AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Pijama Partisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Crystal Morrison

Crystal Morrison

RP Yaşı : on altı
Gerçek Adı : İlay

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:04 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Crystal Morrison & Blair Payne & Clary Bernstein

Olric Romanov

Olric Romanov

RP Yaşı : 35
Gerçek Adı : Ceren

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:15 pm

Biricik oda arkadaşlarım Crystal ve Clary ile bir çılgınlık yapıp, pijama partisi yapmaya karar verdik. Uzun zamandır şöyle oturup dedikodu yaptığımızı hatırlamıyorum. Dedikoduyu ne kadar sevdiğimi herkes bilir, uzun süre buna ara verince insan doluyor, taşıyor. Söyleceklerim çok fazlaydı. Öncelikle Roy'a sarkmamaları konusunda ikisini de uyarmak zorundaydım. Eğer o Slytherin'li Rox gibi ona sarkarlarsa onları lanetleyebilirdim. Bundan hiç de çekinmezdim. Eğer öz kardeşim Joyce bile böyle bir şeye kalkışırsa, onu cehennemin en derin çukuruna yolalrdım. Ahh tanrım, bu adamın aşkı beni ne biçim bir şeye dönüştürmüştü?

Elimde kuştüyü yastığım, üzerim Victoria's Secret marka pijamalarmla kızlar yatakhanesine girdim. Kızlar çoktan gelmiş, beni bekliyorlardı.

- Gecikme için üzgünüm kızlar. Ne derler bilirsiniz, ast solisler son çıkar dedim ve gülmeye başladım.
http://sliwer.deviantart.com
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:38 pm

Bir değişiklik olsun diye, Crystal ve Blair ile pijama partisi yapmaya karar vermiştik. Bu oldukça iyi olmuştu. Çünkü onlarla dertleşmek ve dedikodu yapmak bana iyi gelebilirdi. Onlara Roxanne hakkında şüphelerimi anlatmalıydım. Sesi soluğu çıkmıyordu. Bu hayra alamet değildi. Crystal ile kızlar yatakhanesinde oturuyorduk.

Şimdiden Blair ile Crystal'ın aşk hayatlarını merak ediyordum. Eminim Blair'ın anlatacağı dedikodular vardır. Çok geçmeden Blair'da gelmişti zaten.

" Gecikme için üzgünüm kızlar. Ne derler bilirsiniz, ast solisler son çıkar. "

Blair gerçekten etrafına neşe saçmayı beceren birisiydi.

" Nihayet Blair. Gel otur şuraya da anlat bakalım. Seni Biçim Değiştirme dersinde pek bir üzgün görmüştüm. Anlat da derdine derman bulalım. " dedim ve bende güldüm.
Crystal Morrison

Crystal Morrison

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyPerş. Mart 24, 2011 7:33 pm

Uzun zamandır kızlarla bir şey yapmadığımızı fark ettiğimizden dolayı kendi aramızda bir pijama partisi düzenlemeye karar verdik. Tatilde yaşadığımız onca şey vardı ki. Onlara anlatacağım o kadar çok şey vardı ki... Parti yapmak amacıyla kızlar yatakhanesine gittim. Oraya gittiğimde yalnız Clary vardı. Blair her zamanki gibi geç kalmıştı. Alışmıştık artık bu duruma. Bizim pek konuşmamıza zaman kalmadan Blair geldi. " Gecikme için üzgünüm kızlar. Ne derler bilirsiniz, ast solisler son çıkar. " Her zamanki gibi neşe saçıyordu Blair.

Clary çok geçmeden konuşmaya girdi. " Nihayet Blair. Gel otur şuraya da anlat bakalım. Seni Biçim Değiştirme dersinde pek bir üzgün görmüştüm. Anlat da derdine derman bulalım. " Gülmüştüm, haklıydı çünkü. Bende üzgün olduğunu biliyordum. Ama sanırım nedenini de biliyordum. "Nedenini sanırım biliyorum ben." Biraz merak etmelerini bekledim. "Roy olabilir mi mesela?" Blair kızarmıştı biraz. Clary ise gülmeye başlamıştı. Anlaşılan hepimiz aynı şeyi düşünüyorduk.
Olric Romanov

Olric Romanov

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyPerş. Mart 24, 2011 9:22 pm

" Nihayet Blair. Gel otur şuraya da anlat bakalım. Seni Biçim Değiştirme dersinde pek bir üzgün görmüştüm. Anlat da derdine derman bulalım.

