AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Yalancı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

Yalancı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yalancı   Yalancı - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 30, 2012 9:48 pm

Sorduğu soruya cevap vermeden önce tabağından bir şeyler daha attı o muazzam ağzına ardından "19 yaşındayım. Hogwarts'tan mezun olalı iki sene oluyor. O gün bugündür bir gruptayım. Klasik çalıyorum." Beğeniyle çocuğun suratına baktı "Roma'ya birlikte geldik. Sanırım dün gece için bana kızacaklar, Paris'e doğru yol almalıydık." Kafasını yana yatırdı ve kendisinden bir yaş küçük olan bu gence bakmaya devam etti. Ardından tabaklarına geri dönüp açlıklarını bastırmak için bir şeyler daha yediler. Sonrasında karşısındaki çocuk gülerek "Dün gece için üzgünüm. Şu yaşlı lafını geri alıyorum. Hiçbir yaşlı yatakta senin kadar iyi olamaz." Sophie'yi bu gün ilk güldüren şey bu olmuştu. Bu özelliği her zaman iyi olmuştu bunu biliyordu. Üzerindeki bornozun önünü biraz açarak tenine temas eden havayı arttırdı. O sırada Seth "Peki ya sen? Sen ne yapıyorsun?" dedi. Önlerindeki tabaklar bitmişti. Kahvesinden son bir yudum aldıktan sonra Sophie uygun bir ses tonuyla " Bu dönem Hogwarts'da sihir tarihi profesörlüğüne alındım. Daha önce çalışmıyordum pek. Fakat aldığım eğitimin hakkını vermek istedim. Ayrıca biraz daha düzenli bir hayat işime yarayabilir."dedi ve gülümsedi. "Bu arada bende fazla yaşlı değilim. 20 yaşındayım." dedikten sonra kısaca o da güldü. Fakat karşısındaki gencin anlık bir ifade değişikliğini fark edebilmişti. Ne yzık ki her zamanki Sophie olmaktan çıkarak bunu pek kafaya takmamıştı. Hoş taksa bile olanlar olmuştu. Bunun getirilerini çok daha sonra çekecekti. Şimdiyse karşısındaki bu eşsiz yüzün tadını çıkarıyordu.
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Ashley Hernandez

Ashley Hernandez

Gerçek Adı : Dean Bloom, Sophie Anastasia Ellwood,September Lethe Scott, David Durden Özetlen Merve ben :D

Yalancı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yalancı   Yalancı - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 30, 2012 10:03 pm

"Bu dönem Hogwarts'da sihir tarihi profesörlüğüne alındım. Daha önce çalışmıyordum pek. Fakat aldığım eğitimin hakkını vermek istedim. Ayrıca biraz daha düzenli bir hayat işime yarayabilir." Seth'in yüzünde ufak bir ifade değişikliği olmuştu fakat bunu sakladığını düşünüyordu. "Bu arada bende fazla yaşlı değilim. 20 yaşındayım." Seth beklenmedik şekilde sırıtarak karşılık verdi. Ayağa kalkarak Sophie'nin dudağına küçük bir öpücük kondurdu. "Belki bu yıl Hogwarts'da noel balosunda çıkmanın bir yolunu bulabiliriz. Eski okulumu özledim aslında. Bir konser versek hoşuna gider mi?" Sophie'nin cevap vermesine fırsat vermeden yine bir öpücük kondurmuştu dudağına. Ayrıldıklarında nefesleri yine sıklaşmıştı ikisininde. Sophie gülümseyerek "Bayılırım." dedi ve bu sefer o da ayağa kalkarak ateşli bir şekilde öpüşmeye başladılar.

Yarım saat sonra otelden yakışıklı bir genç çıkıyordu. Yüzünde büyük bir gülümseme vardı. Düşündüğü tek bir konu vardı. "İlginç bir yıl olacak."

Rp Sonu

Yalancı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2