AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Percy Zac RBen

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Mert

Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! Empty
MesajKonu: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 8:28 pm

Selam Ceren,

Doğum günün aslında salı biliyoruz ama hafta içi kutlayamayız diye sana erken bir hediye verelim dedik.

Seni çok seviyoruz ve bugün chat de olan kavga tamamen bir kurgu eseridir sadece biraz üzmek istedik seni hediyeni vermeden önce Very Happy şaka niyetinde.

Temeller de hepimiz varız Very Happy Tam takım.

Video'muz.

Ve Selim sesini gönderemedi ama kısa bir not bıraktı ;

Sevgili Ceren;
Bizimle geçirdiğin her gün için öncelikle teşekkür ederiz. Hep yanımızdaydın. Kendin zorda olsan da hep bize yardım ettin.
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle.Bizler her zaman seninleyiz. 16. yaş gününde bizimle olduğun için çok mutluyuz.
Doğum günün kutlu olsun!

En son Percy Zac RBen tarafından Ptsi Nis. 04, 2011 6:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Crystal Morrison

Crystal Morrison

RP Yaşı : on altı
Gerçek Adı : İlay

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 8:32 pm

İyi ki doğdun Ceren Very Happy Umarım sürprizimizi beğenmişsindir. İlk konuşan benim bu arada.
Doğum günün kutlu olsun, seni çook seviyoruz <3
B. Deukalion Yvosque

B. Deukalion Yvosque

Gerçek Adı : su. :B

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 8:34 pm

Her ne kadar tanışmışlığımız olmasa da ve günü olmasa da ayrıca haddim bile olmayabilir bilmiyorum, İyiki Doğdun Ceren. :B
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 8:41 pm

Şimdiden iyiki doğdun cerennnnn<3<3 4. konuşan benim bak ona göre:P:D İyiki varsınnnnnn:)Smile
Miranda Morrison

Miranda Morrison

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Ezgi

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 8:42 pm

Doğum günün kutlu olsun Cereen (=
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:03 pm

Size ne desem bilmiyorum ki, çok ayrı yeriniz var benim için. Beni o kadar çok mutlu ettiniz ki. Tam bir "Sweet 16" oldu bu benim için. 16. yaşımı asla unutamam artık. Aldığım en güzel doğumgünü hediyesiydi. Gerçekten iyi ki varsınız.

@İlay: Canımmm, Seni çok seviyorum İlay. Bu sitede ilk tanıdığım kişisin ve kesinlikle asla unutamayacağım insanlar listesindesin artık... Seni OScar'lık oyuncu seniiii... Very Happy

@Jr. Mert: 2 gün önce ben bir şey olduğunu hatırlamıyorum bile Mert. Unutuldu gitti... İyi ki varsın ve böyle şirin ve özel bir düşünce için çok teşekkür ediyorum.

@Murat: Seni tanımasam da benim için böyle bir şeye katıldığın için çok teşekkür ederim.

@Derya: Canım kızıııım. Senin deyiminle tam bir aile olduk artık. Seni çok seviyorum ve tüm o sitemleri çekmeye razıyım, sorun değil. Wink

@Didem: Kalp sana... Ne diyeceğimi bile bilemiyorum, "Seni seviyorum"u duyduğum an sanki hiç duymamışım gibi mutlu oldum ve sen benim "Ian Anderson"ım oldun. Smile Je t'aime.

Vee, son olarak

@Selim: Kalemi kuvvetli insanın yazdığı not da duygulu oluyor... Çok teşekkür ederim pasta için, tadı da güzel görünüyormuş Very Happy Yemiş kadar oldum Very Happy İyi ki varsın, beni Jhonny konusunda dinleyen tek erkeksin Smile

Sizi Çok Seviyorum!
http://felixfelicis.yetkinforum.com/
Winter K. Bellerophon

Winter K. Bellerophon

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:08 pm

Bana teşekkür yok mu falan sadduynag9ksuıfaggh. :lol!:
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:18 pm

B. Deukalion Yvosque demiş ki:
Her ne kadar tanışmışlığımız olmasa da ve günü olmasa da ayrıca haddim bile olmayabilir bilmiyorum, İyiki Doğdun Ceren. :B

Had ne demek? Lütfen, hepimiz eşitiz Very Happy Ve gerçekten çok teşekkür ederim... Smile

@Winter K. Bellerophon: Sağolasın. Smile
Winter K. Bellerophon

Winter K. Bellerophon

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:19 pm

dasdbufanus şakaydı. Very Happy
Deukalion bir an yadırgandı gibime şeyetti de. asduvbafsf. :B
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:24 pm

Doğum günün kutlu olsun dostum
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:24 pm

Çok sağol Ced. Very Happy
Leonard Malcolm

Leonard Malcolm

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Serhat

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:31 pm

Doğum günün kutlu, mutlu, tatlı olsun. Very Happy
Alexander Griffin

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:32 pm

Saçma saçma bağıran ses benim sesim. Very Happy Lütfen fazla gülmeyiniz. Very Happy
Anastasia A. Galibina

Anastasia A. Galibina

RP Yaşı : On altı.
Gerçek Adı : Aslısuğ.

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 9:35 pm

Bi ben mesaj gönderemedim. Çalışmıyor abi mesene. Burdan söyleyeyim.
Mutlu yıllaaaaaar Ceren. Smile
Seni çoook ama çok seviyorum.
Nice senelere.
Hayatın her kesiminde güzel, huzurlu, sağlıklı ve aşk dolu zamanlar geçirmen dileğiyle tatlım. Smile
http://bonniebon.blogcu.com/
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !   Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren ! EmptyPaz Nis. 03, 2011 10:22 pm

Bende mesaj gönderemedim Crying or Very sad Ama doğumgünün kutlu olsuun <3
http://vioreluna.deviantart.com/

Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Doğum Günün Kutlu Olsun Mert:):)
» Ceren
» Günün Kahramanı
» doğum günü partisi!
» Birinci Ayımız Kutlu Olsun!