Clary bunu söylerken benim aklımdan tek geçen şey derdimin dermanının yine derdimde olmasıydı. Derdin çıkış noktası Roy, peki bu derdi dermana kavuşturacak kim? Yine, Roy. Her şey Roy'la başlayıp, Roy'la bitiyordu benim için. Ben tüm bunları düşünürken Crystal o şirin sesiyle lafa girdi:

"Nedenini sanırım biliyorum ben."

Tabii ki de biliyorlardı. Bilmeyen yoktu ki. O slytherin'li kız bilmiyordu sadece... Söz konusu Roy olduğunda gerçek bir cadı olabilirdim ve hiçbir şeyden de çekinmezdim. Crystal'in diyeceği şeyi merakla bekliyordum ki,

"Roy olabilir mi mesela?"

Ahh, tabii ki o şirinlik abidesiydi. Benim minik ve yakışıklı ilahım.

- Madem herkes hayatımın aşkı'na olan ilgimden haberdar, size bilinmeyenleri anlatmalıyım bence... hafifçe kıkırdadım ve devam ettim.

- Geçen gece odasındaydım. Sadece ben ve o. Düşünsenize. Mükemmeldi... Hepimiz gülmeye başlamıştık.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyPerş. Mart 24, 2011 9:39 pm

Blair gelip yanımıza oturmuştu. Blair konuşmadan önce Crystal söze girdi.

" Nedenini sanırım biliyorum ben. "

Evet işte şimdi meraklanmıştım. Elbette benim de tahminlerim vardı. Fakat Crystal'ın sözlerine devam etmesini heycanla bekledim.

" Roy olabilir mi mesela? "

Crystal'ın sözlerinin ardından gülmeye başlamıştım. Blair ise hafiften kızarmıştı sanki. Anlaşılan bizim Moda Kraliçemiz, yeni ve yakışıklı -bence aynı zamanda kendini beğenmiş- Kehanet Profesörüne abayı yakmıştı.

" Madem herkes hayatımın aşkı'na olan ilgimden haberdar, size bilinmeyenleri anlatmalıyım bence... " kıkırdadıktan sonra sözlerine devam etti.

" Geçen gece odasındaydım. Sadece ben ve o. Düşünsenize. Mükemmeldi... "

Kocaman bir kahkaha atmıştım. Crystal'ın da benden kalır yanı yoktu. Kahkaha atmıştım, fakat yine de biraz endişelerim de vardı.

" Profesör Platts ve sen. Onun odasında. Yalnız. Blair sana inanmadığımı söylemiyorum. Tabii ki de inanıyorum. Sadece söylemek istediğim şu, bana kızma ama bence Profesör Platts'ın yakışıklılığını gözünde büyüttüğün için kendini beğenmiş biri olduğunu göremiyorsun. "

Aslında bunları söylerken kötü bir niyetim yoktu. Sadece arkadaşımın üzülmesini istemiyordum. Ama Blair'ın söylediklerimi umursayacağını pek sanmıyordum.
Crystal Morrison

Crystal Morrison

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyCuma Mart 25, 2011 5:39 pm

"Madem herkes hayatımın aşkı'na olan ilgimden haberdar, size bilinmeyenleri anlatmalıyım bence..." Kıkırdıyordu Blair. Hemde fazlasıyla. Ben ve Clary ise merakla bekliyorduk söyleyeceklerini. Bizi daha fazla meraklandırmadan konuşmaya başladı. "Geçen gece odasındaydım. Sadece ben ve o. Düşünsenize. Mükemmeldi..." Hepimiz istemsiz bir biçimde gülmeye başlamıştık. Hatta kahkahalarla. Blair'in, Roy'a aşık olması güzel bir şeydi fakat, Roy ondan yaşça büyüktü ve en önemlisi onun profesörüydü. Bu konuda endişeli olduğum söylenebilirdi. Sonuçta en yakın arkadaşımı düşünmek zorundaydım.

