AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Günün Kahramanı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Günün Kahramanı Empty
MesajKonu: Günün Kahramanı   Günün Kahramanı EmptySalı Eyl. 04, 2012 5:45 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aleksandra & Damien
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

Günün Kahramanı Empty
MesajKonu: Geri: Günün Kahramanı   Günün Kahramanı EmptySalı Eyl. 04, 2012 5:56 pm

Her zamanki gibi kafamı dinlemek üzere gizlice gitmiş olduğum Yasak Orman'dan dönüyordum. Üzerimde taşıdığım tek şey anneme ait olan ve artık benim olan broş ve asamdı. Hızlı adımlarla köprüye doğru yürüyordum. Vakit epey geç olmuştu ve bir an önce yatakhaneye varmam gerekiyordu. Yoksa başım belaya girebilirdi. Yürümekten yorulmuş bir şekilde derin bir nefes aldım ve adımlarımı hızlandırdım. Aslında koşmak istiyordum ancak bu saatte koşan bir öğrencinin istediğimin tak aksine, çok dikkat çekeceğinden emindim. Köprünün olduğu yere vardım birkaç dakika boyunca ormanın olduğu yere sırtımı dönmüş bir şekilde soluklandım. Birkaç dakika dinlenmek başımı belaya sokmazdı herhalde, değil mi? Aniden omzumda bir el hissettim ve irkilerek arkama döndüm. Omzumu tutan kişi, ona döndüğüm an ağzımı kapattı ve çığlık atmamı ya da ses çıkarmamı engelledi. Şaşkınlıktan irileşmiş gözlerle ona baktım, ancak hiçbir ses çıkarmıyordum. Çünkü bu adamı tanıyordum. Bu, Damien'dı. Aile dostumuz, yıllardır görmediğim ve küçük bir kızken hayranlık duyduğum gizemli Damien. Ne iş yaptığını bana asla söylemezlerdi, büyükbabam ya da büyükannem dışında birinin de bunu bildiğini sanmıyordum zaten. Jeremy ile birçok kez konuşmuştum bu konuyu, ancak kendisi bana bunu açıklamamakta ısrarcı gibiydi. Damien ağzımı kapatmayı bıraktı ve gözlerini yüzümden ayırmadan işaret parmağını dudaklarına götürdü. Başımı hafifçe salladım ve genç adam arkasına dönüp sanki birinin gelmesini bekliyormuşçasına gözlerini kıstığında "Burada ne arıyorsun?" diye fısıladım.

::
Atlas Constantinou
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Atlas Constantinou

RP Yaşı : 32
Gerçek Adı : Jake

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Günün Kahramanı Empty
MesajKonu: Geri: Günün Kahramanı   Günün Kahramanı EmptySalı Eyl. 04, 2012 10:24 pm

Hogwarts gerçekten zorlu bir okuldu. En azından Bastet öyleydi. Kız da tam bir katil potansiyeli vardı. İlerde bu kızı yüksek yerlerde göreceğime emindim. Okulun dışına doğru yürürken ayak sesleri duydum ve bir sınıfa girip saklandım. Kapılar çok ses çıkartıyordu. Bu yüzden bir dahakine bu tarz bir saklanma gerçekleştirmeyecektim. Yine de bir dahakine ihtiyacım olmadı. Rahat ve sessiz adımlarla ilerledim. Bahçeye çıktığımda tanıdık bir sima görür gibi oldum ve peşine düştüm. İlerledim ve sessizce yaklaştım. Aynı anda garip bir izlenme hissine yakalandım. Aleksandra'ya arkadan yaklaştım ve ağzını sıkıca kapadımm. "Burada ne arıyorsun?" dedi haliyle fısıltıyla ağzını açtığımda. "Ufak bir iş için buradaydım ama sanırım benim işimden büyük sorunlarımız var." Etrafa bakındım. Şimdilik zayıf anı bekliyor gibilerdi. "Sen nasılsın bakalım bu saatte dışarda ne işin var?" Geceler bugünlerde pek tekin değildi. Bu kızın da kendine dikkat etmesi gerekiyordu. Onu elinden tutup kenardaki bir banka çektim ve oturduk. Gözlerim ve kulaklarım dört açılmıştı ama belli etmeden de gülümseyebildim aynı zamanda.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

