AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ve Tanrı Kadını Yarattı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Hazal

Ve Tanrı Kadını Yarattı... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ve Tanrı Kadını Yarattı...   Ve Tanrı Kadını Yarattı... - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 25, 2011 11:06 pm

İnanmıyorum inanmıyorum inanmıyorum!! O sarışın kadın masaya gelip göğüslerini Weaf'in burnuna dayamıştı ve ben Weaf'ten bir işaret bekliyordum. Ama o... O ne yaptı? Kadına bakakaldı! Lanet olsun! En azından belli etme değil mi di dik bakma! Ama yok, beyefendi sevgilisinin yanında başka bir kadının mahrem yerlerine bakmaktan çekinmiyor maalesef. Sinirimden çıldırmak üzereydim. O sırada yüzük parmağıma değen asamı hissettim. Sanki bana bir mesaj vermeye çalışıyordu. 'hadi ikisini de bir kaplumbağaya dönüştürelim' dercesine dürtüyordu beni. O sırada garson kadın Wea1'ın üzerine eğilim gülümseyerek:

-Vişne mi? Hiç tavsiye etmem, tiksinirim zaten ben de kendisinden. Size çikolatalı wuffle getirsem?

Az önce vişneye laf mı attı bu kadın? Öfkeden kulaklarım uğulduyordu, ne diyeceğimi bilemez haldeydim. Kücük sıçanın teki az önce en çok sevdiğim iki şeyden birine asılmış, diğerine hakaret etmişti. Asam hala beni ürtüyordu davetkar bir şekilde. Hayır yapamazdım. Etrafta çokca muggle vardı. Büyü yapmak yerine gülümsemeye çalışarak kadına döndüm ve :

-Ben de aksine vişneye bayılırım. Aa pardon korkuttum mu? Ben de buradayım. Demin göğüslerini burnuna dayadığın adamın sevgilisiyim ve vişneye bayılırım. Şimdi görevini yap ve git siparişleri getir. Harfi harfine doğru olmazsa o tartı senin suratına yapıştırmaktan büyük zevk alırım, yok eğer işini layıkıyla yaparsan fazladan bahşiş vereceğim ki üstüne başına bir şey al. Yarı çıplak gezle ortalıkta.

Weaf'e lanetli bir bakış attım ve kıza dönüm gülümsedim
Weaf Percusis

Weaf Percusis

RP Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Ve Tanrı Kadını Yarattı...   Ve Tanrı Kadını Yarattı... - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 25, 2011 11:18 pm

-Ben de aksine vişneye bayılırım. Aa pardon korkuttum mu? Ben de buradayım. Demin göğüslerini burnuna dayadığın adamın sevgilisiyim ve vişneye bayılırım. Şimdi görevini yap ve git siparişleri getir. Harfi harfine doğru olmazsa o tartı senin suratına yapıştırmaktan büyük zevk alırım, yok eğer işini layıkıyla yaparsan fazladan bahşiş vereceğim ki üstüne başına bir şey al. Yarı çıplak gezle ortalıkta.

Aman tanrım! Phoneix, garsonun göğüslerine baktığımı düşünmüş olmalı. Herşeyi yapabilirdim ama bu kadını kızdırmamalıydım. "Aman Tanrım bu bir kabus olmalı" diye düşündüm. Bana bakışından belliydi.Gözlerinde yanan alevi görebiliyordum.

-Vişne mi? Hiç tavsiye etmem, tiksinirim zaten ben de kendisinden. Size çikolatalı wuffle getirsem? demişti garson. Nazikçe dönerek;

-Sağolun. Biz iki tane vişneli tart alalım. Biraz çabuk olursa sevinirim. diyerek kadını bizim masamızdan uzaklaştırdım. Phoneix'e döndüğümde o kabarık saçları dahada kabarmış ve yüzünde çok yakıcı bir ifade vardı. Phoneix'e dönerek kahrolmuş bir ses ifadeyle;

-Ona asıldığımı falan zannetmedin dimi?

Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Hazal

MesajKonu: Geri: Ve Tanrı Kadını Yarattı...   Ve Tanrı Kadını Yarattı... - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 25, 2011 11:27 pm

İçimdeki öfke patlaması yüzünden kulaklarımdan duman çıksa şaşırmazdım o sırada. Bariz bir şekilde kadının mahrem yerlerine bakıyor, bi de bana soruyor

Asıldığımı zannetmedin di mi?

Gözlerimi tavana dikip sakinleşmeye çalıştım. Yüzüm öfkeden kıpkırmızı kesilmişti. Asam hala beni davetkar bir şekilde dürtüyordu. Daha kötüsü olabilir miydi? Sanırım biraz zordu. Biraz olsun sakinleştiğimi düşündüğüm anda Weaf'e doğru eğilip:

-Ne münasebet. Sadece gözlerini dikmiş kadının göğüslerine baktığını gördüm. Ama hiç bir şey göründüğü gibi değildir değil mi sevgilim!

Son kelime biraz fazla yüksek çıkmıştı sanki. Etrafımızdakilerin bana baktığını görünce burası dayanılmaz halde sıçak ve bunaltıcı gelmişti gözüme. O sırada o sarışın garson siparişlerimizi getirmişti. Tam tabakları önümüze koyarken dengesini kaybetti -güya- ve Weaf'in... Oh mon dieu! Kadın resmen Weaf'in kucağına düştü!! Artık bu işin geri dönüşü yoktu. Belki asamı kullanamıyordum ama vücudumu kullanmamam için bir sebep yoktu. Kadının omuzlarından tuttuğum gibi kapıya doğru ittim. Bu da yetmedi, getirdiği vişneli tartları suratına yapıştırdım. Sonra geri çekildim, nefes nefese bir halde. Ellerimi belime koydum ve :

-Bak böyle daha çekici ve seksi duruyorsun. Ama üzerine düşecek yanlış adam seçtin.

dedim. Weaf'e kaçamak bir bakış fırlatarak pastaneden çıktım. Nereye gideceğimi ve ne yapacağımı bilmiyordum ama çıldırmış bir halde muggleların arasında büyü yapamazdım. Rastgele bir yöne yürümeye başladım.

SON

Ve Tanrı Kadını Yarattı...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2