AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Vivien Rouge

Vivien Rouge

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPaz Mart 10, 2013 7:57 pm

Hani ders çalışmamak için yapılabilecek her şeyi yaparsın, sonunda hiçbir şey kalmaz ve matematik defteriyle burun buruna kalırsın ya...
Fuck that shit.

Edit.

Tatlı bir şeyler yemek istiyorum grumpy cat Çikolata var ama çikolata yemek istemiyorum grumpy cat Eminim 10 dakika sonra elimde bir bardak ayran olacak grumpy cat Yo hayır, ayran istemiyorum grumpy cat
Vivien Rouge

Vivien Rouge

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPtsi Mart 11, 2013 5:42 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dumbledore konuştu.
Welkin Azure

Welkin Azure

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPtsi Mart 11, 2013 9:14 pm

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORED.

GUUUUUUUUUUUUUUUUURL.
Welkin Azure

Welkin Azure

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPtsi Mart 11, 2013 9:18 pm

Daniel Razz
Welkin Azure

Welkin Azure

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPtsi Mart 11, 2013 9:25 pm

Bazen keşke erkek olsaydım diyorum. Hem gay olurdum hem de yaşlanınca Dumbledore gibi sakal bırakırdım. Üstelik idollerimin hepsi erkek. Fak it grumpy cat
Welkin Azure

Welkin Azure

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPtsi Mart 11, 2013 9:32 pm

“Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all, those who live without a llama.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptySalı Mart 12, 2013 8:43 pm

Hissediyorum. Uzun zamandır ilk defa hissediyorum sensizliğin ortasında. Gözlerim kapanıyor ağır ağır. Ve sinirleniyorum sana. İlk kez sinirleniyorum hayatım son güz yaprağı gibi sallanırken kurumuş bir dalın ucunda. Madem biliyordun... Madem biliyordum ki sevmeyeceksin beni hiç, uyumayacaksın deli gibi atan kalbimin üzerinde ve tutmayacaksın seni her düşündüğümde terleyen ellerimi; neden gülümsedin? Neden yolladın pencereme karı ki anlatsın huzurla gevşemiş, uykuya sarınmış yüzünü? Sinirliyim sana. Hayatımın son salınışında sinirliyim. Öyleyse kar tanelerine gülümse bir daha. Uyandığında gördüğün ilk yüz onlarınki olsun. Onları düşle uykulara karışırken. Belki de onlar benim asla izleyemeyeceğim kadar izledi seni. Kuşkusuz öyleydi.

:
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptySalı Mart 12, 2013 8:46 pm

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyPerş. Mart 14, 2013 8:21 pm

İnsanlığın mayası tutmamış.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyCuma Mart 15, 2013 10:31 pm

Durun şimdi çok havalı bişi yazcam.

Raindrops are just God's teardrops.
Because I fuckin said so. That's why.

Birileri "Çok Ergenim Bugünlerde" diye şarkı yazsın n'olur.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyCuma Mart 15, 2013 10:32 pm

"Bazen çok ergendim"
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyCuma Mart 15, 2013 11:09 pm

Bugün kitap foarına gittiiiğğğk In love GÜLTEN DAYIOĞLUNDAN İMZALI KİTAP ALDIM OLOOOĞM. HEMİ DE ÖLÜMSÜZ ECE In love Bunu kime söylesem "Ay ne güzeeel Smile " diyo. Bi tek ben mi heyecanlanıyom amk insanı ya. Bi ben mi? Ölümsüz Ece çocukluğumun kitabı. Hala severim gerçi çünkü malım. Ve evde olmasına rağmen ikinciye aldım sırf imzalatmak için. Evet. Mal mıyım? Öyle olabilirim.
DEĞİLİM AMK. SEVİYOM İŞTE.
Bi de Sizinkiler'li boyama kitabı aldım. Ooooğ yeeeğ. Bi de Marvel'lı almıştım 8.50 lira bayılıp *-* Ama deydüüü. Bi de o çıkarmalıydı v.v
Sonra Ahmet Ümit'in Patasana ve Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı kitaplarını aldım. Cinayetimsi bişi ama tam öyle değil. Ahmet Ümit'in Bab-ı Esrar'ını okuyorum şimdi. Pek beğendim anlatışını. Kalitelü.
Bir de Romeo ve Juliet'i aldooooğm. Uzun zamandır aklımdaydı, becerdim sonunda. Oyespilates.
Ve. Veee. VEEEE. SEVGİLİ SALAK GÜNLÜK'ÜN 10.SU ÇIKMIOOOĞĞŞŞ. Onu da aldım In love İnsanlar aldığım kitaba bakıp çok salakça diyo -,- Sensin salak. Böööğ.
Allam Özce de aldı, o da çok sevüyü bu Sevgili Salak Günlük'leri. Üstelik Kim Takar Salatalık Kralı bile okumuş. OMFG. ÖPESÜM GELDÜ.
Nasıl denk geliyo anlamıyorum amk. Çok fena aynıyız. Ama aynı zamanda çok fena farklıyız. Bazen sevmiyom şebeği. Bazen de seviyom. Ay çok süperiz ama. Mükemmeliz, öyle böyle değil. Dönüşte otobüste bu sıfatları sıraladık. Cidden ama. Kültür bakımından çok zenginiz. Adamlar kitap fuarına gidip Penguen'den poster alıp geri dönüyorlar. Senin amk. Beyninin amk. Allam yarappim.
Neyse bu kadar amk yeter. Aşldkfdfşglk. Evet, kitap fuarı maceralarım bu kadardııığ. Ehe. Heart