Günün Kahramanı Empty
MesajKonu: Geri: Günün Kahramanı   Günün Kahramanı EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 2:38 pm

"Ufak bir iş için buradaydım ama sanırım benim işimden büyük sorunlarımız var." Bunun üzerine şaşkınlıkla kaşlarımı çattım ve yüzümü ekşittim. Bu adam hep böyle gizemli olmak zorunda mıydı? Gizemli ve yakışıklı. Galiba hala onun harika göründüğünü düşünüyordum, ancak bu eskisi gibi ona deliler gibi aşık olduğum anlamına gelmiyordu. Derin bir nefes aldım ve tüm dikkatiyle bakmakta olduğu tarafa ben de başımı eğip baktım. Birkaç saniye boyunca gözlerimi kıstım ve Damien'ın ne gördüğünü anlamaya çalıştım. Ancak hayır olmuyordu, benim gözlerim onun kadar keskin değildi ne yazık ki. "Sen nasılsın bakalım bu saatte dışarda ne işin var?" Damien bu sözleri üzerine beni ellerimden tuttu ve kenardaki banka oturttu. Bir yandan da etrafına bakınmayı ihmal etmiyordu. İç çektim ve "Şey, bilirsin... Yasak Orman'da takılıyordum." Bu sözlerim üzerine zoraki bir şekilde gülümsedim, Damien'ın neden burada olduğunu hala anlayamamıştım. Hogwarts güvenli bir yerdi, Damien gibi tehlikeli insanların uğrayacağı türden bir yer değildi. Ben tam bunları düşünürken, bir anda yüzümün önünde bir vızıldı hissettim. Ancak bunun bir sinek olmadığı aşikardı, zira sinek olsaydı uçmaya ve aynı sesi çıkarmaya devam ederdi. Arkama döndüm ve şaşkınlıkla dolu bakışlarımı arkamızdaki ağaca saplanmış olan gümüş bıçağa çevirdim. Ardından titrek bir nefes aldım ve Damien'a döndüm. Damien ise bir eli yanında asılı olan bıçakta, tetikte bir şekilde bekliyordu. O da bıçağı hissetmiş olmalıydı. "Bana mı öyle geliyor, yoksa az önce yüzümün dibinden bir bıçak mı geçti?" dedim düşünceli bakışlarımı Damien'ın baktığı tarafa çevirerek. Elim otomatik olarak asama gitti. Sıkıca kavramakta olduğum kişisel silahımı Damien'ın baktığı yere çevirdim. Damien kadar usta bir dövüşçü olmayabilirdim ancak bu cadılıkta ve büyü yapmakta geçerli değildi. Benim de kendime has yöntemlerim vardı ve elimden geldiğince Damien'a yardım etmeye çalışacaktım. Buna ihtiyacı olsa da, olmasa da.
Atlas Constantinou
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Atlas Constantinou

RP Yaşı : 32
Gerçek Adı : Jake

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Günün Kahramanı Empty
MesajKonu: Geri: Günün Kahramanı   Günün Kahramanı EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 3:45 pm