" Profesör Platts ve sen. Onun odasında. Yalnız. Blair sana inanmadığımı söylemiyorum. Tabii ki de inanıyorum. Sadece söylemek istediğim şu, bana kızma ama bence Profesör Platts'ın yakışıklılığını gözünde büyüttüğün için kendini beğenmiş biri olduğunu göremiyorsun. " Clary'nin bu sözlerinden Blair'in alınacağını pek düşünmüyordum ama yine de üzülebilirdi. Belli etmeyebilirdi. Blair gülmeyi bırakmıştı ve biraz da olsa üzgün görünüyordu. Ortamı yumuşatmam gerektiğini düşündüm. "Bence boş verelim bunları. Yaz tatilinden bahsedebiliriz mesela? Şahsen benim o kadar çok anlatacağım şey var ki..." Kızlar meraklı bakışlarla bana bakarken bense onların anlatmalarını bekliyordum.
Olric Romanov

Olric Romanov

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyCuma Mart 25, 2011 8:57 pm

" Profesör Platts ve sen. Onun odasında. Yalnız. Blair sana inanmadığımı söylemiyorum. Tabii ki de inanıyorum. Sadece söylemek istediğim şu, bana kızma ama bence Profesör Platts'ın yakışıklılığını gözünde büyüttüğün için kendini beğenmiş biri olduğunu göremiyorsun. "

Roy kendini beğenmiş miydi? Evet. Aslında biraz da açpkın ruhluydu ama onu yien de çok seviyordum. Clary ise arkadaşlık görevini yerine getirip sadece bana gerçekleri söylüyordu. Canım benim...

Bence boş verelim bunları. Yaz tatilinden bahsedebiliriz mesela? Şahsen benim o kadar çok anlatacağım şey var ki..."

Birilerinin tatili harektli geçmişti..

- Roy aslında biraz, kibirli. Amaan boşverin bunları. Çabuk anlat, dinliyoruz dedim Crys'e bakarak.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyCuma Mart 25, 2011 9:11 pm

Sözlerimin Blair'ı incitmemiş olmasını umuyordum ki, Crystal'ın konuyu değiştirmesi iyi oldu.

" Bence boş verelim bunları. Yaz tatilinden bahsedebiliriz mesela? Şahsen benim o kadar çok anlatacağım şey var ki... "

Crystal'ın yaz tatilini nasıl geçirdiğini oldukça merak etmiştim. Kesin heyecan verici bir şeyler olmuştu. Blair konuştuğunda sözlerime alınmadığını farketmek içimi rahatlatmıştı.

" Roy aslında biraz, kibirli. Amaan boşverin bunları. Çabuk anlat, dinliyoruz. "

Bende sabırsızıkla Crystal'ın anlatmasını bekliyordum.

" Blair'a katılıyorum. Hemen bize neler olduğunu anlat bakalım. Aramızdan birilerinin tatilinin iyi geçmesi güzel bişi. "

Kesinlikle sözlerimden ve yüzümden benimkinin pek parlak bir tatil olmadığını anlamışlardı. Ama ben Crystal'ın tatilini anlatmasını tercih ederdim. Benimkisi dinlemeye bile değmezdi.
Crystal Morrison

Crystal Morrison

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyC.tesi Mart 26, 2011 11:56 am

" Roy aslında biraz, kibirli. Amaan boşverin bunları. Çabuk anlat, dinliyoruz. " Blair baya meraklı duruyordu, Clary'de öyle. Acaba onları biraz meraklandırmalı mıydım? Yoksa hemen anlatmalı mıydım? Tam konuşmaya girecekken Clary konuştu. " Blair'a katılıyorum. Hemen bize neler olduğunu anlat bakalım. Aramızdan birilerinin tatilinin iyi geçmesi güzel bişi. " Nereden başlamalıydım? Ne kadarını anlatmalıydım? Meraklı gözlerle bana bakıyorlardı, bende onları daha fazla meraklandırmamaya karar verdim.

"Paris'teydim biliyorsunuz. Tek başıma dolaşmaya karar vermiştim. Bir caféye gittim." Biraz druaksadım. Kızlardan "Eee?" sesleri yükselmeye başlamıştı. "Eski sevgilim, Keith. Onunla karşılaştım." Gözleri fal taşı gibi açılmış beni dinliyorlardı. "Keith'de Anastasia ile çıkıyor. Oda oradaymış. Bizi birlikte görünce yanlış anladı tabii. Sonra olan oldu." Kızlar şok olmuş gibi bakarken bende gülümsemiştim.
Olric Romanov

Olric Romanov

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyC.tesi Mart 26, 2011 6:26 pm

" Blair'a katılıyorum. Hemen bize neler olduğunu anlat bakalım. Aramızdan birilerinin tatilinin iyi geçmesi güzel bişi. " Benimki nasıl geçmişti? Tam bir tembellik örneği gösterip bütün tatil boyunca gezmiştim. Okuduğum kitap sayısıysa 0 falandı galiba.

"Paris'teydim biliyorsunuz. Tek başıma dolaşmaya karar vermiştim. Bir caféye gittim. " Evet, crystal ile okulun açılmasını bir hafta kala Paris'te karşılaşmıştık ve dedikodu yapmıştık. Ne güzel günlerdi... Biraz duraksadıktan sonra devam etti: "Eski sevgilim, Keith. Onunla karşılaştım." Şu Keith. Aslında eliyüzü düzgün ve bir o kadar da yakışıklı bir çocuktu ama benim gözüm Roy'dan başkasını görmüyordu. "Keith'de Anastasia ile çıkıyor. Oda oradaymış. Bizi birlikte görünce yanlış anladı tabii. Sonra olan oldu." Anastasia'yı nedense pek sevmiyordum. Kanım ısınmamıştı ona. Belki de arkadaşımın eski sevgilisinin yeni sevgilisi olması yüzündendi ama bilmiyorum. O kızı pek sevmiyorum...

- Sonra neler oldu? Anlatsana yaa, buraya dedikodu dinlemeye geldik dedim ve kahkayı patlattım.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyC.tesi Mart 26, 2011 6:50 pm

Sözlerimin ardından, Crystal anlatmaya başladı. Ben ve Blair ise merakla onu dinliyorduk.

" Paris'teydim biliyorsunuz. Tek başıma dolaşmaya karar vermiştim. Bir caféye gittim. "

Crystal biraz duraksadı. Böyle yaparak bizi daha da çok meraklandırıyordu. Konuşması için teşvikte bulunduk.

" Eski sevgilim, Keith. Onunla karşılaştım. "

Keith ile pek konuşmuşluğum yoktu. Sadece bir ara Crystal ile çıktıklarını biliyorum. Ama çocuğu pek gözüm tutmamıştı.

" Keith'de Anastasia ile çıkıyor. Oda oradaymış. Bizi birlikte görünce yanlış anladı tabii. Sonra olan oldu. "

Anlaşılan ortalık fena karışmıştı. Anastasia'yı hiç anlamıyordum. Sonuçta Crystal ile yakın arkadaş sayılırlardı. Eski sevgilisi ile çıkması bir tuhaftı. Belki geri kafalı olduğum düşünülebilir, fakat ben böyle düşünüyorum.

Blair da benim kadar meraklanmıştı.

" Sonra neler oldu? Anlatsana yaa, buraya dedikodu dinlemeye geldik. " dedi ve kahkahayı bastı.

Ben ise gülemeyecek kadar şok olmuştum.

" Merlin'in Sakalı! Tam filmlik bir tatil. Hadi bizi fazlasıyla meraklandırdın Crys. Sonra neler oldu? "

Bende Blair gibi Crystal'ın sözlerine devam etmesini bekledim.
Crystal Morrison

Crystal Morrison

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyC.tesi Mart 26, 2011 7:13 pm

" Sonra neler oldu? Anlatsana yaa, buraya dedikodu dinlemeye geldik. " dedi Blair kahkaha atarak. Anlaşılan ikisi de meraklanmıştı. Fakat Clary'nin kahkaha attığı söylenemezdi. Kızın resmen ağzı açık kalmıştı. " Merlin'in Sakalı! Tam filmlik bir tatil. Hadi bizi fazlasıyla meraklandırdın Crys. Sonra neler oldu? " dedi gayet şok olmuş bir ses tonuyla. "Tamam tamam anlatıyorum." Derin bir nefes aldım.

"Anastasia, Keith'e koca bir tokat attı haliyle. Bende olsam bende öyle yapardım. Sonra kalkmak zorunda kaldım ben. Ama büyük salondaki açılışta, Keith ve Anastasia gayet normal görünüyordu ve Anastasia'da karşıma oturmuştu. Anlayacağınız aralarında durumu çözmüşler." Gülümsedim. Hep ben mi anlatacaktım? Onlarında anlatmaları gerekirdi. "Eee kızlar, sizin anlatacağınız bir şey yok mu bakalım?"
Olric Romanov

Olric Romanov

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyC.tesi Mart 26, 2011 7:19 pm

"Merlin'in Sakalı! Tam filmlik bir tatil. Hadi bizi fazlasıyla meraklandırdın Crys. Sonra neler oldu? " Crystal bir hayli meraklanmıştı, banaysa gayet komik gelmişti. Belki de sinirleirm yıpranmıştı Roy ve Roxanne yüzünden. Aslında Keith işiyle fazla ilgilenmiyordum. O çocuk hayatımda pek yer kaplamıyordu. Aslında hiç yer kaplamıyordu

"Anastasia, Keith'e koca bir tokat attı haliyle. Bende olsam bende öyle yapardım. Sonra kalkmak zorunda kaldım ben. Ama büyük salondaki açılışta, Keith ve Anastasia gayet normal görünüyordu ve Anastasia'da karşıma oturmuştu. Anlayacağınız aralarında durumu çözmüşler."

Genciz işte. Her şeyi kolayca atlatıyorduk...

"Eee kızlar, sizin anlatacağınız bir şey yok mu bakalım?"

- Vallahi benim yok ama çok güzel fikirlerim var. dedim ve yastığımı havaya kaldırdım.: "Yastığımın tadına bakmak ister misin Crys?" dedim gülerek ve yastığımı Crys'e fırlattım.
Clary Bernstein

Clary Bernstein

Pijama Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Pijama Partisi   Pijama Partisi EmptyC.tesi Mart 26, 2011 7:39 pm

" Anastasia, Keith'e koca bir tokat attı haliyle. Bende olsam bende öyle yapardım. Sonra kalkmak zorunda kaldım ben. Ama büyük salondaki açılışta, Keith ve Anastasia gayet normal görünüyordu ve Anastasia'da karşıma oturmuştu. Anlayacağınız aralarında durumu çözmüşler. "

Vay canına. Şu tokat olayını yapmayı hep istemişimdir. Olayın çözülmesine sevinmiştim. Yanlış anlaşılmalardan hiç hoşlanmazdım.

" Eee kızlar, sizin anlatacağınız bir şey yok mu bakalım? "

Açıkçası benim pek anlatasım yoktu. Hafiften uykumda gelmeye başlamıştı. Blair'ın ise başka bir fikri var gibiydi.

" Vallahi benim yok ama çok güzel fikirlerim var."

Yastığı tehtidkar bir şekilde havaya kaldırdı.

" Yastığımın tadına bakmak ister misin Crys? " dedi ve yastığı Crystal'a attı.

Bense hemen havaya girmiştim.

" Crys'e yaptığını ödeyeceksin Moda Kraliçesi. " dedim gülerek ve yasığımı Blair 'a attım. Arkadaşlarımla yastık savaşı yapmak gibisi yok.

Pijama Partisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Slytherin Partisi
» Uyku Partisi
» doğum günü partisi!
» Havuz Partisi İçin Başvurular