AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Mitoloji Dersi l Ders Hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Marcel Madelon

Marcel Madelon

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Melik

Mitoloji Dersi l Ders Hakkında Empty
MesajKonu: Mitoloji Dersi l Ders Hakkında   Mitoloji Dersi l Ders Hakkında EmptyPaz Mart 20, 2011 2:57 pm

& Birkaç Küçük Bilgi;
Selam çocuklar,
Ben Mitoloji Dersi Profesörünüz Marcel, tabi Mr. Madelon demeniz daha güzel olacaktır.
Dersime kaydolmadan önce bunu okumanızı isterim, kaydolma düşüncesi aklınızda yoksa da okuyun. Derse kaydolmanızı gerçekten çok isterim, bu nedenle dersimi sizle empati kurarak en eğlenceli şekilde işleyeceğime emin olabilirsiniz.

Mitoloji Dersi almanızı isterim. Bu dersi bir derece rahatlama dersi olarak görün, hiç ama hiç zorlanmayacak, çok eğleneceksiniz.

Öyle ki derste sizinle sohbet edeceğim ve size bir konu verip bunu tartışmanızı isteyeceğim. Tabi çok gürültü çıkarmadan.

& Ders Rp'leri Hakkında
Mitoloji dersi zaten oldukça eğlenceli temaya sahip bir derstir, bu nedenle sıkıcı ders rp'leri yapacağınız düşüncesini aklınızdan atabilirsiniz. Çok fazla uzun yazmak zorunda olmayacaksınız ama size güzel konular vereceğimden ötürü kısa da tutacağınızı sanmıyorum.

& Ödevler, Sınavlar, Not Yükseltme Projeleri
Ödev konusuna gelirsek, her dönem bir kez, çok da zor olmayan bir ödev vereceğim. Kesinlikle çok eğlenceli olacak, hatta yapmak bile isteyebileceksiniz. Zorunlu mudur? Zorunludur tabi, yapmazsanız ortalama notunuz düşer ve belki binanızdan birkaç puan gider. Ödev işini daha kolay yapabilmeniz için, ödevin verdiğim konuda ödevi yapmanızı kolaylaştıracak birkaç bilgi de vereceğim. Örneğin Yunan Mitolojisi'nde Tanrıçalar ödev konunuzsa, bu konuyla ilgili ödevde size çok yardımcı olacak bilgileri de yanında vereceğim.

Sınavlarsa zor olmayacak, dediğim gibi kolay bir derstir Mitoloji. Dönemde bir sınav yapacağım, böylece yetişmek gibi bir derdiniz olmayacak.

Not Yükseltme Projeleri yani NYP diye bir şey oluşturdum. Bu sayede eğer ödevlerinizden ve sınavınızdan düşük not alırsanız NYP alarak bunu yükseltme şansı kazanabilirsiniz.

& Ders Malzemeleri
Çok fazla şey istemiyorum sizden. Sadece Mitoloji ders kitabı, tüylü kaleminiz ve parşömenleriniz yeterli olacaktır. Derslerin konusuna göre ekstra bir şey isteyecek olursam bunu belirtirim.

& Daha Fazla Bilgi İçin
Ofisime gelerek konuşabilirsiniz ya da PM atabilirsiniz, memnuniyetle yanıtlarım. Şimdilik bu kadar ancak Ders Kuralları ve Not Çizelgesi'ni de ekleyeceğim. Ayrıca Duyurular kısmı da olacak takip edebilirsiniz.

Sevgiler ve İyi Dersler,
Mitoloji Prof. Marcel Madelon

Mitoloji Dersi l Ders Hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Mitoloji Dersi l Alımlar
» Mitoloji Dersi l Duyurular
» Tüm sınıfların II. Mitoloji dersi
» Ders Rp'leri Hakkında!
» Ders Puanlamaları Hakkında