü söyleyen kaç kız var, sarı? Bana kalırsa öptüğün her kız bunu söyledi. Teorik olarak," parmaklarımla saymaya başladım ve "öptüğün kız sayısı, otuz beşi geçmiş," dedim sırıtarak. Vücudumu dikleştirdim, Julius'un dudaklarına daha da yaklaşarak, "Tamam, kabul. Senden aşırı derecede etkilendim. Ergenlik hormonlarım tavanda. Benden korkuyorsan geri çekil," derken ellerimi omzuna koydum ve onu kendime çektim. "Ama bence çekilme, çekilme tamam mı?" diyerek masum Mel rolümü ortaya sürdüm. Dudaklarına kısa kısa öpücükler kondurarak onu kendime çekmeyi umut ettim.

Tatlı Atışmalar.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Tatlı Atışmalar.