İşte bu Kim Takar Salatalık Kralı In love:

Burada üzgünüm çünkü sanırım eski Ölümsüz Ece'yi kuzenime vermişim ve ikisiyle beraber fotoğraf çekinemiyorum Crying or Very sad:

Burada mutluyum çünkü imzam vaaağğğrrr. In love:

Boyama kitabııığm *-* Zeytin maskem var. Hihi.:

Hohohohohooooğ. In love
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyCuma Mart 15, 2013 11:22 pm

GÜLTEN DAYIOĞLU'NUN KÜTAHYA'LI OLDOĞUNU BİLİYÜR MÜYDÜN? Cool
Bab-ı Esrar ölünür. Aşk Köpekliktir'i de al pıliiis. In love Ahmet Ümit de candır yani. In love
Son paragraf içün, sıradaki trip gos tu Bilgö. keserun Çok pis gos hem de. keserun Göt. Biç. Of küstüm.

NOT:OHA O FOTOĞRAFLAR, OHA TİPİNİ YERİM, OHA SALAK, OHA MAL, OHA OF AĞZIMIN SUYU AKTI, OHA OHA OHA. OHA F♥️R'LUK OHA HEM DE. yA Bİ GİT BİLGE YA, GÜZEL OLİYİN BİZE Bİ ŞEY KALMİYİ. Bİ GİDERMİSİN. .S.S.S

DİPNOT:ŞAKA OLOM KISKANDIM GİTME SAKON. GİTME HAA. Crying or Very sad keserun

YERİNDİBİNOT:GÖT HALA TAVIRLIYIM HIH.

MAGMANOT: ZICAK BURASI ASDFG, ÇAKTIN MI İNCEYİ? AY ŞOAN KONUMUS O DEĞİL. BİİİR O FOTOĞRAFLARA ÖLÜYORUM, BİTİYORUM GEBERİYORUM VE BİLMİYOM YA. KISKANDIM. İKİİİĞ, HALA TRİPLİYİS. *-*
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyCuma Mart 15, 2013 11:25 pm

Tribini değil götünü yerim senin. Aşlsdkfpşsodkf.
Bazen egom tavan yapıyo. Özellikle ergenlik hallerimden sonra. Çok garibim, ondan bu fotoğraflar. Aişslfkd.
Niye triplisin olum Crying or Very sad Sen ben ben sen yani onçün bi goççük benzerliği mi kıskancağun? Allam. Yok allam. Allam. Pırt. Böööğ. Blöblöblöblööğ.
Yani. v.v Heart
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: They asked, why? And I said, why not?!   They asked, why? And I said, why not?! - Sayfa 6 EmptyCuma Mart 15, 2013 11:28 pm

Datdaatdaaaat, kıvırmanıs başarılı olamadı GOÇÇÜK hanfendiğ. keserun Olmadı oğğ, yapamadığnııs. keserun
"Ay çok süperiz ama. Mükemmeliz, öyle böyle değil." Nyse yha bn bly demiorm. .s.s.s

DİYOM İŞTE BAĞANE DİYOM EN BİRİNCİ BEN BAĞANE KIÇ BAĞANE GÖT BAĞANE. T.T

OF YİYESİM GELDİ YİNE AMK OF. FOTOĞRAFLAR, OF. DAHA FAZLA BAKARSAM TATLI KRİZİNDEN ÖLEBİLİRİM. *-*
http://melaniephoenix.tumblr.com/

They asked, why? And I said, why not?!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sonraki