Aleksandra konuşuyordu bense adamları sayıyordum. Sadece üç tane saymıştım. Kolayca onları alt edebilirdim. O üç adama göre uygun bir açı almıştım ki bir bıçak geçti kulağımın dibinden. "Bana mı öyle geliyor, yoksa az önce yüzümün dibinden bir bıçak mı geçti?" Anlaşılan o da farketmişti. Asasını tuttuğunu görünce ona durumu açıklamak istedim ama açıklamak göstermekten daha uzun işti. Ayağa kalktım. "Hemen yatağına git. Burası senin için fazla tehlikeli." dememle başka bir bıçağın kolumu çizmesi bir oldu. Bıçağın geldiği noktaya sırtımdaki oklardan birini attım. Adam hareket etmiş olmalıydı. Genelde atışlarımı kaçırmazdım. Aleksandrayı kolundan tuttum ve iyice açık alana getirdim. Kolay hedef gibi olabilirdik de ama adamları o ağaçların arasından çıkarmam gerekiyordu. Eğer tek başına peşlerine gidersem Aleksandra ölebilirdi. Tahmin ettiğim gibi de oldu zaten dört adam birden çıktı. "Ne meslekle uğraştığımı merak ediyorsundur. İşte cevabı. Ben bir yazarım." Yalan değildi. Yayımı gerip açığa çıkan adamlardan birinin iki kaşının ortasına bir ok fırlattım. Bu sırada diğerleri yaklaşmıştı. Yayı da sırtıma taktım. Bıçaklarımı çıkardım. Bu adamlar okula girebildiğine göre muggle değildi. O zaman asaları da yanlarındaydı dememe kalmadan gözümün önünde parlayan bir ışıkla geri savruldum. Bıçağın biri uzağa savrulmuştu. Ayağa kalktım yuvarlanarak ve asamı aradım üzerimde. Normalde yanımda taşımazdım ama büyücülerle dolu bir okula gireceksem getirmemek aptallık olurdu. Aleksandra'nın arkasına geçtim ve sırtımı döndüm ona. Onun da biraz büyü bildiğini umuyordum. Asalar çekili bir halde karşılıklı durduk kısa bir an. Herkes birbirinin zayıf noktasını arıyordu.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

Günün Kahramanı Empty
MesajKonu: Geri: Günün Kahramanı   Günün Kahramanı EmptyPtsi Eyl. 10, 2012 5:11 pm

"Hemen yatağına git. Burası senin için fazla tehlikeli." Damien'ın bu sözleri üzerine sevimsiz birkaç kelime söyleyecekken, genç adamın kolunu uçan bir bıçağın daha kestiğini gördüm. İçimden birkaç küfür savururken, Damien'ın beni kolumdan tutup başka bir yere götürmesine izin verdim. Bu da neydi böyle? Bu görünmez tehlikeden kurtulduktan sonra Damien'ın bana bir açıklama yapması gerekecekti. Mesela, kim olduğuyla ilgili, ne yaptığıyla ilgili. Etrafıma paranoyak bir şekilde bakmaya devam ederek asamı daha da sıkı kavradım. Tam da bu sırada, dört adam karşımıza çıktı. Kaşlarımı kaldırdım ve soran gözlerle Damien'a baktım. Şimdi ne olacaktı? Kendimi muggle mafya filmlerinden birinin içindeymiş gibi hissediyordum. "Ne meslekle uğraştığımı merak ediyorsundur. İşte cevabı. Ben bir yazarım." Adamlardan sakallı ve oldukça çirkin suratlı olan birine bakarken, Damien'ın sözlerini duydum. Öyle şaşırmıştım ki, yüzümün gerçekten çok komik bir ifade aldığını hissedebiliyordum. Ancak o sırada bu umurumda değildi. "Şaka mı yapıyorsun sen? Bir yazarsın ve üzerinde böyle kıyafetlerle ve böyle silahlarla ortalıkta geziniyorsun," dedim ve kaşlarımı kaldırdım. "Sence ben aptal mıyım?" Damien ona saldıran bir adamı tek vuruşla yere indirdikten sonra bana döndü, ancak bir şey söylemedi. Kollarımı göğsümde birleştirdim. "Ah, demek şimdi de cevap vermiyorsun! Harika!" dedim ve bana doğru koşan sakallı adama asamı doğrultup "Expelliarmus!" diye bağırdım. Adamın elinden düşen silahına birkaç saniye baktıktan sonra "Densauego!" diye bağırdım. Adamın uzamakta olan dişine bakarak hafifçe gülümsedim ve omuz silktim. Aleksandra Targaryen ile uğraşan cevabını alırdı. Derin bir nefes aldım ve Damien'a döndüm. Diğer iki adam da son derece saldırgan bir şekilde bize bakıyorlardı. "Evet? Bir açıklama bekliyorum!" diye bağırdım.

:

Günün Kahramanı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Doğum Günün Kutlu Olsun Mert:):)
» Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !